Poor man's first closet grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.08.2010
21
60
13
Kolega moj savjet ti je da si rjesis neku zemlju postenu i prvo probas tako posto vidim da ti je ovo first grow, imas jeftino terabrill crveni na manje u svakoj poljoprivrednoj apoteci cca 25 kuna 30 l il koliko vec, zemlja puno vise oprasta od kokosa ili hidra naprimjer. po mom uzgoj u kokosu nema smisla bez neke dobre palete gnojiva za kokos. Pikni si neke femke u zemlju i zaljevaj lagano prvih 20-ak dana sa vodom. ako te ph muci, uzmes u pet shopu lakmus papirice i ima jedna predivna tema ph metar bez ph metra ovdje na forumu. Pomocu te teme i lakmus papira lako ces se dovest u zadane vrijednosti. Nakon toga lagano grow na forumu u dnevniku i ovdje ima jako jako puno ljudi sa ogromnim znanjem koji ce te kao i sve nas voditi dalje :D Pisem ti ovo kao pozitivan savjet jer i ja sam nazalost ucio na svojim greskama u pocetku, a to je najmukotrpnije :DD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jasamtubiciklom

trevor

trebace prsti guzici svrbljivoj
16.04.2014
166
487
63
Ne bih da te obeshrabrujem, mnogo si uporan ali u pogresnom pravcu. Ti bi sve odjednom, kontam da si citao forum ali ne mozes ovakvim haoticnim pristupom postici bog zna sta. Ignorisanje nekih kljucnih saveta i primedbi iskusnijih clanova koji vrede vise od svega u datom trenutku. Izbor je tvoj, na kraju krajeva..
 
30.04.2020
49
132
33
35
1.4. su nikle iz sjemenki, držane na 120w LED rasvjeti 16/8
3.6. su počele bacati cvjetove i išlo je šaltanje na 216w LED 12/12
Znam da nije neki brutalan urod, ali obzirom da je prvi grow, da sam imao cijelo vrijeme najezdu gnatova koji su jeli korjenje, slabu DIY LED rasvjetu i 3put sam ih dizao iz mrtvih, ja sam zadovoljan rezultatom. Čekam da kristalići posmeđe kroz koji tjedan i onda ide berba. :)
Idući grow ide pametnije, sa provjerenim sjemenjem i boljom ventilacijom i rasvjetom. Hvala svima na savjetima. Bez vas ne bi ni bilo berbe. Super ste :joint2:
IMG_20200624_095858.jpg IMG_20200624_095913.jpg IMG_20200624_095924.jpg
 

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
:wave: Ja se ispričavam ako sam ti nešto loše sugerirao u ovom dnevniku. Samo sam ti želio dobro kao vjerujem i svi ostali. Čini mi se da ti je lijeva strana biljki dosta blizu svjetla pa pripazi da ih ne spali. Sretno do kraja. I baš me zanima jel bila koja ženska od onih što sam pretpostavljao da su muške... eyessss::D
 
30.04.2020
49
132
33
35
:wave: Ja se ispričavam ako sam ti nešto loše sugerirao u ovom dnevniku. Samo sam ti želio dobro kao vjerujem i svi ostali. Čini mi se da ti je lijeva strana biljki dosta blizu svjetla pa pripazi da ih ne spali. Sretno do kraja. I baš me zanima jel bila koja ženska od onih što sam pretpostavljao da su muške... eyessss::D
Heh, izgled vara. Samo je jedna od 4 bila muška :)
Pazim svaki dan sa povečalom dal ima znakova skurenog klorofila. Dok nema, nebi još dizao gore rasvjetu. Nek se sunčaju. Od jučer sam primjetio da su prek noći nabubrili cvjetovi za centimetar još u promjeru :gled:
 
  • Haha
Reactions: Hammer 2 +5 bombi
30.04.2020
49
132
33
35
Kaj se gnatova tiče: Raid ljubičasti (protiv svih vrsta insekata) JEDINI ubija tu gamad. Zaostale letače sa ljepljivim raid trakama pokeljit i zaljevanje samo u tanjur ispod lonaca. (Ako netko bude imao istih problema; jedino je to pomoglo, a SVE sam probao i krumpir i koprivu i gavez i petroid i prah...)