Pomozite mi da skontam sta mi se desilo!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.04.2007
1
0
0
34
kao prvo,pozz iz zelengrada(sombora) ovde sam novi...svi ste vi iskusni pa bi vas pitao jednu stvar....pre 2 nedelje sam dobio navodno skank neki i ja,drug i drugarica smo poduvali 2 komada,u prvi mah nije bilo nista a posle 15 min sam poceo da skacem po basti valjam se penjem na drvo...onda me je pocela udarati neka struja kroz celo telo pa me pocelo srce boleti i u njemu kao da je bio kraj provodnika udaralo mi u usima 200 na sat ta prokleta struja...imao sam takav filing da cu umreti da je to bilo strasno.i ovo dvoje su imali slicne ali nesto blaze posledice oni su povracali i tako to...manje su vukli od mene uglavnom.plus sve to nisam se mogao kontrolisati trcao sam,plakao,panicio,imao flesbekove halucinacije...zakleo sam se da cu ubiti tog od koga mi je nabavljeno.ako neko od vas imao slicno iskustvo,nek mi kaze sta je to bilo tj. jasno mi je da je to bilo mesano s nekom gadnom hemijom ali me zanima mnogo s cim to tacno.inace nikad nisam imao slicnih posledica od skanka.hvala unapred!
 
25.01.2007
44
22
0
MMmmm njam njam, zvuci kao neka fina sativa :)

Vjerojatnije je da vi niste bili spremni za tako nesto nego da je "spricana kemijom". Ili probajte ubuduce ublaziti duhanom ili nemojte pusiti ako vam skodi.
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
ehh... sta bi ja dao da se napusim tako... da skacem po drvecu :) Sta ti se desilo? Ko sto rece zli... neka jaka sativa... a vi niste bili spremni...

ne verujem da je hemija... da je to prskano necim zastondirali biste na par sati.
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
technoman89 je napisao(la):
kao prvo,pozz iz zelengrada(sombora) ovde sam novi...svi ste vi iskusni pa bi vas pitao jednu stvar....pre 2 nedelje sam dobio navodno skank neki i ja,drug i drugarica smo poduvali 2 komada,u prvi mah nije bilo nista a posle 15 min sam poceo da skacem po basti valjam se penjem na drvo...onda me je pocela udarati neka struja kroz celo telo pa me pocelo srce boleti i u njemu kao da je bio kraj provodnika udaralo mi u usima 200 na sat ta prokleta struja...imao sam takav filing da cu umreti da je to bilo strasno.i ovo dvoje su imali slicne ali nesto blaze posledice oni su povracali i tako to...manje su vukli od mene uglavnom.plus sve to nisam se mogao kontrolisati trcao sam,plakao,panicio,imao flesbekove halucinacije...zakleo sam se da cu ubiti tog od koga mi je nabavljeno.ako neko od vas imao slicno iskustvo,nek mi kaze sta je to bilo tj. jasno mi je da je to bilo mesano s nekom gadnom hemijom ali me zanima mnogo s cim to tacno.inace nikad nisam imao slicnih posledica od skanka.hvala unapred!

Nedovoljno iskustva i obuzela te paranoja... Nista za zabrinut se, nego nazvat tog tipa i nabavit jos :D
 

