Pomoc!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mr Ledeni

Banned
Banovan
08.11.2009
0
0
0
31
evo novi sam na forumu tako da mi nezamjerite ako sam negdje krivo posto ili ista slicno nije bilo s namjerom...
e sad vako pusim vec cca 3-4 godine stim da redovno pusim vec godinu dana
e sad imam par problema i pitanja
dali je normalno kad se napusim da kad hodam da brijem da teturam ko lud ko neki pijanac?i dali ima koji ***** da neizgledam tako napusen uvijek posto zivim s starom jbg imam 17godina
vizine ili nes tako? dali pomaze uopce...
ili ako imate bilo kakav iskusan savjet ... od vas iskusnijih zelenaša :D
eto svaki savjet je dobrodoso zahvaljujem se unaprijed itd...
i nadam se da nece bit onih glupih komentara tipa ti duvas da se isfuras itd... i slicne gluposti ...
jos jednom hvala unaprijed :icon_arrow::icon_arrow::icon_arrow::icon_arrow:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
i nadam se da nece bit onih glupih komentara tipa ti duvas da se isfuras itd... i slicne gluposti ...
jos jednom hvala unaprijed
Pa vjerovatno neče biti nikakvih komentara jer prvo moraš ponovno pročitati PRAVILNIK gdje se tvoje godine ne slažu s tim.
A onda pričekaj da čuješ odgovor!
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
A šta očekuješ da ti se kaže? kako biti napušen a da nebudeš napušen? Normalno je da ti motoričke sposobnosti oslabe, ali ne ipak toliko kao kod alkohola da ne vidiš kud ideš ili da se nemožeš održavati na nogama. makar, neznam za druge ali ja mogu sve raditi kako god bio napušen, ali samo puno sporije. A crvene oči možeš riješiti s visinama. Nemoj pušiti ako ti osjećaj napušenosti čini problem, nema druge.

pročitaj pravilnik i vidimo se za godinu dana
pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.