Pomozite mi da skontam sta mi se desilo!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
kinonja je napisao(la):
ma brate to ti je dobar skank nije nikakvom kemijom pospan !!

i jos ako ti je bio prvi put gorilo ti je !! Da je nama u mostaru takog skanga ja bi posto speederman hahah:spliff::leafblunt::maryjane::smoke18:


Skunk je indica.. tako da cisto sumnjam da bi od toga skako i penjo se po drvecu.
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
b r a i n c h i p je napisao(la):
Nije istina, skunk je hibrid... I to prvi na svijetu

Nebih htio ispravljat nekog tko se ocito razumije vise od mene, al malo je preneprecizna izjava da je prvi na svijetu... Mislis da u prirodi nikad nije doslo do hibridizacije? Mozda prvi uknjizeni hibrid, al to je kao da kazes da je Kolumbo bio prvi covjek u americi.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Brain ... moram priznati da Pampersova teorija drži vodu. :icon_smile:

Inače, Skunk je 75% Sativa, 25% Indica, dobiven je križanjem 25% Afghani, 25% Mexican Acapulco Gold and 50% Colombian Gold. Rodom iz Californie, 1970. godine, dolazi u Europu 1980. godine Eto, toliko od mene ... :devilfingers:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
kinonja je napisao(la):
Jeste li svi ovde iz sarajeva i ima li dole dobre gandje ?? :leafblunt::spliff::goldmaryjane:

Nisu ovdje svi iz SA, čak šta više najmanje raje ima iz SA, savjetujem ti da pročitaš PRAVILNIK da ne bi dobio neg. bodove (100 - total ban, btw: cak ni novom registracijom nećeš moci se registrovati ako te banuju preko IP-a (zadnja 3)....

A u SA je katastrofa vuva svugdje, naći dobru vuvu isto kao tražiti iglu u plastu sjena.... Niko neće da radi sa vuvom, svi sa hemijom dilaju (manji paket...) a i oni koji rade, kod njih je katastrofa... jedino ako naletiš da ovako neko uzgaja, ili tek donio (za sebe...) sad ovaj outdoor što je završio i to osušio (ili u pola suha, što mu još više odgovara) i tako prodaje 4-5 kom. za 5€
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
kinonja je napisao(la):
Jeste li svi ovde iz sarajeva i ima li dole dobre gandje ?? :leafblunt::spliff::goldmaryjane:

Nisu ovdje svi iz SA, čak šta više najmanje raje ima iz SA, savjetujem ti da pročitaš PRAVILNIK da ne bi dobio neg. bodove (100 - total ban, btw: cak ni novom registracijom nećeš moci se registrovati ako te banuju preko IP-a (zadnja 3)....

A u SA je katastrofa vuva svugdje, naći dobru vuvu isto kao tražiti iglu u plastu sjena.... Niko neće da radi sa vuvom, svi sa hemijom dilaju (manji paket...) a i oni koji rade, kod njih je katastrofa... jedino ako naletiš da ovako neko uzgaja, ili tek donio (za sebe...) sad ovaj outdoor što je završio i to osušio (ili u pola suha, što mu još više odgovara) i tako prodaje 4-5 kom. za 5€
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Kad se vec uletjelo u drugu temu, koja je interesantna na neki nacin, reko da doprinesem sa izvodima iz knjige "The book of buds". Evo sta su oni rekli za Skunk...

 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Eto i 'The book of buds' potvrđuje da je skunk (misli se na originalni skunk no1) prvi stabilizirani hibrid. Pod stabilan hibrid misli se na to da se od svake sjemenke dobije biljka kavu zelimo, a ne neki cudni fenotip ili hemafrodit...
Jasno da je doslo do hibrdizacije u prirodi, moralo je, i nitko nije dovoljno lud da to ospori... Mislim da smo rjesili dileme oko skunka... :)
 
iman i ja odgovor na prvi post, sigurno je to da im se nije dogodila dobra trava i da nema nikakve veze to kako su neki naveli "nisu bili spremni"... zna se sta je dobra trava, i kako dobra trava puca... to sta ste vi pusili je teska kemija, nije to travica, koja je rasla uz puno sunca, dobre klime i jubavi....
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Nije to nikakva kemija....To sto vecina nas pusi losu travu i kad tu i tamo naidje na pravu stvar odmah teorije o prskanju........
Vecina vas koji tvrdite za takve jace efekte da je trava prskana da odete malo sa balkana u neku travarsku drzavu tvrdili bi da oni sve prskaju....

Culture kako ti mislis da puca dobra trava?Je,je valjs se od smjeha,opusten si,malo drukcije vidis......To je dobra trava a pravo dobra trava je to + zabrijavanje kojekakvih filmova,cudna iskustva,dovoljno jako da ni ne razmisljas da te to trava puca i jos puno toga......:thewave:
 
Onda moguce da ja nikad nisan pusila dobru travu u svome zivotu, jer ja nikad nisan dozivila kako ti kazes "zabrijavanje kojekakvih filmova,cudna iskustva,dovoljno jako da ni ne razmisljas da te to trava puca i jos puno toga...", a tesko je za povirovat u to....
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ma ne znam šta bi ti reka ...

