Pomozite mi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.11.2007
15
0
0
39
Duvam vec nekih dobrih 10tak godina i stvarno sam svasta probao i sve znam o marihuani ali eto nekako se poklopilo to da sam se rijetko kad susretao sa skunkom.ovdje u slavoniji u mome kraju je zastupljeniji hasis skunk sam par puta probao.evo sad imam neki zakon skunk a problem je taj sto nisam siguran kako se mota.dakle da li je kao i hasis da samo posolim preko cigare ili mijesam sa cigarom tj duhanom kao travu???stvarno mi je hitno pa neka mi neko pomogne ako hoce.
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Skunk motas tak sto pomjesas sa duhanom, ali malo manje posolis, napravis neku tanju pljugu...Skunk ti je normalna trava sam ti je malo jaca pa zato radis tanju pljugu...
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Mozes mjesati sa duvanom, ili slabijom travom. Nemoj mnogo da ga gnjecis da ne bi unistio kristale, ako ih ima. Inace, ja ne volim da motam bilo sta sa duvanom, ali kada si vec navikao moze.
 
25.11.2007
15
0
0
39
HVALA vam puno na pomoci.znam ja sta je skunk i pusio sam ga ja ali nikad nisam vidio kako se mota tj nisam bio siguran.inace stalno duvam hasis
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
ma sta u slavoniji nema "skunka"... ispod kojeg kamena se ti skrivas prijatelju... unazad zadnjih 6mj skoro da se samo "skunk" moze i nabavit!
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Da istina, u zg takoder sam skank se moze sredit, preskupa mi je ta furka nema uopce vise normalne travice...
 
25.11.2007
15
0
0
39
ma ja nisam u tom djiru za skank.nisam se mozda dobro izrazio.znam da ima skunka a nisam ja ni napisao da nema vec da ima vise hasa.bar sam ja stalno nabavljao odlican has.i dobijes ga vise nego skunka.ali eto uletio mi skank neki i dosta je dobar,ali has..e to je meni stvarno zakon i obozavam ga.sve donedavno je bio neki has iz beograda i rasturao je
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
gloSS_ZelenKy je napisao(la):
Znači skunk nije normalan??

A travica je ok ako je prašina puna sjembi...najs..

:maryjane:

Pa skunk mi je preskup zato nije normalan, a kad kazem travica mislim na dobar panj od 8 pljugi pun hedova i da je sensimilija:icon_smile::icon_smile:(i to je za duplo manje para)...
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
To kaj je u zg-u skunk nema nikakve veze sa skunkom. To su priče koje se prodaju
ljudima koji nemaju pojma po tom pitanju.
Osobno neznam kakvo je stanje, ali nekakva logika nalaže da ako u Zagrebu ima SAMO skunk-a čovjek se treba zapitati : Jebote, pa tko uzgaja sav taj skunk??

Na djelu je čista fora da se više zaradi jer čim kažeš skunk odmah ti padne na pamet cifra
od koje ti se čepe kapilare u mozgu, a uglavnom se radi o sensi uzgojenoj vutri.

http://forums.vutra.org/40638-post68.html

Pa ti pitaj dilera koliki je udio sative/indice ...ja se ne bi iznenadio kada bi ovaj rekao, ma šta briješ pa to je SKUNK (to je bolje od trave)!

:maryjane:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
I u Srbiji je slicno...sve sto mirise se prodaje kao "skunk".I ja se nekad zapitam,jebote,pa ko gaji sav taj "skunk".:balls:Klasicna lazurija.

Gloss potpisujem tvoj post. :cool44:
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
49
ljudovi da bilo sta uzgojite a da nema sjemenaka bice ukusnuje i bolje nego bilo kaki " skunk" i gluposti, samo malo procitajte po forumu i to je to. Nemjte me sad pluvat samo pricam iz svog iskustva ovaj foru rules!
Aj by i citam Vas!
 

marijuana lover

Aktivan Član
06.10.2006
135
1
0
34
tako je stanje i u mom gradu isto, kao prodaje se skunk koji je u biti obicna trava samo sto dobijes ciste hedove ako i to,tak da to nisam jos nikada uzimo a mislim da ni necu, radije uzgojit nesto svoje i onda laganini a ono sranje na ulicama sto dobijes kao sto je vec gore neko reko neku prasinu prepunu sjemenki, al jb tako je kako je, dok sam ne uzgoji covjek primoran je na ono sto se nudi...
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
baci sjemenke van
iz te prasine sam
i zapali raketu pilje kad ides van

ili postani vutra.org clan
i odi u stan,
posadi nesto i zaljevaj svaki dan,
pa ces biti jako sretan kad zapalis jedan
mnogo masan hed jer si bio jako vrijedan :D

onda se rasturaj cjeli tjedan
pa ces bit sav sjeban :D pis
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Sto je najbolnije, i dileri (II - ruka) i oni su ubjeđeni da dilaju skunk!!!! :), a 99% njih (svugdje je isto...mislim na ex-yu) nikad nije zapalilo pravi skunk!!!!

