pomozite savjetom, molim

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.09.2009
7
0
0
38
eo ovak....imam biljkicu, tj visoka je sad oko 1,5 metar, posadjena s jos jednom u zajednicki kalic u 4mj ove godine...ova druga je bila ljepsa i veca ali se osusila....no ova je sad dobro, gusta je, visoka, fino se drzi....mene samo zanima hoce li to pobogu, poceti pupat, tj cvjetat vise???? pa koliko njoj treba??....da, kod nas je sad lijepo vrijeme pa je drzim vani na balkonu, a preko noci je kod mene u sobi jer se bojim da ju ne bi mraz....kad sam je bila drzala unutra pod lampama tad se ova druga osusila....a ne znam, ja joj nisam stavljala nikakvog gnojiva osim one zemlje za cvijece, a ovolika je izrasla sama od sebe....
pa kad ce poceti cvjetat, i ima li nesto sto bi joj moglo pomoci da to bude brze...(bojim se sta ce zimi)???
hvala!
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
da bi cvijetala treba tvrdi mrak a ti kad je uneses u sobu sigurno joj svijetlo palis...
probaj je drzat 12 sati na balkonu i 12 u nekoj prostoriji di je totalni mrak ili ostavi na balkonu ak nema neke ulicne rasvijete u blizini..
i trazi po ovoj stranici imas stvarno za svako pitanje bar 10 odgovora.
pozz
 
03.09.2009
7
0
0
38
e hvala, nisam znala da mora bit u potpunom mraku da bi cvjetala....a u biti, ona kad je unutra u sobi, meni vecinom i je mrak, bude po noci dok ja spavam, al mozda to nije dosta, kojih 6-7 sati, a?? ..probat cu, hvala....a sta mislis dal bi joj stetilo ako bi joj u ovom sad stadiju dala neko gnojivo? mislim, ona raste svaki dan jos pomalo al nece da cvjeta..
i znam da je vecinom na svako pitanje dan vec odgovor, al ja moram napomenuti da sam ja iz zafrkancije posadila par sjemenki a one iznikle, nisam ni gnojila ni nista, pa ne znam dal to utjece na sta....
hvala jos jednom
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
ma sta se brines ak je iz zafrkancije posadeno, daj joj 12 sati svijetla 12 sati mraka ,vode i trebala bi pocet cvijetat..

i ak je zafrkancija radije nemoj nist gnojit, (jer je mozes i zeznut)
 
03.09.2009
7
0
0
38
eeee...jbg, znam da sam dosadna i da vjerojatno negdje pise al pregledavala sam i nemos nac da si pita!!
znaci, to je ta ista biljka, u visinu vise ne ide, drzim je po danu vani na suncu a po noci je u sobi u mraku, znaci, pitanje je o tim vrhicima....nisam znala kako ubacit sliku pa sam je ubacila na avatar da malo bolje promotrite, jer vrhici jako jako, neznatno sporo rastu...ja sad ne znam, ima ih puno ali su jako mali, pa jel to to? hoce oni ostat taki malecni ili sta? koliko da to jos tako drzim?
sta da radim??:)
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
ima ona šta jos rast ide polako al sigurno,neboj se narast će ako bude sve kako treba.biljka cvijeta po 6,7 tjedana pa strpi se :D
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ako ništa odlična jelka za novu godinu
onda do 4 mjeseca imaš vremena da se načitaš ako te zanima
ako ne imaćeš opet lijepu jelku
sve u svemu pozitivno a nije HIV :vb_whip:
 
03.09.2009
7
0
0
38
hvala na odgovorima, drzat cu ja jos nju dok ona ili ja budemo zive hehe
zbilja, ako nista bar cu znat za sljed puta, puno sam naucila ovdje sto sam trebala znat prije nego sam se uopce zafrkavala sa sadjenjem...pozdrav decki, hvala