Sad me baš zanima šta je to 'dobra trava i kako dobra trava puca' ? Ajde prosvijetli ti nas neuke ...

Inače, ne mora dobra trava bit samo ona izrasla ispod sunca, a puno ljubavi i brige joj možeš pružit i ako uzgajaš doma.

Dobrodošla na forum.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Ako niste bili u Amsterdamu, onda trebate otići. (točka)
Tamo su sve "skankovi". Ono što mi pušimo pod "skank" je kod njih "weed" znači trava.
Postoji outdoor, indoor, hydro. Većina je uzgojena "bio".
Neke trave su jače od drugih, neke djeluju drugačije od drugih. Neke te paraliziraju i otupe (indica), neke te dignu i dovedu do halucinacija (sative). Od Sative mi srce brže kuca, moguća je paranoja, audiovizualne halucinacije, napadaji smijeha, svašta je moguće - nikad ne znaš.
Tropske sative djeluju drugačije od npr. južnoafričkih ili nepalskih... Dok one iz Nepala djeluju čisto, da te čine zapravo koncentriranim na stvari koje radiš, one tropske te izbezume da ne znaš što te spopalo. Probao sam Nevilles Haze pa znam o čemu pričam i iskustvo je gotovo kao neki lagani trip... A opet neke Malawi i Durban djeluju kao veselica i nisu toliko izbezubljujuće.
Svaki dio svijeta ima svoju vrstu i kad se pomiješaju i skrižaju mogu nastati vrlo vrlo potentne i ukusne trave koje ne možete ni zamisliti da postoje i da tako djeluju.
Stoga, svi u Amsterdam i uvjerite se sami da li možete halucinirati! Ja jesam :p
... Moje 2 lipe... :p Boz :sun2:
 
19.11.2007
2
0
0
36
ovo mi je prvi post, tako da cu baciti mali opis sebe i svojih navika cisto radi upoznavanja.

Imam 20 godina, bavim se borilackim sportovima i dosta dugo sam konzumirao alkohol u velikim kolicinama. Sada kada sam poceo da se vrlo ozbiljno bavim sportom alkohol sam smanjio za 95%, ali naravno ostala je zelja za necim sto ce ga zamenuti.

do pre mesec+ dana sam bio totalno neobrazovan sto se tiche upotrebe cannabisa, bila to industrijska upotreba ili individualna upotreba radi opustanja ili bilo kog drugog motiva za koriscenje.

da skratim pricu, posto zurim - desavalo mi se cesto da kada zavarim fus sa drugarima (sto je takodje retkost, ali nikako nesto sto izbegavam) da imam neprijatan osecaj u plucima, da mi puls dosta skochi, i da se osecam vrlo neprijatno.

par puta sam razmisljao o ovome, i shvatio sam da je jedna od mogucnosti zasto se to desi jer sam pri konzumiranju pluca punio do kraja, i drzao dim u plucima u jako dugim intervalima, znaci 15-30 sekundi posle cega naravno nije ni izlazio dim iz mene. da li to moze tj. da li to ima ikakave veze sa ovom neprijatnom pojavom, ili je problem u necemu drugom?





p.s. posto sam procitao prvih par postova u ovoj temi, nikako mi ne odgovara odgovor "ma to ti je bila samo dobra trava kupi isto to" itd. nego me vishe zanima zasto dolazi do ove pojave i kako bi mogao da uticem na nju. ovo mozda zvuci kao "pocetnicko" pitanje, ali koliko dugo vi zadrzavate dim u svojim plucima, cisto radi uporedjivanja i stvaranja neke slike o tome?
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Pa čuj ak je neka kvalitetna vutra ne mora se pretjerano držati ja recimo ovisi kako kada ali uglavnom tak do 10 sekundi držim nekad u iznimnim prilikama duže ali jednostavno držim onoliko koliko mi je ugodno a vjerojatno bi trebo tako i ti a pošto si sportaš možda bi ti bilo najbolje da si vaporizator nekakav nabaviš da si ne smanjuješ kapacitet pluća s udisanjem dima jer pretpostavljam da ti je to kao sportašu bitno
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Moguce je da ti se to desavalo jer si previse drzao dim. Mada, meni to ne predstavlja problem. Nekada znam da zadrzim dim iz bonga i po minut, a nista mi se ne desi, osim sto se napusim. :)
Vjerovatno ne konzumiras duvan inace, tako da ti pluca nisu naviknuta na dim. Probaj da udahnes manje kolicine i da manje zadrzis. Vise malih uvlacenja je bolje nego od jednom veliki.