Nešto imam osjećaj, da je tome upravo "kriv" ovaj forum :) hehehhe... jer evo i ovdje se isto tako dešava (kod mene u SA), da prodaju :balls: pod bubrege (tj. skunk lafo svugdje)....hoću reći:
Mnogo gostiju i članova koji čitaju ovaj forum upravo dilaju vutru.... i plus što je najposjećeniji forum što se tiče vutre na ovim prostorima. Zato i dileri (i njima bliži koji imaju pristup netu) dosta su educiraniji (da tako kažem... :icon_lol:) nego prije 1-2 godine.
Zašto prije 1-2 godine nije bilo skunk-a po ulicama gradova???? I to ako nekom dileru spomeneš, konta to nije vutra, nego nešto .... pitaj boga šta!!!
Mislim da je dosta raje, pogotovo gosti, letimično pregledali forum i postove (i naravno Foto Galerije) i sjebali se... kao zar je to moguće???? i sl...
Zato da bi što više para izvukli, skontali da svaku vuvu prodaju kao skunk!!! Pogotovo neku uzgojenu u indoor varijanti!!! tj. sensi... (za vrstu da ne govorim.... mislim 99% je domaćica) ali domaćica koja je fino uzgojena, i naravno da je xxxx puta bolja nego ona na ulici što se prodaje...)
Eh, sad dolazi onaj dio "Zašto je duplo skuplja, i duplo manji panjevi!!! ....????"
Kao prvo, slabo ko može da uzgaja u indoor varijanti, a da ima za sebe i plus da dila... Takvi ne rade na veliko sigurno (100%), nego na "panjeve", i zato su "panjevi" mali, a duplo skuplji....
Još malo pa će se na ulici pojaviti i G13 :icon_lol: hehehehehe lafo ....
Pa evo, skontajte.... svako ko iole ima malo mozga u glavi, ne mora ni postaviti ni jedno pitanje (jer je sve već napisano, plus vodići za ovo pa za ono, pa plus filmovi... itd itd... ono, sve mu je vec servirano... samo da pročita (što je nekima i to mrsko!!!:icon_twisted:) i da slijedeći dan malte ne i on počne sam da uzgaja... Prvih par grow-a kao za sebe i da se štelne malo, i onda već počinju razmišljati kako uzgojiti "na velikoooo", tj. da ima sebi i da dila.... i naravno da će ti panjevi (paketići) biti minijaturni a duplo skuplji .... jer je naučio ovdje da postoji više vrsta (sorti) vutre.... te da se u mnogo čemu razlikuju jedna od druge....
Meni su gori oni što kupuju TO, nego dileri,... hebe se njima, njima je da uzmu ti pare a ti se puši kasnije...
Naravno ima ovdje isto raje koja ne uzgaja, tj. nemaju uslova.... al' kupuju lafo skunk, i onda (tj. neku domacicu fino uzgojenu) kad zapale, normalno da ih "zakuca" za zemlju nego ona "obična" da se tako izrazim :icon_lol: i onda ovdje na forumu pričaju kako su se razgulili skunkom!!! A ustvari nema veze sa skunkom, nego samo domaćica, koja je fino uzgojena... ništa više..
To je moje mišljenje....
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
gloSS_ZelenKy je napisao(la):
To kaj je u zg-u skunk nema nikakve veze sa skunkom. To su priče koje se prodaju
ljudima koji nemaju pojma po tom pitanju.
Osobno neznam kakvo je stanje, ali nekakva logika nalaže da ako u Zagrebu ima SAMO skunk-a čovjek se treba zapitati : Jebote, pa tko uzgaja sav taj skunk??

Na djelu je čista fora da se više zaradi jer čim kažeš skunk odmah ti padne na pamet cifra
od koje ti se čepe kapilare u mozgu, a uglavnom se radi o sensi uzgojenoj vutri.

http://forums.vutra.org/40638-post68.html

Pa ti pitaj dilera koliki je udio sative/indice ...ja se ne bi iznenadio kada bi ovaj rekao, ma šta briješ pa to je SKUNK (to je bolje od trave)!

