Poroci

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Gitara, Film + marihuana ( oko 3 ujutro kad sam gotov s ucenjem za fax onako lijepu debljine cca malo vise od 3/4 debljine cigarete i duzine kao 100's i neki film, serija, sto vec ima za skinut i poslje kad pogledam legnem u krevet, slusalice na usi i zaspim ko mala beba :sun2: ), ponekad ps3(al to sad rijetko jer nemam vremena)
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Gitara, Film + marihuana ( oko 3 ujutro kad sam gotov s ucenjem za fax onako lijepu debljine cca malo vise od 3/4 debljine cigarete i duzine kao 100's i neki film, serija, sto vec ima za skinut i poslje kad pogledam legnem u krevet, slusalice na usi i zaspim ko mala beba :sun2: ), ponekad ps3(al to sad rijetko jer nemam vremena)
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
grass internet i igrice kad me zakinu u periodima najvise rpg-i cigarete(pokusat prestat) a mislim da imam dosta poroka samo to ih je vecina periodicni tak da dodu u periodima i odu..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: maSe

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ja ganju ne smatram porokom. Već ljubavlju. To me ne tera. Ja sebe teram i uživam u tome.
Internet ja koristim,ne on mene. Davno sam rešio problem sa autoritetom.
Kafu sam kuvam ujutru jer mi je milina uživati u vrućim napicima. Kad imam čaja,nije problem bez kafe.
Cigaretama se smejem. Nemam ni jedan jedini razlog da ih konzumiram. Psihodeličnog dejstva nema,sem psihičke i fizičke zavisnosti i štetnosti.
Porok mi je briga za stalnim dodirom sa novim muzikom. Jednostavno mi ne da mira. 24/7 meni je u sobi muzika,slušalice oko vrata,fon pun baterije.
A lutam li lutam za novim pravim stvarima. Hvala sreći,naidjem tu i tamo na ponešto pa zadovoljim dušu. Stvar je u tome što mi trebaju non stop nove zalihe rap-a,trance-a,psy rock-a,jazz-a,ambiental-a...Uh,to putovanje mi ne da mira... Opet,nazvaću ga pozitivnim porokom :)
 

Orange14

Aktivan Član
08.04.2013
51
15
0
Serbia
CIGARE-proklinjem dan kad sam poceo da pusim..internet i moja najveca zavisnost kako neraditi nista nemislim bas nista a zaraditi pare hahah nikako nego nema posla u ovoj srbiji sta ces :D
 

doc_doc

Aktivan Član
13.12.2013
91
103
0
imaju cigarete a i cigare i dobrih strana, jes da su otrov ali nije sad ni bitno da razlazem nebitno, ja si zapalim
 

doc_doc

Aktivan Član
13.12.2013
91
103
0
ja bih rekao, bar sto se tice relaksacije. mnogi pusaci imaju jutarnje ili vecernje rituale da polu-meditiraju tj opustaju se ni manje ni vise uz cigaret. zasto ne zapale pljugu to neznam mozda nezele da ih toliko ipak smanta. a zna se da u nekim situacijama pojacane nervoze i ljudi koji inace ne puse znaju rec daj jednu da zapalim pa zaplivaju s dimom. neki kazu ''uz cigaru nikad nisi sam'' ali nisam ja to htio rec nego se radi o gustu i tom osjecaju umirenja. mnoge nervoze se tope i lakse podnose s cigaretom, cigarom, lulom
sad za duhan sigurno da nije isto i ako se radi o pravom neoneciscenom duhanu normalno da ima dosta pozitivnih ucinaka, vjerojatno vise nego negativnih ali to je onda najbolje naci pouzdanog uzgaivaca ili uzgojit sam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mencentry

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
DSCN0709.jpg


fali jedan XD