Pomozite mi da skontam sta mi se desilo!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Weedomir je napisao(la):
Ja mislim da vas je samo mnogo dobro uradilo, ako vam je nesto ostalo a necete da popusite, posaljite meni, ja cu sa zadovoljstvom! :)
Meni se isto tako neki los trip desio.
Bio sam sa ortakom kod njega u stanu. Bili smo na terasi i hteli smo da pusimo dok ne popadamo sa nogu. Pusili mi tako, pusili, ne znam ni ja sam koliko smo popusili. Ali uglavnom smo se uradili kao budale! Opalilo nas koliko moze da nas opali!
I sve tako, dok u jednom trenutku ja ne pogledam sa terase, i vidim drvo! A to drvo mi u tom trenutku licilo na dzinovski hed! Ja gledam ne mogu da verujem, pitam njega dali vidi isto, i on se zadivio, ne moze da veruje sta vidi! Hteli smo da uzmemo kante da ga oberemo! Dok u jednom trenutku komsija ne ugasi svetlo, i dzinovski hed (obicno drvo) nestane!
Moj ortak se rastuzi sto ga vise nikad nece videti i pocne da place. I ja pocnem da placem zato sto se on rasplakao! I mi tako placemo, suze ronimo, jedno 15-tak minuta. Dok komsija ponovo nije upalio svetlo, mi se ponovo odusevili. Ne mogu da vam opisem koliko smo bili srecni. I tako smo se odvaljeni od samih sebe zagrlili i poceli da pevamo himnu koju smo za njega smislili, dok su nam suze radosnice tekle.
Haha, jaoooo boze... sramota me samoga sebe.


E da je i meni toga da zapalim ,kad vidim neke stvari ,baš mi se plače samo nikako ne mogu da pustim suzu.:icon_lol:
 
02.07.2007
30
2
0
33
cannebosanac je napisao(la):
Ma da nikad ne polivaju travu inače u nas je toliko THC-a u njoj da nema potrebe da je polivaju .PCP je preskup ma da kako da ne . Daj ne prdite više molim vas ,vi kao znate ne poliva se trava .E djeco draga,da znate šta šiptari rade ne bi zapalili nikad ništa što sami niste uzgojili.

Koji jebeni panični napadi ja sam pušio malte ne najjače vutre nisam pušio jedino G-13 to od ovih preko 21% ,pa nikad nisam imao panične napade ,što se tiče malo srce da ubrza , to sam primjetio pogotovo ako nisam u formi ,ne u formi što se tiče pušenja nego ako se nebavim nikakvim fizičkim aktivnostima .Kad sam radio svaki dan mogao sam zapalit gram čistaka White Russiana i srce mi ne bi ubrzalo preko 90 ,da mjerio sam zna Dr.Strangelove kako se mjeri bez ikakve sprave samo sekundara na satu i ništa više ti ne treba,e da i moraš znati brojati do deset :),nikad i to je ono samo za vrijeme dizanja prvih 15 minuta poslije se vrati na normalu a ja i dalje lebdim lagano i kez mi od uva do uva ko u Hanke Paldum :) .Ako ne radim ništa i ono na svjež mozak zapalim ako nisam npr.mjesec ,dva ništa duvao srce mi ubrza još malo više ,alio nikad nikakvu paniku nisam osjetio niti ove neke pizdarije da su mi se događale,od dobrog dima.