LLC

13.04.2007
25
0
0
35
100% se tome nekome ko ti je uvalio to što ti je uvalio nije isplatilo da stavlja bilo kakvu "normalnu"kemiju.al svejedno mislim da je to bilo pošpricano nekim sranjem.al nekim dobrim jeftinim sranjem:smileysex:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Aj daj broj tog dilera jer hocu i ja brate tako da se uradim.Skunk posprskan speedom mozda je to,ali definitivno se ne isplati dileru...dobro tebi je bolje..he he:bis:
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Meni su se od prskanih sranja slična ovima jedino događala u snu , a dok sam bio budan jedino me je kočilo po vilici i gnječilo mozak i još nekih masu stvari mi se događalo ali nisu za priču , što mi se nikad nije događalo s čistim vutrama . Ovo o čemu ne bih , više je psihičke prirode ,ali ništa u smislu halucinacija i sličnih sranja , čisto ono u glavi kojekakvi glupi filmovi koji nemaju veze s pušenjem dobe vutre u biti podsjećaju me na stvari koje opisivao jedan lik da su od ketamina , a to je vrlo moguće šta je to mafiji u nas dočepaju se starih pokvarenih lijekova kojima je istekao rok i onda ih zamute i prskaju po industrijki tako da te puca samo na skroz glup način , meni se događalo da se ljudi smiju npr. a ja umišljam da se meni smiju , što je najgore od svega ja znam da nisu jer ih i ne poznam , npr. sasvim neki meni nepoznati smiju se ko zna čemu,a mene opali neki glupi film , srećom ja sam se znao nosit s tim i znao sam od čega mi je , pogotovo sam bio siguran da je neko smeće kad sam se izgušto vutri u `damu od kojih me nikad nisu pucali ti glupi neki egocentrični filmovi u kojima ti se cjeli svjet vrti oko tebe , sve šta vidiš bilo koji događaj u tome stanju ti počne imat neki glupi smisao da je to sve zbog tebe ,... čuješ na vjestima zemljotres u Japanu misliš to je zato što sam neki dan vježbao bubanj i slične glupsoti ,to je samo jedna od gluposti koje su mi se događale na ovim ovdje gluparama , ali opet to je bilo ima 10 godina i prošlo me hvala ***** kad sam prestao pušit svakakvu zelen .
Ovo što je ovaj gore technoman opisao meni brate ne sliči ni na šta dobro možete se vi zajebavat i šali govorit ma puno ste popušili i ovo i ono ,to mora da je nešto dobro i sl. , nije da ga sad želim branit , samo meni se ono nimalo ne sviđa .

Naravno da je glupa ideja da bi neko prskao vutru speedom ili još gore kokainom ili nečim što se nikako ne isplati ,ali činjenica je da ima pun ***** stvari kojima se može zagadit vutru pa da ima itekako jebene efekte . Čovjek kaže da je imao halove , meni se to nije dogodilo ni od najjačih stvari koje sam probao Hawaian, White Russian , White widow, Hazeovi razni ,i kojekakvih XXX hibrida , ni od jednog Marokanca ni Nepalca ,Afganca , ... a ko zna možda je ovaj lik i nešto dobro zapalio ali on spada u skupinu ljudi koji se jednostavno s tim ne znaju nositi , možda mu je bolje i da ne puši nikako , ili neka uzgoji sebi ili najbolje ode gore na provjerenu robu pa ako mu se ponovi ,nije to za njega i gotovo , da mu ne bude ko onome balavcu , s one emisije BBC " Aj si lusifer ven aj smok vid , den aj kvit smoking vid end aj dont si lusifer enimor " .

Nešto slično ko ovome gore dogodilo mi se ali nakon što sam jedva zaspao kad sam prije 10 godina popušio neko sranje mirisalo je na esenciju bolje rečeno smrdilo , nije se moglo pušit ,ko da te neko žiletima po plućima reže , jadna majko kad sam zaspo tek su onda sranja nastupila , ja i svemirci mi lete po njivi , iznad šume , s brda na brdo pucaju nekakvim munjama , nebo se vrti , mislio sam jebaji ga to je to , ne vidio ga ja sunca više nikad , kad sam se ustao bio sam vas u goloj vodi ko Mufid Memija kad su
dekom pokrili TV da se ne smrzne dok vodi Dnevnik
ili kako je ono bilo ona fora od nadrealista zaboravio sam.Dakle nkad mi se u budnom stanju nisu dešavale neke posebne pizdarije osim tih divljih filmova nekih koji su mi više bili jednostavno glupi , nego što su mi stvarali problem jednostavno znao sam da to nije stvarnost nego da me goni od otrova neki film usrani i gotovo , dobro je dok se možeš kontrolirat , samo da ne gnječi po mozgu kad pušta i da ne stvara nekad onu jebenu paranoju ,a to je sve od otrova na vutri ne od vutre siguran sam da ako nije otrovana onda je jednostavno loše uzgojena , ko zna folijarno gnojena za vrijeme cvjetanja pa sam popušio đubre :) nagađam , uglavnom stvari koje su bile propisno uzgojene nikad mi nisu priredile ništa drugo osim gomile smjeha i nekih dobrih osjećaja , u najgorem slučaju kad sam pušio dan za danom duže vrijeme po nekoliko jointa jednostavno bih se osjećao ko da ništa nisam pušio , ali sasvim uredan u glavi bez ikakvih glupih filmova.

