pomoziteee!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
ovako ljudi.. imam biljke stare malo jace od 2 puna meseca.. i razvijaju se bas sporo ali dobro, i daju predivan miris :DD
ali problem je sto su krajevi lisca poceli kao da se suse... jedva primetno ali svaki dan ih redovno proveravam... moze li neko da mi kaze u cemu je problem i kako da ga resim...

P.S. mislim da sam problem napravio nekim prahom nznm kako se zove ali ga moja majka koristi za brzi rasst limuna pa sam stavio VRLO MALO toga u vodu kojom sam zalivao biljke i sad posle nedelju dana jee pocelo ovo..
pomozite dok nije kasno :(
 

indian_summer

Aktivan Član
15.11.2008
61
6
0
36
www.dl-share.org
dupli... ajde ti nama lijepo prvo reci što uzgajaš, gdje i tako neke detalje pa ćemo ti pomoć...

dali se opće radi o kanabisu, pošalji sliku,... po kojoj zdravoj logici bi ti netko trebao odgovoriti na ovo pitanje...

ej, da ja tebe neš pitam... imam tu na papiriću napisan jedan tekst, i sad neznam kaj piše pred kraj... dali mi možeš pomoć pročitat :icon_lol:

Spomenuo si negdje da su krajevi lišća lagano počeli žutjeti, "JEDVA PRIMJETNO"... ja se prema tvojoj izjavi nebih previše zamarao s time, vjerovatno joj nije ništa...
kada staviš sliku stižu konkretniji odgovori!
 

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
uzgoj se odvija na krovu blizu moje kuce.. nabavio sam 5 semenki iz 40grama sto sam uzimao neki sknk skorije i od tih 5 svih 5 su se razvile lagano ali lepo... slike cu uploudovati do veceras.. sad ne mogu da idem na taj krov xD
ovo mi je prva outdoor tura koju radim.. naviko sam vec u ovo vreme da susim i purnjam kao zmaj.. zato se i brinem.. slike znaci veceras stizu.. hvala unapred...

a na papiricu vrv pise da sam ti zahvalan u bilo kom vidu pomoci ;)
 

indian_summer

Aktivan Član
15.11.2008
61
6
0
36
www.dl-share.org
samo peglaj, vidim radi se o outdooru, tako da se nećeš morat puno zamarat oko prihrane i ostalih stvari, zato sam te i pitao o kakvom se uzgoju radi...

ubaci slike, makar pretpostavljam da im nije ništa strašno.. sve se da riješiti!
 

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
nece da se uplouduju slike sa onog aparata koji ja imam veceras ce mi drug donese njegov aparat...
i situacija se pogorsala.. ali to se desava na onim listovima koji rastu direktno iz stabla... drug mi je reko da bi te listove trebao iseci skoro do stabla.. da li da uradim to?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
to se i meni dešava, jedna od 7 domaćica se počela na isti način sušit.

i pogodite koja se suši. naravno, ona najljepša... ***** ti sreću!
 

indian_summer

Aktivan Član
15.11.2008
61
6
0
36
www.dl-share.org
dupla-stotka je napisao(la):
drug mi je reko da bi te listove trebao iseci skoro do stabla.. da li da uradim to?

sori dupli ali tvoj frend sakz... nema pojma... :punch::punch::thumbsdown::thumbsdown:

nemoj trgat listove... a još manje nemoj trgat ako misliš točnije na grane... samo ti to ostavi tako, stavi sliku pa ćemo vidjet...

List = Kolektor
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Gle ti tog indianca.... :eek:hno: I opet ce rec da napadam i serem govna... :devilfingers:

Bolestan list = lose (biljka sav napor ulaze da taj list opstane, a ostalo lagano zanemaruje, zato mu se i biljke sporo razvijaju)
Zdrav list = kolektor

I, da, ako mislis odrezat listove koji su "bolesni" onda ti je kolega dobro rekao, rezi kod stabljike!
 

indian_summer

Aktivan Član
15.11.2008
61
6
0
36
www.dl-share.org
ok ok, onda trgaj... ( pogotovo kod stabljike :rofl: nemoj slučajno ostavit mjesta )

meni je svejedno... ovaj zeleni vjernotno nije shvatio što pričam kao niti svaki put...

al on je tu bog i batina... :) kolko vidim po komentarima :)

p.s. odgovor je čisto na mjestu... ja sam reko DA AKO MISLI NA GRANE da onda ne trga... uglavnom nebi ih trebalo trgat...
bitno da se ti javljaš na takav način!
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Vec mi te pun *****... Do tvog pojavljivanja na ovom forumu nisam nikome smetao i nisam bio "bog i batina"-koji kreten sacuvaj me boze! Ajde lagano ******... imam pravo na svoj komentar i misljenje.

sori dupli ali tvoj frend sakz... nema pojma...

