pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.11.2010
11
0
0
39
evo ovak sve sam konacno pripremio,ostava mi je 3m x 1,4m unutra sam postavio jedan HPS 600 na moveru od 2m,ventilator koji ubacuje i jedan da izvlaci sa filterom 150x800,kupio sam i hesi bloom,hesi root,super vit,za koji dan mi stize power skunk sjeme to mi je konacni izbor,koliko mogu saksija od 10l postaviti u ovom prostoru i sta mogu ocekivati da uberem kad sve zavrsim(koliko)
 

neo

Aktivan Član
06.12.2010
77
6
0
45
ovako,koliko saksija mozes...ja u boxu pod dve hps od 400w i druga 250w imam oko 14 saksija 28cm sa28cm,mada kad pokaze muzjaka leti napolje pa ima svetlosti na pretek,koliko ce biti na kraju?jebeno pitanje....meni 30 do 40 gr maksimum i to tesko.... uz mesec dana vegetacije,inace ne koristim hesi vec neko obicno djubre,sad vecina zavisi od tebe koliko si informisan kako djubris koliko?ventilacija sto bolja,moj savet...naravno ne da bude tornado,mada ako ti je prvi indoor cepaj domaju pa ces videti i sam.sto je jos vaznije uhodaces se. ako je lepo odradis domaja je ekstra,ja licno teram godinu sa domajom i mogu ti reci posle treceg growa moja vutra bolja od svih skankova i domacica sto ima kod dilera...ovo provereno znam jer kad ortaci probaju unerede se sto bi se reklo a i ja kupim koji paket samo da proverim jel bolja od moje...za mene je uvek kvalitet na prvom mestu tek posle kolicina....PLUS TAMAN TI OSTAJE VREMENA DA DRUGI GROW SA POWER SKUNKOM ODRADIS DOK NE POCNU VRUCINE.ja bi tako radio,sad koliko sam ti pomogao???
 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
ako ti je prvi grow pitanje količine suhog proizvoda bi ti trebalo bit niže na listi bitnih stvari.
Nije nevažno ali nije ni toliko bitno. :signs054:
Po mom mišljenju.
Osobno imam 600W lampu i nekako mi 3m x 1.40m (kako si naveo) izgleda puno prostora čak i sa moverom. Ali nemam iskustva sa moverom.
Kod ljudi sa višegodišnjim iskustvom u indooru čujem "gram po wattu" suhog kao odličan prinos. (meni je i 0.5g/W odlično)
E sad ta formula očito ne igra kad je mover u pitanju pa ću pratit sa zanimanjem i zadovoljstvom.:watchplant:
A odgovor...
Ako se potrudiš i ne griješiš puno
teoretski (šta bi bilo kad bi bilo)
na tom prostoru sa kvalitetnim svjetlom možeš izvuć i kilo+.
Ako ti je do količine, a imaš vremena i prostora
razmisli i opciju 2 prostora vege i flower, češće harvestaš = više trave :prof10::prof10::prof10:
Vjerujem da ovde ima ljudi koji su radili na tolikom prostoru
pa ćeš sigurno dobit još savjeta, komentara i sl.
Želim ti sreću s projektom, postaj napredak da svi pratimo,
pozdrav!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.