Pomoziteee

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
04.07.2017
10
11
3
32
Dobila sam od prijatelja solidnu kolicinu, ali mi je nekako tamne boje i cuje se na benzin,pa pretpostavljam da je svercana u spremniku za gorivo. Strah me to pusit da se ne otrujem... Sta mi je raditi s time? Moze li spasiti ikako,zao mi baciti...
 
04.07.2017
10
11
3
32
Jelll??? Nisam se dosad nikada srela s tim a pusim nekih 7-8 godina. Cudna mi je full. I ovaj sto mi je dao to kaze da je svercana u spremniku... Dakle,moze se pusiti?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.990
34.338
2.598
Znaci da je kuhano na benzinu za ciscenje..ostavi otvoreno i isparit ce .
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.245
10.147
358
pa štajaznam, ja sam prije isto kupovala i isto tak znala dobit svakak i nikad niš, a ti vidi jel samo do mirisa po benzinu

ak je ovo šta Opa kaže, onda nema ni rad
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and hazeri

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ma nece ti nista biti, osim ako nije neka bas otrovna benzinolika tecnost; i sam sam, kao verovatno i vecina nas imao to neprijatno iskustvo, sto je najgore sam sebi sam to uradio, bilo ono vreme 90ih, svi nesto svercovali benzin, i sad ja i ortak idemo da kupimo isti stotinak kilometara dalje da ustedimo koju marku, a uz put i da se snabdemo za duvku, ali ne lezi vraze, prevrnule se kante po travi i sranje...
i sta sad, kao osuli to i ispusili, jeste gadno bilo al ko ce da baci, zvali smo je dizelka, ko sto rece neko gore :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.