Pomoooc. :(

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MornarPopaj

Aktivan Član
14.04.2013
110
55
28
loop je napisao(la):
Kod vas dileri izgleda zabušavaju ? :) Ovde kod mene bi prodali i banderi,kada bi im dala neki dinar
vidi brate prodas detetu od 13 godina paket, on rekne svom drugu od koga je uzeo paket, taj drug rekne drugom i sve tako, deca neznaju da sute tako da na kraju mozes samo pasti...
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
to je ok,razmišljaš kao normalna,blago paranoična osoba-što prosečan diler,koji "valja" da bi imao za dop svakako nije :) taj će da proda svakom,ne razmišljajući o posledicama-a video sam to bezbroj puta...
šta da ti kažem,kad imam ludaka u ulici koji je uhapšen jer je krijumčario vutru ljudima u zatvor :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MornarPopaj
02.04.2013
25
0
0
Pa ne nabavlja ona od dilera, nego se druzi sa decom koja imaju 16,17 godina.. Ima tu jedna ekipa sa kojom duva, niko valjda nije toliko lud da njoj proda to.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
joj,srećo,ima ludaka kol'ko 'oćeš...oni znaju da je džidža odskočna daska za mnogo gore stvari-i to obilato koriste
nebitno sad to,držimo se teme
u krajnjoj liniji,ne bi trebalo da puši još uvek,zbog svega već navedenog-predostrožnosti radi,ako ništa drugo...
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
WeedLala je napisao(la):
Al ne mogu da joj zabranim...
Naravno da ne možeš! Kreni od sebe. Može li tebi itko išta zabraniti? Razmilsli malo o tome kako možeš normalnim razgovorom doprijeti do nje. Morat ćeš se spustiti na razinu trinaestogodišnjakinje da to postigneš. Tupljenjem kako ti misliš da to nije dobro za nju nećeš ništa postići.

:wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grga77
02.04.2013
25
0
0
Pokusala sam da joj objasnim al ne vredi. A sto je najgore od svega, ona ce to da posadi, i mislim da planira i da prodaje. :/
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
sve sto cu reci je :shit2: :eek:hno: :mrtva_banana: ....
znaci UHAPSICE je sigurno..
nemojte se igrati zivotom
i bez price o prodaji na forumu,molim
 

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
Dodze mi da stavim brkove od Charles Bronsona
i uzmem zakon u svoje ruke ,,pa se malo prosetam
pored skola i polovim te Manijake koji dilaju dijeci
Travu i opake druge droge,,,ajde Panduri ,na poso sad :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Krenulo je u krivom smjeru vidim. Pošto ništa konstruktivno u poslijednjih nekoliko postova nije napisano, uzet ću si za slobodno zaključati ovu temu. Autorica neka mi se obrati na privatne poruke ukoliko želi nešto dodati, pa ću ponovno otvoriti.
 
02.04.2013
25
0
0
Možda ovde i nije mesto za ovo, al stvarno nemam koga da pitam za pomoć, moja mala sestra od 13 godina sadi travu i planira da je prodaje. :( Pokusavala sam na sve načine da je sprecim al nista. Ona ima samo 13 god i duva. Al roditelji to ne znaju, ni za mene ni za nju. I jednom joj je mama rekla da bi je se odrekla kad bi tako nešto saznala. I sad, sigurno ce da je uhapse vremenom. Jel ce onda i moji roditelji u zatvor ili ce samo ona u popravni? Mislim, ona je tek pocela sa tim i jos nije bas sigurno da ce da padne al verovatno hoće. :(


* * *


ovaj i naredni postovi premesteni iz zasebne teme u ovu, o istom se radi, nemoj pisati na dva mesta istu problematiku
 
07.05.2013
32
5
0
13 godina i dila? Popricaj sa njom i urazumi je, ako ne bi poslusala, ja da to neko uradi iz moje familije tj. poslije price da se ne urazumi, degenek, al' ipak si joj ti sestra, urazumi je :)... ko ce da je pazi na nju osim tebe?

btw... kad-tad će past' ako nastavi :S
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
I šta sad da ja radim sa ovom temom? Ajde, nek ostane tu za sad. Molim samo konkretne odgovore ili padaju crveni kartoni. Ja zbilja nemam ništ pametno za reći na ovo...
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
reci joj da snizi malo cijenu,da stavlja malo vise u pakete i da ne prodaje maloletnicima :D


sorry zlo morao sam :smoke18:
 
08.05.2013
16
10
3
Za pocetak mogla bi da joj sabotiras operaciju potajno kiseliti zemlju da biljke budu muske ili na neki nacin da joj propadnu. Nemoj samo da ih iscupas pa ce da se iznervira i radit ce u inat. Imas ovde na forumu >STA NE SME< prilikom uzgoja - e pa ti to radi ;) Za to vreme pokusavaj da je urazumis.

- Ako mladja sestra cita ovo:
Prekini dok ti nije kasno klinko jedna idi na ljuljasku.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Loader
07.05.2013
32
5
0
@WeedLala, svi će ti isto reći, jedino ti možeš "doprijeti" do nje i njene psihe, ona vjerovatno hoće da prodaje da bi "Imala pare" a ne vjerujem da joj toga u životu fali, još 13 godina, još žensko... Opet ću ti reći, JEDINO ti možeš doprijeti do nje da to ne radi, a i napravi joj ucjenu ako ne dopire do nje :)... vjerovatno hoće da se dokaže u društvu pa zato ... ://
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
gledaj,SVAKO na forumu ce ti reci da je sprecis,kako god znas i umes.
osim sto je prePREmlada cak i da konzumira,mos' misliti kakav ce biti diler...
isprebijace je neko,sve ce joj oteti,da ne pricam da je hapse 100% jer je DETE !!!

dakle,pamet u glavu i spreci je.
i
 
02.04.2013
25
0
0
Ma bilo bi dobro kad bi ja znala gde su joj biljke. Ne radi to ona sama, nego sa jos par drugarica. A biljke nisu kuci. Jel ce i mama i tata da nam idu u zatvor ako ona padne?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.