Popis glazbe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
jel zna itko neki program pomoću kojeg bi si moga napraviti popis glazbe koji bi poredao po abecedi i mogao printati i slično jer želim imati popis svoje glazbe ali imam toga jako mnogo i to su uglavnom diskografije bendova to da je to na stotine albuma a to bi stvarno bio poso pisat ručno, sve mi to stoji po dvdima i cdeima
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
jel zna neko na bosanskoj verziji gdje se nalazi media library ?
jel to ono UKL, UKL SVE skroz dole??
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
media library ti se uključuje u glavnom prozoru, gumb ml, nalazi se u donjem desnom kutu ispod shuffle tipke(piše 1,2,3, sa strelicom). valjda si na to mislio'
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
Šaman Šandor je napisao(la):
jel zna itko neki program pomoću kojeg bi si moga napraviti popis glazbe koji bi poredao po abecedi i mogao printati i slično jer želim imati popis svoje glazbe ali imam toga jako mnogo i to su uglavnom diskografije bendova to da je to na stotine albuma a to bi stvarno bio poso pisat ručno, sve mi to stoji po dvdima i cdeima

joj postoji program za popise...znam da se treba sam ubacit dvd il cd i on ti ga ocita i stavi na popis...poslje ti poreda kak ti god oces...sjecam se kad sam prije par godina htio napravit popis...pa to radio...
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
da li tko od vas ima kakva iskustva ili preporuke s programima za katalogizaciju glazbe? imam ogromnu particiju punu razne mjuze, pa bi to malo doveo u red
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma imo sam taj program sam što ga nisam nikad koristio budala čak sam i znao da za to služi ali svejedno sam želio postavit ovo pitanje stvarno neznam ta neka lijenost to stvarno nema