Eto toliko ne bih više , a šta bi bilo da bih , prsti bi me zabolili tipkajući.
 

lazar

Aktivan Član
05.02.2007
67
0
0
41
Prskana - neprskana.... Svi su nesto sigurni, a covek je verovatno prvi put u zivotu ppusio neku jaku sativu, i to 2 jointa na troje koji su do tad pusili samo tesku albaniju. Pa kad pusis industrijalca i umisljas da te nesto radi, a onda probas "real deal" onda je uvek prskana.
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Ne znam baš Da si upravu Lazare , ja sam pušio Albanke i Hercegovke i one sve druge kad sam bio glup i nisam znao kako dobar dim uopće izgleda , kad smo govorili " dobra je ova reže po plućima , ne može se vući " , a ono suho ***** bez imalo masti ko da si neki čaj zapalio isti ***** , ali ono smanta te malo i misliš dobro ovo pravo .A kad sam zapalio prvi put dobru robu nisam skakao i haluciniriao niti bilo šta od ovih sranja ko ovome gore šta je bilo , osim toga da mi je srce malo ubrzano lupalo ali to je od adrenalina jebga i on proradi ,i skonto sam još jednu stvar , nikad kad sam se bavio fizičkim radom mi nije srce lupalo, ni kad zapalim ujutro u 5 i po ili 6 sati npr. i onda idem cjeli dan radit nekad u pauzi bi zapalio ako stignem i onda opet 2 navečer prije spavanja , a kad ne radim uvijek osjetim srce kako mi lupa za vrijeme onog početnog djelovanja prvih 15-20 min nakon pušenja , a kasnije se smiri na oko 100 otkucaja pa se nekih 20 min prije nego što high pusti skroz vrati na normalu 75-80 je kod mene , kaže mi doktor da je to malo preko ali boli me kita za to dobro se osjećam , dok me diže i to pratio sam jednom znalo mi je skočiti na 148 otkucaja u min najviše , što sam mjerio , a to je otprilike kao da trčiš ,adrenalin i to je to , nije važno što sjediš jednostavno srce počne ubrzano radit neko vrijeme valjda dok se THC i ostalo rasoprede .Srce može kucati i do 300 u minuti dok ne rikne .
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Kod tebe to nesto drug naopako :), inace thc djeluje upravo kontra !!! Smiruje, smanjuje krvni pritisak, što kod tebe je kontra.... 140 oktucaja u minuti, to je aritmija (takve odkucaje ima beba koja je u 9mjesecu (to je za njih normala) dok kod odraslih je 70-80 otkucaja u min. normala, sve preko se tretira kao aritmija... Savjetovao bih ti da odes do doktora, jer tako variranje krvnog pritiska,.... moze te hercika opaliti....
Inače vuva djeluje kao umirujuce "sredstvo", smiruje, zato neki koriste za spavanje (jer snizava pritisak, i tad ti se bas spava, isti ucinak i apaurin (lijek) ima), bas tada su otkucaji manji....
Ovo sto ti opisujes, mogao bih prepisati ili speed-u, exstazy i cocain....
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Klasicna situacija kod pocetnika.I meni se desilo slicno kad sam prvi put zapalio extra vutricu.Pusio nekoliko puta pre toga,ono bio napusen,smejanje,zajebancija,sitne paranojice i to.Ali posle tih nekoliko puta uletela vutra takva da sam se prenerazio.Em je udarila jako i nemilosrdno,em je drzala dugo.Klasican primer kad se odvalis a ne znas da iskuliras.Puls se ubrzava,pritisak raste,trnci po telu i onda naravno pocne da te 'vata strah,pa umisljas da ti je sve gore,pa srce kuca jos brze,pa lupa i u usima,pa krenu najcrnje misli itd.

Zakljucak : najverovatnije si se napirio neke extra dobre vutre,kao sto su mnogi vec zakljucili,i malo si preterao a nemas dovoljno iskustva.Smanji dozu,budi spreman na slicnu reakciju i bice ti bolje.A ako se opet lose istripujes onda batali duvanje.Bar neko vreme.