Pomoc

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
17.08.2010
0
0
0
33
Izvinite sto vam ovde pisem ali tek sam ovde 1 put i neznam de bi mogo ovaj moj problem da postavim ..

Ovako Bila je zurka kod mene i naravno pusilo se .. keva mi je dosla sutra dan i skontala je sta smo radili barem nije 100 % sigurna ali naslucuje.. oce da me vodi na analizu sta da joj kazem da joj slazem da me nevodi ili kako da se opravdam ???????? MOLIM VAS POMOZITE MI

OP
OP
K
17.08.2010
0
0
0
33
Hvala ti za ovo o THC-u ... sad znam od prilike koliko dugo da se stekam dok mi ne izadjem iz organizma...

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
49
0
34
danas radost, sutra plač :D

ubuduće, pametnije sa skrivanjem...ipak, to ne funkcionira kod staraca, očito doživotno :) ne popuštat u školi, ne kljucat za ručkom, nek ti ne nalaze rizle i upaljače i sjemenke po kući, ne radit lude fešte po kući dok ih nema pa da drukaju susjedi a sve smrdi i tako... :p

naravno, to važi za ubuduće...razmišljat u budućnost, pa neće bit problema u sadašnjosti...znam da je to teško...ali eto...čisto da se ne pitamo: A zašto se to dogodilo :D

sretno i bez žurbe muchacho :)

18.08.2010
43
7
0
44
Samo opušteno....imaš u bolje snadbevenim apotekama tbl.aktivni ugalj,ako nemožeš to naći alternativa ti je što više zelenog čaja i nema frke-lekar sam...pozz