Pomoc!!!!???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Biljka mi ima dva tjedna, i ima 6 listica, 4 nazubljena, dva normalna, i prije 4 dana sam primjetio kako mi je na rubu nazubljenog listica pocelo kao da se susi, i ja sam to odrezao,
i sada mi se na rubovima ova dva nova listica isto tako pocelo desavati, izgleda kao da su vrhovi pozutjeli od sunca???
 
07.06.2006
20
0
0
uhm... biljka pozutela od sunca ?! :shock:

ne bih rekao, ja mislim da je problem u kapljicama vode... jer ako zalivash biljku u vreme kad je jako sunce, ostace kapljice vode po biljci koje kao lupa pojacavaju svetlost i mogu da sprzhe biljke.
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
SqlByte je napisao(la):
uhm... biljka pozutela od sunca ?! :shock:

ne bih rekao, ja mislim da je problem u kapljicama vode... jer ako zalivash biljku u vreme kad je jako sunce, ostace kapljice vode po biljci koje kao lupa pojacavaju svetlost i mogu da sprzhe biljke.

NIje pozutjelo nego je kao bolesno tamno pozelenilo, pocrnilo kao da je oslabio taj dio????
 
02.06.2006
2
0
0
imam pitanje biljka je dosta narasla ima 30.40cm i vec su joj velike sporedne grane sta su izmesu narasle zanima me da li sta treba podrezati
 

outdor@c

Aktivan Član
20.02.2007
98
7
0
........moj savjet:experimentiši........radi kako misliš da je najbolje........ako je zeliš obrezivati,obrezuj.......