Posadi, ostavi i poberi

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

kek

Aktivan Član
09.03.2020
193
832
93
Stvar je u tome sto njih puno ide sada u sparoge haha
Ja sam bio prisiljen i bacio sam autosa van koji je star 2mjeseca, sad je na milost i nemilost vani prepusten prirodi. Ali najvise se bojim da mi ga neko ne odnese sa sparogama.
Hehhe ma šparoge su još mjesec dana i tjt tako da nema frke oko toga, evo još se premišljam, negdje ce poci šuma ili balkon nešto od toga dvoje. White widow auto je stavljena u maramicu :D

06.01.2020
32
34
18
32
Pozdrav ekipa,
prvo korona pa sad i nestašica vutre tako da i ja krećem u svoj prvi “pravi” outdoor. Ostalo mi je 5 sjemenki Big Buda od 10 koje sam naručio. Prvih 5 je odradilo “uspješan” indoor Grow sa uvjetima boze sačuvaj: box je bio mali zahod bez ispuha, 600W HPS, bez termometra, vlagomjera, u potovima od 10L sa gljivicama po zidovima i na kraju je ispalo skoro po 100g po biljci (4mjeseca). Na kraju cvatnje su mi od stresa izbacile sjemenke za koje mi je mentor reko da su fem posto su biljke izbacile sjeme kasno u cvatnji. Tako da sa 5 originalnih sjemenki i 30tak naknadno proizvedenih, sve Big Bud, krećem u outdoor.
Naravno, prvo će ljepotice biti u čašicama dok ne ojačaju pa onda sele na sajt kojeg još nisam pronašao ali neće bit problem posto živim u pripizdini Bogu hvala. Međutim moram pitat koji k? Citam da su neki od vas imali po 8g po biljci vanka. Pa koji k? Jeli se vi zezate? Ja sam u indooru imo 100g po biljci, rodjak kilo samo na jednoj vanka! Koji k?

• Haha
Reactions: Badi and grouchy
13.03.2018
58
129
33
27
Pozdrav ekipa,
prvo korona pa sad i nestašica vutre tako da i ja krećem u svoj prvi “pravi” outdoor. Ostalo mi je 5 sjemenki Big Buda od 10 koje sam naručio. Prvih 5 je odradilo “uspješan” indoor Grow sa uvjetima boze sačuvaj: box je bio mali zahod bez ispuha, 600W HPS, bez termometra, vlagomjera, u potovima od 10L sa gljivicama po zidovima i na kraju je ispalo skoro po 100g po biljci (4mjeseca). Na kraju cvatnje su mi od stresa izbacile sjemenke za koje mi je mentor reko da su fem posto su biljke izbacile sjeme kasno u cvatnji. Tako da sa 5 originalnih sjemenki i 30tak naknadno proizvedenih, sve Big Bud, krećem u outdoor.
Naravno, prvo će ljepotice biti u čašicama dok ne ojačaju pa onda sele na sajt kojeg još nisam pronašao ali neće bit problem posto živim u pripizdini Bogu hvala. Međutim moram pitat koji k? Citam da su neki od vas imali po 8g po biljci vanka. Pa koji k? Jeli se vi zezate? Ja sam u indooru imo 100g po biljci, rodjak kilo samo na jednoj vanka! Koji k?
Kilu suhoga po biljci vanka? Di to?

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
728
1.465
163
iza dima
kandidat 2019
Super je godina krenula,ali sam ja zatajio. Kasna sadnja je uticala da se izbori za svoje mesto. Nadam se da ce ipak nesto biti za berbu.
Srecno svima ;D

Pogledajte prilog 284292Pogledajte prilog 284293
Setih se da izbacim krajnje stanje. Poranio sam sa secom. Produzila se sezona cvetanja,a i odlozila sezona lova a zbog lovaca sam je i skinuo. Procerdao sam mesec dana. Mogla je da stoji do polovine jedanaestog meseca opusteno. Skinuta 12.10.
ALi bila dobra u makcu pikcu...rad,miris ukus,stvarno mi nedostaje :)

Prilozi