pomoc ...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.10.2018
0
0
0
28
Cao ljudi... ja sam ovdje nova ... i imam jedan veliki problem a to je ciscenje naravno... nisam zapalila jedno 7 dana ...a prije toga sam aktivni pusac ono drobljenje od 00 do 24 h ... blizi mi se sud di mi moja rodbina zahtijeva da napravim test jer optuzuju me da se drogiram kako oni kazu...(no trava za mene nije droga) vec je bilo tako prosle godine ali nisam bila bas tak redovan pusac .. i isla sam na testiranje di su ljudi koma al doslovno... po malo me je strah opet tamo ic nabavim sam si test kuci ali sam ga radila nakon 5 dana kad nisam duvala i ispala sam pozitivna... i sad bi trebala 18 ici u tu ustanovu dati urin i sad me vec strah.. dosta veze imam u policiji al oni mi tu ne mogu pomoci... pa ljudi molim vas sto da radim... cula sam za uglje pijem ga, takoder i voda , brz metabolizam takoder, samo slabo jedem , rekli su mi domaca cikla da ju samu jedem i pijem sok taj njen, takoder i za rajcicu sto bake vole radit da takoder to pijem i da trebam biti cista ... imam doma jos jedan test al to moram napravit u pravo vrijeme za koje ja neznam kada.. takoder pijem c vitamin tj od danas... i b kompleks.. pomozite mi molim vas .. neznam vise sta bi... decku sam- rekla da ne pusi doma da potpuno budem izolirana od toga...
 
06.10.2018
0
0
0
28
detox? ne kuzim se u ovakve stvari ali sad me uhvatili problemi malo... koji cajevi su mi najbolji pijem tekucine i previse toliko da me zna bolit stomak.. jucer je bio alkohol tako da dns samo tekucina...