Pomoc!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.08.2011
8
0
0
29
Pozdrav. Sportas sam, marihuanu pusim ponekad, nekada 2puta u mjesecu a nekada - nikako.

Da li mi mozete reci kako marihuana utjece na pluca, da li je kao duhan, i tako.

Naravno ne mislim ici napusen na utakmicu ili trening, vec ako bi pusio 2 dana prije utakmice da li ce utjecati na moje performanse?

Hvala, lijep pozdrav.
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
pa i ja sam sportista ali pusim gandzu :))) naravno da ostaje slajm u plucima,isto ko i cigare, ali zato pre nekog ozbiljnog takmicenja ne pusim nekad i po 2 meseca, a imamo i doping kontrole,pa i zato.....ali da, utice, barem u mom sportu na sposobnosti, i fizicki i psihicki, jbg moras da vidis sta tebi odgovara...

pozzz peace
 
25.08.2011
8
0
0
29
Glupson je napisao(la):
pa i ja sam sportista ali pusim gandzu :))) naravno da ostaje slajm u plucima,isto ko i cigare, ali zato pre nekog ozbiljnog takmicenja ne pusim nekad i po 2 meseca, a imamo i doping kontrole,pa i zato.....ali da, utice, barem u mom sportu na sposobnosti, i fizicki i psihicki, jbg moras da vidis sta tebi odgovara...

pozzz peace


aha oke hvala ti :)
 

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
pa ewo ovako ja treniram kickbox vec 6 godina i pusim malo vise ali nisam primjetio da mi nesto puno smeta smeta ali ono jedva da se osjeti...ista tako kad iamo borbe za repku iamo doping testiranja ali ja pusim i prije toga jer traze samo gluposti neke netraze ovo sto je pametno tak da opusteno mozes i prije doping testiranja pusit...sve ovisi sta se trenira ako treniras nogomet normalno da ce ti smetat i to dosta ! alo ako treniras kickbox ili nesto sto netrazi toliko trcanja onda opusteno
 
25.08.2011
8
0
0
29
Smeh je napisao(la):
pa ewo ovako ja treniram kickbox vec 6 godina i pusim malo vise ali nisam primjetio da mi nesto puno smeta smeta ali ono jedva da se osjeti...ista tako kad iamo borbe za repku iamo doping testiranja ali ja pusim i prije toga jer traze samo gluposti neke netraze ovo sto je pametno tak da opusteno mozes i prije doping testiranja pusit...sve ovisi sta se trenira ako treniras nogomet normalno da ce ti smetat i to dosta ! alo ako treniras kickbox ili nesto sto netrazi toliko trcanja onda opusteno

nogomet treniram, da treniram šah ne bih toliko brinuo :D
 
25.08.2011
8
0
0
29
bozga je napisao(la):
Nabavi si isparivač (vaporizer) pa nećeš imati problema s takvim pitanjima.
Peace
Boz :sun2:

Prijatelju, otkako pusim travu sanjam da imam vaporizer , ali znas li gdje se moze nabaviti , ja sam inace iz Bosne, i da li ima igdje na Balkanu i po kojoj cijeni?

Hvala ti, lijep pozdrav.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Bavim se trkačkim sportom sličnom nogometu. kad imamo kondicijski trening, dakle samo trčanje bez lopte obavezno se naduvam prije, ali čiste. Trčiš ko lud :D

E sad, za vrijeme utakmice nije preporučljivo jer se dekoncentriraš, makar mi je dosta boraca pričalo da kad skuriš sativulju da em što opusti mišiće, em ti da fokus, ali opet borilački sportovi su ipak drukčiji od sportova loptom.

Vutra opušta mišiće i djeluje kao analgetik, tako da možeš i poslje (ako puno duvaš it's ok :D ) jer djelovat će blagotvorno.

I bodi biberi je vole poslje treninga isto :icon_lol:

Za pluća ne brini, ja tučem masu pljugi i vutre i opet trčim ko zec, doduše to je individualno. Najbolje ti je čistu zaduvat, više će te duhanski dim oštetiti nego dim vutre i JAKO BITNA STVAR - nemoj pušiti zadnjih centimetar-dva jointa jer je dim tamo jako vruć i tu si ekipa najčešće ošteti i pluća i grlo i sve jer se spale debili :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Moje iskustvo.Ne bavim se sa nikakvim sportom.Osim malo džoginga kad idem obići biljke.Ali...
Prestao sam pušiti duhan osim koliko stane u malu pljugu i rezultat je nakon samo dva mjeseca taj da,...prilikom trčanja bez obzira što zapalim svaki dan po 2-3 pljuge, 'perfomanse' su pobiljšane.
Ne duhan,trava da,ne brini se...
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Možda je naj bolje da odeš na trening koji put pod dimom , tada češ iz prve ruke znat jel šteti . Vjerujem da bi ti to diglo perfomanse na terenu , to jest na centru u sjedećem položaju i ceriš se ovima što oko tebe trče za loptom . :))))))))
 

dkuivtauj

Banned
Banovan
25.08.2011
0
0
0
100
sta je genjo????

nemozes da odgovoris????

tako sam i mislila!!!

nemoj da lazes javnost!!!!!!

dokazi svima lepo da nezaradjujes pa ugasi forum!!!!!!!

ajd sad mozes da me banujes kao i vecinu clanova!

nastavi s radom....






samo zarada je bitnaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!







p.s. na ovoj ip adresi se nalazi vas sajt 208.79.232.245

pa neka se policija malo poigra!!!!!ahahahahahaha

toliko o sigurnosti.....
 
25.08.2011
8
0
0
29
Hvala svima na odgovorima, ali mene ne brine da ja odem pod utjecajem THC-a na trening ili utakmicu. Mene brine kako ta trava utjece na moja pluca, da li mi puno steti (plucima) a ne na mozak i krv :D Ne mislim ici naduvan ni na tekme ni treninge, jer se misici opuste a to mi sigurno ne treba :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Ma bilo kakva radnja pod utjecajem nečega nije više ta radnja.Pod ovim ne mislim na to da se lapi ispred monitora napušen,hehe.S medecinske strane puno ti šteti plućima,naravno...to se ne moraš pitati.Ali opet,ponavljam....količina trave koja je dosta da pokrije vrijeme dok sam 'budan' ....ni ne osjetim ju naspram kad sam trošio i cigarete(kutija dnevno).Pluća su mi se preporodila.A perfomanse tek,hehe
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Ucestalost raka pluca kod pusaca marihuane je manja nego kod ljudi koji su nepusaci... Prije pusenja sam imao astmu i jedva sam disao normalno...poslije nase biljke astma u potpunosti nestala i sada moja pluca savrseno rade pri ogromnim sportskim opterecenjima... Michael Phelps(olimpijski rekorder u plivanju) pusi maricu... Neke cinjenice...pa si izvuci zakljucak... =)
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Vise ce ti cigare stetiti od vutre...A i jos ako ne varis cesto, nije strasno...Vidi sam, ako ti bude smetalo, nemoj da varis, mada sumnjam da ce ti smetati u umerenim kolicinama i ako nadjes vaporizer.. (:)