Pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ako imaš midi tower kučište,mislim da ćeš teško nešto moći s tim.Malo je i možeš samo jednu biljku i to vrlo vrlo malu,a s obzirom da naša draga biljka voli porasti poprilično,ne znam kako ćeš to obuzdati.Jedino da ovo baciš i kreneš ispočetka,ali sa kupovnim sjemenom neke male sorte kao što je npr. Lowryder.
Možda da radije pokušaš neki manji ormarić naći i onda unutra jedno 6 štednih (preporučam philips i osram) i to je to.
U mojem potpisu imaš link na moj dnevnik uzgoja koji sam započeo u jednom ormariću sa štednim žaruljama,pa baci pogled.
Timer za struju možeš naći u velikim centrima tipa baumax,pevec i slično (ne znam jesi iz Hr.-to je kod nas) ili u nekoj trgovini elektro materijalom.Isto vrijedi i za štedne žarulje.
Treba ti najmanje 2 ventilatora,jer pomoću njih mjenjaš zrak unutar boxa,a to je bitno,a još k tome reguliraš temperaturu.
Štedne žarulje ne bilo kakve i nek budu što jače-barem 20W.Imaš temu o ventilaciji i rasvjeti,pa si pogledaj malo,a ima i tema gdje možeš naći info o tome gdje nabaviti opremu za uzgoj u tvom gradu ili najbliže moguće.Samo čitaj i kad ti nešto od pročitanog nije jasno-pitaj :)
Pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.