Pomocccc.....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.02.2010
5
0
0
34
neznam di da stavim ovu temu ali imam sljedeci problem prvi put sam naletio na stvarno losu robu.....mislim kolicinski je sve bilo ok i previse....dali postoji kakva sansa da to spasim jel sem citao nesto o vakumu i lagano je navlazit ali nemam pojma o tim stvarim tako da bi vas molio za pomoc i savjet......
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Smece je smece...ti tu nista ne mozes promijeniti...
 
23.02.2010
5
0
0
34
nemam pojma ali vutra je jako suha i lupa tek kad stavis posteno i malo posnjezis sa duhanom.....e da i to jos nikad nisam vidio sjemenke su koda zakrzljale sitne su i neke su onak crno tigraste.....
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Kada su crno tigraste znaci da su zrele...sve ostalo sto si do sada vidio neke blijede i zelenkaste nisu bile zrele...a to ti je cesto znak i da vutra nije bila pustena do kraja svog sazrijevanja nego je ranije posjecena...a to je razlog zasto je ulicna vutra cesto puno slabija od onoga sto mi sami uzgojimo...

U tvom slucaju moze biti i da je ostavljena predugo nakon sazrijevanja pa se thc razgradio i time je oslabila... A i ako ti je bas jako suha, tko zna koliko dugo je to stajalo prije nego je doslo do tebe...

Zato mi nastojimo izbjegavati pusiti smece s ulice i uzgajamo sami svoju u kontroliranim uvjetima... =)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.