Glavno da ti mozes srati po necijoj pameti...
 

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
http://imageshack.us/photo/my-images/26/24802510426337966541210.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/706/22874010426402299868110.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/848/22788010426228299885510.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/163/24818010426272633214410.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/600/22689510426304966544510.jpg/

izvinite zbog kasnjenja nijedan aparat nije hteo da mi prebaci slike pa sam morao ove 2 da donesem da slikam web camerom...
kvalitet slike je losiji i slabo se vidi ali to je jedino sto sam mogo.. :/ na ovoj jednoj sam iseko 4 lista cisto da vidim kako ce biljka da reaguje, listovi su se podigli posle 20ak min kad sam je vratio napolje ta jedna je bas osetljiva na promenu mesta :)
i recite mi da li je treba da ih presadim u vecu saxiju i da li se razvija ok? hvala svima
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
prvo trebas napisati koje svjetlo koristis,zemlju ph jesi li hranio s cim koliko,ovo izgleda kao da si ih previse zalio i sprzena je snecim dali je to od lapme ili dzubriva neznam,eto koliko info.toliko odgovora
 

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
napisao sam gore da se radi o outdoor-u.. zemlja je klasican humus iz prodavnice sa malo zemlje iz shume... a napomenuo sam da sam koristio nesto sto moja majka koristi za brzi rast kod limuna ali to je bilo vec pre 2-3 nedelje i vrlo malo toga sam im dao.. a ova biljcica sto su joj se spustili listici je bila malo zedna sad je ok sunca se :)
 
23.02.2011
22
0
0
35
Takve su i moje otp velicine imam 2 komada...isto mi je na jednoj pocelo bilo po listovima neke zute tockice i nisam nista diro i rasla je dalje noramlno....E sad ova jedna je bomba jebeno raste i sad ovaj tjeda nde van na sajt trebala je i ova druga al ju je nes sjebalo pridnu ili sam je mozda i ja sjebo neznam....ugl posadene su u csae dvolitarne prerezane napola..i normalno kako ih zalijevam tak je i zemlja postepeno padala u boci..i ja sam dodavao pomalo zemlje ne previse...i prekjucer sam opet dodo malo je je opet razina pala...ova veca noramlno raste i nista joj nije smetalo!!!!!!!!!!!!!!!

E sad ova druga je bila kao ostecena pri povrsini zemlje i stala je bila sa rastom (znaci to je bilo prekjucer)visoka je negdi oko 15 cm (bila) i pri povrsini je bila onak kao osuseno stablo kao da ga je nes sprzilo i osuslio!!!nisam znao sta je to bilo pa sam mislio da ako dodam jos malo zemlje i pokrijem taj dio da ce se normalno primit i rast dalje...al Ku...c iso sam ih dns pogledat i ova noramlna a ova kaj je bila ostecena se osusila...pa sam ih obe sad zalio pa cu vidjet ujutro sta ce bit sa njom.......

Pa me zanim,a dal je imao tko slicnu situaciju i kako je to rijesio??????????????radi se o nepoznatoj vrsti iz hedica kaj se pusilo....

HVALA NA ODGOVORU
 

alabama_kush

Aktivan Član
21.09.2010
85
9
8
36
najvjerojatnije je problem u vodi, ili je imas previse ili je imas premalo pa ih je sunce sprzilo..nista strasno..oporavit ce se :)
 
23.02.2011
22
0
0
35
A nezzz ni sam ja isto mislim da sam mozda pretjerao sa vodo jer sam bio dodavao zemlju i onda zalijevo...ali je prije dodavanja zemlje bila ostecena kao pridnu tj...na povrsini zemlje!!!!!!Stablo je bilo kao osusenoo koda ga je nesto unistilo..a gore od povrsine zemlje je bila normalna i *****......dns sam ih iso gledat i ova 1 je opet malo se digla u zrak prejebenoo raste al ova je i dalje oklemucena...u prijevodu kao da nije imala vode pa je sprzena...!!!!!!!!!Nezz kaj ce bit sa njom a tak mi je zao toliko poslo i truda sam ulozio i sad mi se sjebe....smjc???????