pomooc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
07.04.2009
1
11
3
30
ee ovako ,imal ko voljan da mi pomogne... pocetnik sam i prvi put sadim, imam sjeme iz beca, i sve je fino proklijalo i to... no medjutim ima 4-5 dana da sam ga posadio u casicu,i redovito svaki dan zaljevam, nooo nema nikakvog napretka... pa me zanima par nekih savjeta:pat::pat:
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
Ka prvo NE ZALIVAJ svaki dan jer ti je zemlja dovoljno vlazna jedino ako nemas pustinjsku klimu tu gdje se nalazis u sta sumnjam drugo, majke ti mile koliko vas ima padobranaca pa zar je tako tesko citati forum a ne ga gusiti hebenim otvaranjem novih glupih tema kojih ima na milion po forumu....CITAJ!:violent018::icon_mad::2flip:
 
07.04.2009
1
11
3
30
ma ukratko samo ovo, koliko treba vremenski oko prilike, da u casici naraste stabiljka do neki 10 cm... da nedusim vise sa glupostima
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
treba dosta... ovisi o uvjetima...
ak ti opče nije niš izašlo iz zemlje strpi se jos par dana ( il mal otkopaj zemlje di si sjeme stavio ak si ga duboko ubacio trea mu da izadje dosta) al opet ak je neko doro sjeme ja neb kopo ništ...
ma sta se ja tu patim...
čitaj...
 
07.04.2009
1
11
3
30
iskreno lijeno mi trazit... :$ samo mi nije jasno zasto svi iskljucivo sadite za vlastitu potrebo, aa ne pravite neku zaradu masnu od toga ha ya:2flip:
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
Zato sto masnu zaradu ima samo mafija, a mali smrtnici su pijuni koji kad-tad padnu i odu lezati po najmanje 3 godine u zatvor. Pa ti razmisljaj o zaradi kada zaradis zatvor i jos moras advokata platiti 20 000+ kn.

Uostalom, ovaj sajt propagira osobnu upotrebu, a uzgajivaci dobivaju instant ban.
 
07.04.2009
1
11
3
30
cuj mafija, zar nije nekome lakse ,kupiti kilo od nekoga koje to sve uzgojio za recimo 10 000 - 12 000 kn , i na kraju na ulici na tom zaradit 2-3 puta vise... kapiras sta ti pricam... znaci ne mucis se,oko uzgoja , uzmes na gotovo i zaradis... i uglavnom obe strane dobre
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
pa sta radis onda tu?
odi si uzmi pa padni.... il nemoj...men svejedno...
sadis iz gusta iz hobija nekog il sta ja znam ljubavi prema tome....
a ak ti je do para mos odma i banku opljačakt jel...
čim dilaš cjelo vrijeme pušiš i ond oglupiš i ond padneš.
čiča miča gotova je piča kontam da če ovo sutra bit zaključano
XD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.