Pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.07.2012
3
0
0
30
E ovako, treba mi Vasa pomoc, i prije svega se izvinjavam ako se pogrijesio sto sam ovde otvorio temu. Da pocnem.

U decembru 2011 god. sam sa drugovima prvi put zapalio buksnu, i tako sam pusio do sredine januara, svakih 4-5 dana. Prestao sam jedno mjesec dana, moralo je da se uci i isto sredinom februara sam ponovo poceo, taj put sam pusio nedjelju dana skoro svaki 2 dan, to je bilo opusteno, u skoli sa drustvom, zapalimo po buksnu i iskuliramo ispred sk, i sve je to ok bilo. Ponovo sam prestao mjesec dana, i u martu pitao sam nekoliko drugova kod koga da zavrsim paket, malo da se sprdamo u sk, dali su mi br dilera, kojeg su mi i preporucili drugi drugovi, da najbolju travu ima u gradu. Sjutri dan sam otisao sa drugom, uzeo to, krenuo u sk, u wc smo smotali, nije bio miks, cistak znaci, i posle 2 dima vec su mi noge pocele da trnu i da ih ne osjecam. Taj dan otisli smo na cas i pocinje paranoja da me vata, to je bilo, kad pricam sa nekim u tom znam sta pricam i normalno pricam, kao da nisam duvao, ali posle 5 sekundi kao da sam sve to zaboravio i da sam to rekao prije sat vremena, kao da sanjam. Sa tim, mnogo mi je bilo lose, tripovao sam se da sam totalno usporen i molio sam se da me prodje, ali kada me je na kraj pustalo totalno sam bio srecan :D :/ I tako su ovi drugovi donosili jedno 2-3 dana i pusili smo u wc, i isto mi se desavalo. Zadnji dan, kada me je pustilo,kada sam dosao iz skole oko 2 sata, odlucio sam da prestanem da duvam. U 6 sati je bila utakmica jedna, otisao sam,navijao, kada sam se vratio kuci, sjeo sam da jedem, pricao sam sa roditeljima, i pocinje da me vata onaj trip da mi se cini kao da sam to govorio prije sat vremena, i kao da sanjam sve to. Otisao sam u sobu i posle 2 minuta, sam bio normalan, to me je tako drzalo samo kada sam u drustvu, i kada pricam sa nekim, a kada sam sam, i kad se opustim malo, upalim muziku, srecan sam maksimalno, i to me je tako drzalo jedno 10 dana. Inace cigare ne pusim nikako, ali sam vecinom puta pusio miks.

E sad ja ne znam zbog cega to sve, je li trava problem, da nije prskana, da li je problem bio sto nisam umio da se opustim i iskuliram, i psiha je uticala.
Sad ne smijem da pocnem ponovo, da mi se to opet ne desi, sta vi mislite ?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Koja škola?Srednja,pretpostavljam?Zašto pušiš travu u školi?18 godina,imaš?...i još brdo pitanja.
Sad ne smijem da pocnem ponovo, da mi se to opet ne desi, sta vi mislite ?
Nemoj duvat dok ne budeš spreman za isto.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Za uživanje u dimu su bitne jako i okolnosti.Naravno da će ti djelovanje otići u pogrešnom smjeru ako moraš sakrivati da si napušen.Tko god kaže da može napušen normalno raditi,funkcionirati,laže.
Mogu neki banalni poslovi tipa,cijepanje drva i sl....ali opet ne pod nadzorom roditelja :) od kojih si se sakrio dok si duv'o.
Inače simptome koje si opisao su sasvim normalni kad si high.Ali ima ih još jako puno više,lijepih pa i ružnih(ružnih je puno,puno manje )...samo to ćeš iskusiti jednog dana ako nastaviš sa konzumacijom.Rijetko kada da će ti se desiti isti trip.A sve ovisno o vrsti i kvaliteti trave koju konzumiraš.
Ovo o špricanoj travi je uobičajena fraza postala,i moje mišljenje je da....diler koji prodaje travu i traži određeni iznos za nju(tržište ima svoju cijenu)....zašto da ju šprica sa koje kakvim shranjima, kad ionako dobiva koliko traži ili kolika je tržišna cijena.Ali opet tko zna:(.
Zato većina ovdje sebi sadi svoju travu,jer zna šta puši.
Ovo pišem samo iz razloga što imam školarca tvojih godina,vjerovatno....i ne bih želio da napušen sjedi na nastavi,da baulja uokolo bez cilja i perspektive,te da nastrada jer je kolegu stis'o inspektor pa je od straha naveo i tvoje ili moje prezime.
Znači,može trava ali prvo mora biti i nekakav cilj postignut.Tada će i užitak biti puno,puno veći.
Ja sam star ko' isusov magarac i najbolje uživam u dimu kad sam sam...(hehe,malo sam ipak mlađi od njega)
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Nista nenormalno ti se ne desava.
Kod trave ti je bitna atmosfera.Vremenom upoznas sebe,i onda mozes izgledati normalno u svim situacijama napusen,naravno ovima koji nisu napuseni.Nemoj duvati za vreme nastave ili slicnim situacijama gde kontas da je glupo i da su svi strejt,sigurno ces se gubiti i tripovati,kao sto ti se i desilo,dobro nisi smoto i otiso na neku sahranu daleko bilo pu pu pu.
Utakmica,bioskop,sport,fliper,izlazak(obavezno sveps ili kisela veruj mi nikad pijan ne duvaj),texas holden i naravno sex.
Da i ekipa sa kojom duvas mora biti dobra,bolje sam popusi dva tri dima pa ugasi,nego sa nekim smorovima.
POZZ I NE BRINI SVIMA SE TO DESI
 

maSe

Aktivan Član
14.01.2009
70
4
0
33
to je sasvim normalno sto ti se desava al znam kako je to i ja sam furo na nastavi vulju i bio naduvan i znam kako je to al sam na kraju jedva nekako uspio zavsriti cetvrti razred sta da ti kazem sve su ti rekli ovdje,i ja sam sinoc duvo pa me bacala u neki bed i na neka razmisljanja al nije me pucala paranoja nemoj pusit svaki dan i nadji sebi neko dobro drustvo a ne neka kretene i sve ce bit u dure
 

THC_power

Aktivan Član
10.07.2012
211
554
93
35
dobro ti je rekla ekiba, baci se na ucenje i usmjeri svoj zivot da budes nesto, pa se napusavaj u slobodno vrijeme, ja sam velikim dijelom zbog vutre upropastio srednju, a i fakultet jer ucenje, ozbiljnost i predanost nekom cilju ne idu zajedno sa vutrom, zato zavrsi skolu i uzgoji svoje, bit ces najsretniji covjek na svijetu