pomozite molim vas hitno!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Jučer naveče sam bio zalit svoju biljku.ženka,metar visoka!
i danas kad sam ju bio provjerit počela je žutit na gornjim listovima iz nutra prema van i na internodama!a zalio sam ju za jedenostavnim tekućim gnojivom na bazi željeza!
znači bez n-p-k a doza je 30 ml na 2 litre vode kako i piše na omotu!
molim vas da mi kažete šta bi trebo da napravim prije nego bude prekasno!
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
na prvi pogled bi rekao da si pretjerao s necim
puno paznje posvecujete tom tretiranju gnojivima
a od toga vise stete nego koristi jer vidis da ti biljke izgledaju dobro
bez ikakvog deficita zasto onda svi forsirate neko gnojenje i tako samo sjebavate
dobru biljku.
 

KaraJack

Aktivan Član
Samo malo 30ml na 2l, bo nebih ti sad rekao da je previse ali nekako mi se cini da je previse. Prije gnojenja uvijek se informirat ko i kako je gnojio te sa kojim omijerom !!

Jednio sta ti mogu dati savijet je da ispires biljku samo sa vodom 3-5 dana pa onda nabavi neko dobro gnojivo ako ti je dostupno ili sto god pitaj malo okolo na forumu !!
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
imam ja i drugu žensku biljku koja je bila nekako previše svijetlo zelena pa sam joj dao istu dozu toga kao što piše i na omotu 10-15 ml gnojiva po litri vode a to gnojivo je za zdravlje biljaka!pa je došla sebi ono baš pravo a neznam zašto je ova požutila trebala je baš obrnutu reakcij dobit!
evo slike one druge!
http://www.picturepush.com/public/761938
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
ma iskopo sam rupu nekih pola metra i više dubine i donio sam zemlju sa njive koja je bilja svježe obrađena i zagnojena i u to sam ju posadio i bila je super osim što mi je bila malo presvjetla pa sam reko da ju malo potamnim sa željezom jer mi onda bude gušća i nisam ništa neuobičajeno radio!možda če doč sebi za koji dan ali me brine to što je tako požutila preko noći!Mislim da ču ju otič sad ispirat koji dan pa ču vidjet!
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
sve je u redu vrača se boja!!!!
zaključio sam da je to posljedica gnojenja po mraku!
nakon malo sunca lijepo je potamn
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Znam u čemu je problem ali neznam kako da ga riješim!Očito sam malo pretjero sa željezom dok sam gnojio i sad mi je jako jako žao jer imam samo dvije ženke ove godine a nebi htio da ostanem samo na jednoj!