Pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.04.2009
0
0
0
31
Prvo pozdrav svim forumasima, nov sam na forumu, nije mi lako da se snadjem, zeleo bih da uzgajam ovo egzoticno bilje, ali problem je sto se slabo razumem u semena, sorte, i te gluposti, citao sam o uzgajanju, i tu bi se vec nekako snasao, ali sto se tice, sorti biljaka i semena, malo teze, bez necije pomoci. Tako da prvo je moje pitanje koje je seme(sorta) najbolja za unutrasnje uzgajanje, i da li ima neko iz Bg-a da prodaje seme, ili pak iz Srbije, posto mi je veliki cim da narucujem ovo s neta i te gluposti. Hvala unapred:sun2:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
prvo odluci sta zelis uzgajat od svog tog bilja pa onda trazi pomoc oko uzgoja ili nabavke sjemenja. ima ih previse da bi se o tome pisalo pojedincano, ti prvo vidi sta zelis i koje su ti mogucnosti (jel imas stan ili vrt) pa onda vidis sta i kako.
 
12.04.2009
0
0
0
31
Aha, pa imam kucu, a i vrt :D, uzgajao bi belu udovicu, to indoor.I taj rad, e sad asmo je pitanje jel ima neko iz Bg-a ili Srbije, semence, da mi proda?
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ako ti je preveliko cimanje naručivati s neta uzmi koju sjemenku iz nekog keta, zasijaj ih nekoliko i nadaj se najboljem. Zna biti itekako dobre genetike u ketovima
 
12.04.2009
0
0
0
31
Aha, Hvala, Samane, za informaciju, probacu to obavezno :D, stvarno mi je trenutno cim za narucivanje iz inostranstva, ali cu uraditi to u medjuvremenu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.