Te šizofrenije i sl. pizdarije nisam nikad doživio u pravom smislu samo znam kad sam dimio nekad davno prije 9-10 godina sve što mi dođe pod ruku suvo i zeleno i one smradove razno lišće i hedove te kako vi zovete cvjetove , one suve ko barut nema u njima ništa osim što smrde na amonijak s metar udaljenosti. ko da se čopor pasa po njima popišao i na suncu ostavljeno da se još više usmrdi. Doživljavao sam svašta i imao raznih problema .Nisam probao hvala Bogu ništa osim tih smradova,lažne vutre,nikad nikakve tablete niti bilo kakvo drugo sredstvo koje se svstava u zabranjene droge.Alkohol da ,pivo, vino rjetko i to samo najbolje domaće,ništa ono od 1.5€ za litar ono je smeće isto kao i ove vutre industrijske ,koje ne mora biti i da su poljevane dovoljno je sranje što su ih skrivali u đubru i ko zna šta su sve prošle koliko voda su natapane radi težine i kakve su se gljivice razvile na tome to ne zna nijedan doktor ,ni Slavko Sakoman zvani narkoman, samo seru dokazano prisustvo THC-a da jedno 0.5 % koliko industrijska maksimalno sadrži a ostali otrovi koji se u njoj nalaze nitko i ne ispituje,nit išta o tome govori ,jednom davno u Globusu su spomenuli PCP da se prske ne uvijek ali ima slučajeva ,i onda su to svi shvatili kao zastrašivanje mladeži kao da ne bi pušili onda nikakvu travu.I od tada nikad ništa nisam vidio jedino u Wikipediji pročitaj pod PCP detaljno sve šta piše naići ćeš i na to da ga pojedini idioti znaju prskati po vutri.I ne moj mi sam o Dirty Deeds reći kako je PCP skup za prizvodnju ,mafiji nije ništa skupo pogotvo šiptarima kojima je droga jedno od oružja i već sam negdje bio napisao Šiptari truju Srbe radi Kosova Republjik i masu te vutre ide za Srbiju A otamo se preprodaje i za BiH i za Hrvatsku , a stigne njihovog smeća i do Švedske ako niste znali,znam ja iz pouzdanih izvora,od likova koji su bili u Švedskoj i vidjeli da ima uzet u mafijaša porjeklom od vamo ,prodaju teško *****,sjemenaru,suhu usmrđenu,a naivni Švedi misle to je ono nešto s Juga to je super,pa onda kad ih uhvati panika i sranje u glavi ko ovoga misle u jebote koja roba ovo je prava stvar a ono ko zna čim su se otrovali.

A pa da rekao sam svoje ovdje već ne moram opet .
Samo ovo ću još reći pun mi je ***** pojedinaca koji pričaju kao dobra je sva trava u nas ,niko to ne bi polivao ili prodavao nešto kao **** pod bubrege ,ma da eno tamo u onome drugom topicu djetetu od 13 godina neki punoljetni idiot prodao plastiku pod hašiš mali završio na intenzivnoj njezi,ma ništa za to koga jebe kad nije znao.Nema u nas loše robe sve je super , ne znam zašto postoje ovakvi forumi pa nema potrebe da se neko tu za neki ***** bori ,situacija je odlična ,nedao Bog ni talibanima ovako.Ima gore par postova prije opisano detaljno kako sam neki haš u njemačkoj kupio prije isto ima već pun ***** od toga ono povjerovao sam liku na riječ "dobar je Arapi mi neki prodali 100 grama da rješim,a ono ko zna čime su ga natopili sve kakvim otapalima,i imao je čudan miris skroz samo eto hajde kontaš ne bi mi ogre ne bi podvalili ,pa i ne bi ovaj lik od kog sam ja kupio u redu je skroz samo šta on zna koji ***** Bosanac jedan gore bauštela i ponešto ispod ruke provuče da dodatno zaradi koju Marku(tad su bile marke još u opticaju).Pa kad mi je srce počelo mlatit mislio sam da će iskočiti a i paranoja me neka složila žešća ,a sve do par dana prije toga imao sam hasha u Venlou(NL) u Rootsu(dok su bili na staroj lokaciji) uzeto u Coffee Shopu regularno ,marokanca najsklupljeg što su tad imali i pušio sam i ono normala malo srce na 90 otkucaja nikakve paranoje ni gluposti nekih da bih se uspaničio i poslije samo high ,a onda ovo od arapa ***** kad sam povukao tri dima rasturanje po glavi srcu.Znalo mi je ponekad kad ne radim i od dobre vutre srce uzlupat ali to je sve zato jer nisam bio u formi kao sad što sam ne radim ima pun ***** ništa fizički ako zaplivam s vremena na vrijeme na rijeci i na more kad se ode to je to ,ništa da sam svaki dan da radim ,ulijenio se kao medvjed i onda se udeblja čovjek malo jebiga kad zapališ i onda još prošetaš malo srce ubrza i na 120 ali to je normala ,recimo kao kad trčiš normalan ,čist.Mora ti srce malo ubrzat jebiga i lijekove neke kad uzmeš proradi ti adrenalin baš zato da ubrza srce i time i krvotok i da lijek prije djeluje.Pisao sam već o histaminu i adrenalinu kako se šiknu u, sad zaboravio sam u venu ili u mišić ovima koji su alergični na ubod pčele ili ose .Histamin sprječava pucanje staničnih membrana i oticanje a adrenalin je tu da ubrza proces. Isto tako THC ono kad povučeš prvih par dimova tjelo se iznenadi ono odkud ovoga sad ovoliko nije iz mozga ,a mozak takođe proizvode ove kanabinoide samo u manjim količinama,pa se tjelo iznenadi i uzbudi adrenalin proradi i srce malo ubrza i to je to ,kakve paranoje i gluposti ,panika stvarno seru neki ljudi matere mi idu mi na živce .Pametuju nema polivane robe ,aj onda super ako nema, odlično ,blago njima neka oni puše "skunk" ono kad naleti domaćica imalo bolje urađena. A ja ću pušit domaćicu kad bude a skunk kad ga ja proizvedem ili opet kad se zaletim u `dam. , a ono šiptarsko ili ko zna čije već ***** nikad više neću kao što i nisam ima već davno odavno.

