Pomoc_prijatelju Dobro Delo Se Uvek Dobro Vraca

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.11.2007
2
0
0
35
Imam 19 godina jos idem u skolu cetvrtu godinu. i teo bi da uzgojim koju biljku licno za mene neinteresuje me prodaja.nemate pojma koliko utice ovaj saj na ljude prosto kad vide onako lepe biljke u kucnim uslovima prosto dobiem napad kao kad sam igrao diablo 2 pre nekoliko godina prosto moram da uzgojim koju biljku i necu se smiriti dok to i neucinim.Samo ima jedan problem nemam semenke pre nego sto sam se uclanio na sajt detaljno sam proucio unutrasnje uzgajanje koje je veom lepo objasnjeno i za koje sam se i odlucio samo ima jos jedan problem ne znam gde u novom sadu da kupm HPS lampu sve ostalo mogu da nabavim sem semenki i lampe imam cak i box to jest veliki orman oko 2 metra visine i 1,5 sirine 80cm dubine to bi mi bio box kao sto rekoh sve ostalo imam sem dve najbitnije stvari Semenki i HPS lampe koju bi kupio ako mi neko kaze gde ima u novom sadu da se kupi,E pa ja sam sad mislio sto se tice semenki nekako da to sredimo dali postoji neka mogucnost znam da izgleda sumljivo ali sta mogu,da meni neko posalje te semenke ili nekako da mi da ne znam nisam pametan al mi semenke trebaju ako neko ima neki predlog kako bi mi neko od vas mogao nabaviti semenke poslati u koverti nije ni bitno samo da ih dobijem.Podrzavam ...VUTRA ORG to mi je omiljeni sajt.... molim vas nemojte al kad vas molim skinuti ovu temu dok nedobijem semenke jer neznam kako drugacije,ako ima neko neki predlog nek napise mnogo bi mi pomogao ZIVELA VUTRA.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ako volis Vutra.org procitaj pravilnik:

http://www.vutra.org/pravilnik


14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda
Marihuana u ex-YU zemljama još uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje.
Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uključujući i Marihuanu) i ukoliko tako nešto uradite možete i najverovatnije ćete biti trajno banovani.
Za kupovinu kako legalnih tako i ilegalnih sredstava se možete obratiti našim sponzorima (pogledajte reklame na sajtu i forumu) i to jedino na sopstvenu odgovornost.


P.S. Dobio si 50 poena za takvo pitanje. 100 poena i bices banovan. Sve ovo radi nase sigurnosti i da nam Vutra zivi dovijeka!
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Ljudi izvinite al covijeku treba pomoc i treba mu pomoc jer je fino kad ovdje neko od novih zeli da postane grower za licne potrebe a ne da na dan napise 100 postova bez ikakve veze. Za pomoc ne mislim da mu ko proda il sta,daleko od toga nego vec da mu neko preporuci grow shop il sta.
NOVI_SAD_WEED sljedeci put kad budes kupovao vu izvadi sjemenke i pocni sa tim pa da malo steknes prakse na njima je najbolje naucit jer ako zajebes oko growa neces puno izgubit a kasnije nades sebi neku sortu preko growshopa koja ti odgovara i po feeling-u i po cijeni pa krenes sa tim.
Gdje da nades hps u NS nadam se da ce ti napisat neko iz tvog grada i savjetujem ti da procitas sve ama bas sve o indoor growingu i nece bit nikakvih problema. Napravi dnevnik uzgoja i kad bude problema iskusniji ce ti pomoc.
Zelim ti sretan uzgoj.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ne znam, meni ovo smrdi na pandursko/drotovsko/murijsko maslo ...

P.S.
A ima i ona stara 'No good deed goes unpunished'
 
13.11.2007
2
0
0
35
Ja sam skontao da ce neko da pomisli da imam veze sa pandurima ili da sam cak ja pandur al nisam,i u krajnjem slucaju razmislite dali bi panduri lovili ovde nekog za 5 semenki mislim to je smesno,i ja sam napisao nije bitno kako da mi neko da semenke ako oce sto znaci primer sakrije ih u neki deo grada gde ih niko nece naci i javi mi de da ih uzmem i kad mislim da je to 100% posto diskretno i sigurno jel stvarno me neinteresuje prodaja zelim samo za sebe da krenem da uzgajam opet ponavljam zelja mi nije bila da stvaram nikakve sumlje ili bilo sta lose pozdrav za sve ljubitelje marihuane i prijatelje sa sajta.http://forums.vutra.org/images/smiles2/wave.gif
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Novisad malo si spor ili stvarno hoces ban? Fino ti je vutragenjo dai link na pravilnik, i potrudio se pejstat ti, te podebljao specifican dio koji si prekrsio, a ti se nisi niti potrudio procitati navedeno nego ponavljas istu stvar.

Ajd malo upotrijebi glavu ako vec nisi popio ban..
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
naruči sjemenke kao i ostali
manje rizikuješ nego sa dilerima

neznam koja si srednja ali si sročio sastav
kao pandur na pismenom sa temom

`andakavr kap snif d vutra`

zato se i ne čudi
mene čudi što si rekao da si pročitao sajt !
i nisi viđeo niđe pravilnik
i nisi viđeo koliko su puta ljudi kažnjeni zbog potražnje sjemena
rodzer det
ovr

p.s. neći murija da juri 5 pa ni 6 sjemenki ni 100g vutre
ali sigurno ne žele prosperitet vutra.org-a
a vutra je sada mnogo više od sajta i foruma
i nemoj te fore ostaviti u neki dio grada
jer neko namazan a kvaran može da te `opšti` kako god želi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.