LED Popravni by Limvo Likče

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.754
10.028
358
Ime vašeg dnevnika: Popravni by Limvo Likče

Datum nicanja sjemenke: 12.12.2019

Početak vegetacije:

Breeder: Grass-o-matic

Strain: Nepoznat, osim da je fem autos

Vrsta uzgoja: Zemlja

Tehnika uzgoja: Low Stress Training

Rasvjeta u vegetaciji: LED

Snaga svijetla u vegetaciji (W): 50W

Rasvjeta u cvjetanju: LED

Snaga svijetla u cvjetanju (W): 50W

Nutrijenti: Slavol, Plantella

Ostala oprema:

Dodatne informacije: Zbog njasra u velikom boxu, zbog nekog iskupljenja, napravih mali boxić, 40x40 cm, 70 cm visine. Odlučih se za popravni. Svjetlo će da bude reflektor od 50w-6500K, postavljen je na vrh boxa, tak da imam svih 70cm za pot i biljku.

Slike boxa:
 

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.754
10.028
358
Lijepi pozdrav svim vutroljupcima::listomahanje::
Kao što naslov kaže, ide popravni, loše sam postupo s ovim tekučim growom, sad želim sebi pokazat da mogu bolje:D.
Automatik u pitanju, ne znam koji, fem je, što je najbitnije meni. Pot je lavor, kvadratni:banana_rasta:, 10l zemlje stalo, florabella je u pitanju, žuta. Ovo sam s.ebo vodom najviše, tak da za početak neću nikako zaljevat, dok ne olakša pot, idem na sigurno:). Ev slikice prvog dana IMG_20191211_222108.jpg
Ostale informacije i slike u predstojećim updateovima.
:respect::vutra::rasta:
 

Planer80

Aktivan Član
25.01.2018
219
2.527
143
Srećno! Prvih 20-30 dana zaključaj gnojivo negde! :D Ono predhodno je bilo nafilovano azotom (dušikom) ili ti N -om da je počelo da liči na bosiljak (između ostalih problema). Videh da si imao uspešne biljke uz mentora, sad lagano i bez opterećivanja. Vodi se onom starom, manje je više i kad nisi siguran za nešto, prvo pitaj pa onda delaj. Naravno strpljenje, nekada odgovor dođe za dan dva, biljka će preživeti ta dva dana lakše nego da bude pregnojena, prezalivena i sl. Neka se lepe prsti na kraju.
Pozdrav ::listomahanje::
 

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.754
10.028
358
Hvala na podršci, nadam se da ćete uletit sa savjetima kad bude trebalo:D.
Ev još nekih informacija, stiropol je umješan, ne puno, možda 0.5l. Razmak od panela je 30cm, 24/0 je svjetlo, još koji dan, pa ću na 20/4. Temperatura oko 25, vlaga 55%.
Da se odma razumijemo, ništa od ovih gotivnih stvarćica i gnjojiva mi nije dostupno. Jbg, još uvjek nemam muda narućivat preko neta. Al ne zamaram se time, nije cilj količina, cilj je upoznat i naučit životni ciklus biljke.
Veliki pozdrav svima
 

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.754
10.028
358
Pa da, bio sam se dvoumio, zato nisam puno stavio, ćisto da ne prenabijem zemlju. Perlit mi nije dostupan, valjda će nekad biti:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
S drvom vidi se znas raditi, tako ces i sa poludrvenastim biljkama, malo prakse i korov raste bez fency pomagala. Nekad kupim perlit, uglavnom bez njega uzgajam i pokazalo se da s novim dobro odabranim supstratom nije kljucna stavka, za reciklirnu zemlju koja se sabija to je dobro rjesenje za prozracivanje tla.
Beba mora spavati, ledice se moraju ohladiti, 18/6 normalni rezim za komotniji boks a ovako 12/12 i vise ces postic ( vidi moje automate 12/12, mjesec dana stare, bez klope, 3500K do nedavno a sad na 3000K)
Predlozio bih ti pogledati temu o filterima za svijetla, adri autor a za adresu pitaj @shaolin monk a. Dobro to radi.