Auuuu... kako je dobro citati napusen, ne mogu da predjem nikako ovaj prvi pasus, non stop mi je zanimljiv, i kad god ga procitam izgleda kao neka druga prica!
Na sledece theme necu ni da idem, ni sledeci post necu da citam, vec me od ovoga mozak zaboleo!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jesi li siguran ti da si dosao na pravi forum????? Haj' sviju ti, samo mi reci razlog što si citirao ovoliki citat od CanneBosanca, a tvoj odgovor nema ama baš nikakve veze sa citatom????? Da se ovo više ne bi desilo, imaš 20 negativnih, čak i to je malo....
Klikni na PRAVILNIK pa pročitaj!!!! Ne bi bilo na odmet da ga kompletnog pročitaš

P.S. Ovaj post će ostati još par dana, da i ostali uvide greške, poslije se briše komplet! (i možda KONAČNO pročitaju PRAVILNIK!!!!!)

 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Nista bez dobre sativcine,medjutim,pusio sam ganju(moja prva biljka) pre neki dan i ja i ortak zaboravili za zivot da sat vremena,odvojila se dusa od tela,medjutim on je poceo da skace po kuci,po krevetu stolu,i da trci po kuci bez prestanka.A ja medjutim komiram se i padnem na krevet i mrak na oci,nista ne vidim i ne mogu da se pomeram,tako sam lezao dvadeset minuta.I ortak mi donese dva paceta hleba namazani dzemom,ja ih pojedem i krene reverse,ja pocinjem da skacem,pricam non stop,on ne moze da me smiri,smejemo se toliko da vazduh mozemo da uhvatimo i onda pocinje show veceri-Njegovo kuce koje je bilo s nama u sobi u kojoj se pusilo je krenulo ka vratima,u tom trenutku ortak ukljucije komp i krece psy trance muzika,tek onda vidis kuse krene da prevrce i da klima glavom u ritmu muzike.Pokidali smo se od smeha zamalo da crknem,ah to je bio jedan od pet jointa koja je dana moja biljka koju je neko isekao u 2 mesecu rasta.Tako mlada nas je otkinula,zamislite kakva bi bila da je procvetala...auuuu!to bi bilo to...peace & respect
 
31.07.2006
10
37
0
Naime, kao i bedni crv u kandzama mocnog orla, dogodilo se da je ta trava lomila tvoj krhki mozak do granica iznemoglosti. Taj period sagorevanja sarme od zelja u tvom umu je delovala je kao mozdani sarlah, ili ti strucnije zvano "apstrakcija meni nedostizna" . Ali bozjom promislju osvestio si se i spoznao pravu vjeru ristovu' te se sa nama spojio u totalu na ekranu prikopcan na dzoint drive-u... Kako bogougodno brate nash, zar ne?

pusa!
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Sigurno se nisu sinapse spojile.

Lik ne smije dimit jer ima šizofreniju,trava bi mu samo pojacavala trip(ove) u kojem je te bi potpuno gubio vezu sa stvarnošcu.
 
11.09.2007
2
0
0
55
technoman89 je napisao(la):
kao prvo,pozz iz zelengrada(sombora) ovde sam novi...svi ste vi iskusni pa bi vas pitao jednu stvar....pre 2 nedelje sam dobio navodno skank neki i ja,drug i drugarica smo poduvali 2 komada,u prvi mah nije bilo nista a posle 15 min sam poceo da skacem po basti valjam se penjem na drvo...onda me je pocela udarati neka struja kroz celo telo pa me pocelo srce boleti i u njemu kao da je bio kraj provodnika udaralo mi u usima 200 na sat ta prokleta struja...imao sam takav filing da cu umreti da je to bilo strasno.i ovo dvoje su imali slicne ali nesto blaze posledice oni su povracali i tako to...manje su vukli od mene uglavnom.plus sve to nisam se mogao kontrolisati trcao sam,plakao,panicio,imao flesbekove halucinacije...zakleo sam se da cu ubiti tog od koga mi je nabavljeno.ako neko od vas imao slicno iskustvo,nek mi kaze sta je to bilo tj. jasno mi je da je to bilo mesano s nekom gadnom hemijom ali me zanima mnogo s cim to tacno.inace nikad nisam imao slicnih posledica od skanka.hvala unapred!