:maryjane:

Znam kak izgleda skank i inace to je sorta koju najlakse prepoznat zato je tak prije bila popularna.Ima istine u tome sto govoris, ali imati dilera koji ti daju bas skank ipak vecina ti uvali neki hed od neke druge sorte, ali to ti sve ovisi od koga kupujes, a po zg vjerovao ili ne mozes nac stvarno odlicne trave za kupit sma trebas poznavat ljude...Evo sljedeci put kad budem skupio pare za pusit posaljem sliku pa da se uvjeris...

Evo ovo bi bila odlicna tema, kako prepoznat dobru vutru (i losu) i skank ...
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Bezze_Sa je napisao(la):
Vala baš, takvo nešto nije bilo.... :) a mislim da posjeta toj temi bila preko par hiljada :)

Evo napravio sam temu, ali nisam ulozio previse truda a i znam da nisam tolko iskusan ko ti pa evo kak si ti puno mudriji i pametniji od mene molio bi te da izbrises temu (ili editas) i napises ponovo.hvala
 

Sho

10.12.2007
13
1
0
35
Bezze_Sa je napisao(la):
Sto je najbolnije, i dileri (II - ruka) i oni su ubjeđeni da dilaju skunk!!!! :), a 99% njih (svugdje je isto...mislim na ex-yu) nikad nije zapalilo pravi skunk!!!!

Nešto imam osjećaj, da je tome upravo "kriv" ovaj forum :) hehehhe... jer evo i ovdje se isto tako dešava (kod mene u SA), da prodaju :balls: pod bubrege (tj. skunk lafo svugdje)....hoću reći:
Mnogo gostiju i članova koji čitaju ovaj forum upravo dilaju vutru.... i plus što je najposjećeniji forum što se tiče vutre na ovim prostorima. Zato i dileri (i njima bliži koji imaju pristup netu) dosta su educiraniji (da tako kažem... :icon_lol:) nego prije 1-2 godine.
Zašto prije 1-2 godine nije bilo skunk-a po ulicama gradova???? I to ako nekom dileru spomeneš, konta to nije vutra, nego nešto .... pitaj boga šta!!!
Mislim da je dosta raje, pogotovo gosti, letimično pregledali forum i postove (i naravno Foto Galerije) i sjebali se... kao zar je to moguće???? i sl...
Zato da bi što više para izvukli, skontali da svaku vuvu prodaju kao skunk!!! Pogotovo neku uzgojenu u indoor varijanti!!! tj. sensi... (za vrstu da ne govorim.... mislim 99% je domaćica) ali domaćica koja je fino uzgojena, i naravno da je xxxx puta bolja nego ona na ulici što se prodaje...)
Eh, sad dolazi onaj dio "Zašto je duplo skuplja, i duplo manji panjevi!!! ....????"
Kao prvo, slabo ko može da uzgaja u indoor varijanti, a da ima za sebe i plus da dila... Takvi ne rade na veliko sigurno (100%), nego na "panjeve", i zato su "panjevi" mali, a duplo skuplji....
Još malo pa će se na ulici pojaviti i G13 :icon_lol: hehehehehe lafo ....
Pa evo, skontajte.... svako ko iole ima malo mozga u glavi, ne mora ni postaviti ni jedno pitanje (jer je sve već napisano, plus vodići za ovo pa za ono, pa plus filmovi... itd itd... ono, sve mu je vec servirano... samo da pročita (što je nekima i to mrsko!!!:icon_twisted:) i da slijedeći dan malte ne i on počne sam da uzgaja... Prvih par grow-a kao za sebe i da se štelne malo, i onda već počinju razmišljati kako uzgojiti "na velikoooo", tj. da ima sebi i da dila.... i naravno da će ti panjevi (paketići) biti minijaturni a duplo skuplji .... jer je naučio ovdje da postoji više vrsta (sorti) vutre.... te da se u mnogo čemu razlikuju jedna od druge....
Meni su gori oni što kupuju TO, nego dileri,... hebe se njima, njima je da uzmu ti pare a ti se puši kasnije...
Naravno ima ovdje isto raje koja ne uzgaja, tj. nemaju uslova.... al' kupuju lafo skunk, i onda (tj. neku domacicu fino uzgojenu) kad zapale, normalno da ih "zakuca" za zemlju nego ona "obična" da se tako izrazim :icon_lol: i onda ovdje na forumu pričaju kako su se razgulili skunkom!!! A ustvari nema veze sa skunkom, nego samo domaćica, koja je fino uzgojena... ništa više..
To je moje mišljenje....

Slazhem se upotpunosti... ali ja bi reko da to sha se prodaje pod skank je hibrid zapravo. ista situacija i u ri... pun rac skanka, ubiti dobro uzgojene vutre tj. HIBRIDA... a jebiga kad je gras losh... mich "skanka", cca 3-4 gice, 8 ljudi se napushilo... od grasa to nikad...