Jbte ima li taj tvoj jos toga??? :)
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Ma ne brini wannabeshaman1 nece ti sjebat sinapse.A i one droge koje ubijaju moždane stanice i prekidaju moždane veze uglavnom to ne rade više nego alkohol,naravno ima droga koje ucine za par mjeseci što alkohol cini godinama.
 
09.08.2007
5
0
0
34
Ja imam odgovor na prvi post...Ja sam pre neki dan pusio takvu vutru i to mi se isto desilo al sam teo da vidim kakva je ta vuja pa posto mi kuma studira molekularnu biologiju i ima pristup labaratoriji dao sam njoj a posto je ta trava neka deseta ruka i ko god dodje do vece kolicine i osce da je prodaje poprska je necim drugim ova je bila poprskana sa nekoh pet supstanca u ostalom i najgorom ARTANOM...ko nezna sta je to to je jedan od lekova koji sizofrenicari uzimaju u terapiji i od njega se oni lece a normalni ljudi lude tako da je to bilo defiitivno porskano necim...Moje misljenje:icon_lol:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Lijekovi kao što su Artani, BZO (BenzoDiazepami), najviše se koriste za prskanje vuve koja inače sama po sebi ne valja qrcu. Malo bolji poznavaoci canabisa, pri prvom dimu mogu osjetiti ukus ili gorčinu u grlu. Leponex takodje se koristi u šizofren. terapiji, i svi od ovih što sam naveo ima i u tečnom stanju (kao injekcija, i veoma su jeftini)
Evo kod nas primjer:
Bosaurin (Apaurin) - 10mg 1 ampula - 30pfeninga (15 centi)
Artan - ima različitu miligražu, 1 ampula - 0,50km (25centi)
Leponex - 25, 50 i 100mg (poznatiji kao "gurabija" zbog izgleda tbl.) isto kao i tbl. ima i u ampulama. On je malo skuplji od ovih. Ne do bog da zapalite bilo koju vuvu koja je prskana Leponex-om (npr: od 100mg) mislićete da ste se heroinom sredili, ili da je heroinom prskana (kao što sam čuo izjava ovako glupih na forumu)...
Ovo što sam naveo gore, obično se kupuje u pakovanju od po 10 ampula,i nije problem sa špricom polusušene headove špricnuti malo. Ampule su obično od po 10ml, tako da to nije problem sekunde.
OVo što sam nabrojao, nije uopšte skupo (osim Leponex-a koji je skuplji ali zato 100x jači od ostalih!!!) Čak i Tramal (trodon, tramadol) isto ima u ampulama (od po 50 i 100mg) koji se takodje može koristiti za prskanje....

Ti simptomi što govorite, imam osjećaj da ste pušili neku vuvu (koja je inače bezze ili uzgojena, ili nije potentna, pa dileri da bi joj digli "rejting" na ulici svasta rade) mislim da (ako je prskana) onda se obično koriste jeftiniji lijekovi, kao npr: Lexilium (on isto spada u BZO (Benzodiazepame), i prska se takodje i sa Bosaurinom, Apaurinom (Diazepam) s tim što se iz ampula izvuče sve i sa špricom "nafajta" obično pri kraju sušenja, ili kad se vuva spremi u skladištenje.
Jer ovi lijekovi upravo imaju dejstvo to što opisujete... mozak jednostavno "zablokira", sljedećeg dana ničega se ne sjećate. Pušite i okus je ODVRATAN, i para grlo... i svi mislimo kako je dobra vuva...
Ako nije ovo, onda je u pitanju dobro potentna vuva, na koju niste navikli. Tj. pušili smeće neko vrijeme, i onda kad naleti dobra.... "razobada" vas i pojma nemate šta se desilo... i to može isto biti jedna od varijanti.
Evo kod mene npr: kad pušim neko vrijeme vuvu sa ulice, (srednja žalost), i tako npr: mjesec dana, i kad naletim na neku bolju.... onda se baš baš razgulim, ali nikad nisam imao tripova kao ovo... Možda zato što i sam pijem apaurine (terapija regularna) i poslije kad zapalim džoju, imam osjećaj isto kao heroinom da sam se strefio. Jer vuva i apaurin = "kljucanje"...
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Sto se tice prvog posta, opis djeluje potpuno normalno za pohlepnog ali neiskusnog pusaca. Tipicni efekt pusenja neke jace sative za onoga ko nije spreman i ne zna sto pusi. A sto se tice tih trava prskanih ljekovima, to je razlog vise za legalizaciju, i definitivno razlog vise da uzgajas sam za osobne potrebe i maknes se od pokvarene dilerske stoke. Jednom kad probas pravu travu uzgojenu na prirodan nacin bez ikakvih gluparija po njoj tesko ce ti vise neko moc uvaliti takav zajeb... jedino ako si bas budala... Ovaj forum je prepun slika dobro uzgojenih cvijetova, tako da barem imate neku vizualnu referencu.

I da, znao mi se desit kad bi izvadio par hedica pred nekim kolegama sa faksa da me pitaju sto je to. Tvrdeci kako oni u 'ketu' svaki put dobiju mljevenu travu... Pa stvarno se ne cudim ako se neko napusi starih ljekova kad su tako glupi da im prasinu prodaju...
 
19.09.2007
18
0
0
38
www.propalica.com
Weedomir je napisao(la):
I sve tako, dok u jednom trenutku ja ne pogledam sa terase, i vidim drvo! A to drvo mi u tom trenutku licilo na dzinovski hed! Ja gledam ne mogu da verujem, pitam njega dali vidi isto, i on se zadivio, ne moze da veruje sta vidi! Hteli smo da uzmemo kante da ga oberemo! Dok u jednom trenutku komsija ne ugasi svetlo, i dzinovski hed (obicno drvo) nestane!
Moj ortak se rastuzi sto ga vise nikad nece videti i pocne da place. I ja pocnem da placem zato sto se on rasplakao! I mi tako placemo, suze ronimo, jedno 15-tak minuta. Dok komsija ponovo nije upalio svetlo, mi se ponovo odusevili. Ne mogu da vam opisem koliko smo bili srecni. I tako smo se odvaljeni od samih sebe zagrlili i poceli da pevamo himnu koju smo za njega smislili, dok su nam suze radosnice tekle.
Haha, jaoooo boze... sramota me samoga sebe.

sad sam se potrgo od smijeha na ovo tvoje...:icon_lol:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
cannebosanac je napisao(la):
:rofl::rofl::rofl:

Opropstie zbog offtopica ali morao sam .Bezza_Sa legendo !!!

Sarajevo čaršija,burek i zeljanica ...(Kultur Shock)

Hehehhe pa samo onih Željinih ćevapa sa Baščaršije... ihhhh... pa gurabije mmmmm.... :)
Zna se šta valja haveru :)
 
29.08.2007
40
1
0
32
heh slazem se sa vama da je to bila odlicna vutra koja i treba da je taka,a decki i cura nisu navikli na dobru vutru pa su se zapitali sta im je...!!!

Izgleda da puse smece od trave pa su sada napokon vidili sta je to...ak tako nastavite da panicarite na dobru vutru ostavite se toga!!!

A na onaj post sto je spomenuo coma da je KUMI dao vutre da testira,bas me zanima sta ti je rekla KUMA kada si joj dao travu pa ju pito da ti to testira???Volio bi znati...:)
 
25.10.2007
7
0
0
35
technoman89 je napisao(la):
kao prvo,pozz iz zelengrada(sombora) ovde sam novi...svi ste vi iskusni pa bi vas pitao jednu stvar....pre 2 nedelje sam dobio navodno skank neki i ja,drug i drugarica smo poduvali 2 komada,u prvi mah nije bilo nista a posle 15 min sam poceo da skacem po basti valjam se penjem na drvo...onda me je pocela udarati neka struja kroz celo telo pa me pocelo srce boleti i u njemu kao da je bio kraj provodnika udaralo mi u usima 200 na sat ta prokleta struja...imao sam takav filing da cu umreti da je to bilo strasno.i ovo dvoje su imali slicne ali nesto blaze posledice oni su povracali i tako to...manje su vukli od mene uglavnom.plus sve to nisam se mogao kontrolisati trcao sam,plakao,panicio,imao flesbekove halucinacije...zakleo sam se da cu ubiti tog od koga mi je nabavljeno.ako neko od vas imao slicno iskustvo,nek mi kaze sta je to bilo tj. jasno mi je da je to bilo mesano s nekom gadnom hemijom ali me zanima mnogo s cim to
tacno.inace nikad nisam imao slicnih posledica od skanka.hvala unapred!

ma brate to ti je dobar skank nije nikakvom kemijom pospan !!

i jos ako ti je bio prvi put gorilo ti je !! Da je nama u mostaru takog skanga ja bi posto speederman hahah:spliff::leafblunt::maryjane::smoke18: