Posadi - ostavi - poberi (POP)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kek

Aktivan Član
09.03.2020
191
849
93
Stvar je u tome sto njih puno ide sada u sparoge haha
Ja sam bio prisiljen i bacio sam autosa van koji je star 2mjeseca, sad je na milost i nemilost vani prepusten prirodi. Ali najvise se bojim da mi ga neko ne odnese sa sparogama.

Hehhe ma šparoge su još mjesec dana i tjt tako da nema frke oko toga, evo još se premišljam, negdje ce poci šuma ili balkon nešto od toga dvoje. White widow auto je stavljena u maramicu :D
 
06.01.2020
32
34
18
36
Pozdrav ekipa,
prvo korona pa sad i nestašica vutre tako da i ja krećem u svoj prvi “pravi” outdoor. Ostalo mi je 5 sjemenki Big Buda od 10 koje sam naručio. Prvih 5 je odradilo “uspješan” indoor Grow sa uvjetima boze sačuvaj: box je bio mali zahod bez ispuha, 600W HPS, bez termometra, vlagomjera, u potovima od 10L sa gljivicama po zidovima i na kraju je ispalo skoro po 100g po biljci (4mjeseca). Na kraju cvatnje su mi od stresa izbacile sjemenke za koje mi je mentor reko da su fem posto su biljke izbacile sjeme kasno u cvatnji. Tako da sa 5 originalnih sjemenki i 30tak naknadno proizvedenih, sve Big Bud, krećem u outdoor.
Naravno, prvo će ljepotice biti u čašicama dok ne ojačaju pa onda sele na sajt kojeg još nisam pronašao ali neće bit problem posto živim u pripizdini Bogu hvala. Međutim moram pitat koji k? Citam da su neki od vas imali po 8g po biljci vanka. Pa koji k? Jeli se vi zezate? Ja sam u indooru imo 100g po biljci, rodjak kilo samo na jednoj vanka! Koji k?
 
  • Haha
Reactions: Badi and grouchy
13.03.2018
70
185
33
31
Pozdrav ekipa,
prvo korona pa sad i nestašica vutre tako da i ja krećem u svoj prvi “pravi” outdoor. Ostalo mi je 5 sjemenki Big Buda od 10 koje sam naručio. Prvih 5 je odradilo “uspješan” indoor Grow sa uvjetima boze sačuvaj: box je bio mali zahod bez ispuha, 600W HPS, bez termometra, vlagomjera, u potovima od 10L sa gljivicama po zidovima i na kraju je ispalo skoro po 100g po biljci (4mjeseca). Na kraju cvatnje su mi od stresa izbacile sjemenke za koje mi je mentor reko da su fem posto su biljke izbacile sjeme kasno u cvatnji. Tako da sa 5 originalnih sjemenki i 30tak naknadno proizvedenih, sve Big Bud, krećem u outdoor.
Naravno, prvo će ljepotice biti u čašicama dok ne ojačaju pa onda sele na sajt kojeg još nisam pronašao ali neće bit problem posto živim u pripizdini Bogu hvala. Međutim moram pitat koji k? Citam da su neki od vas imali po 8g po biljci vanka. Pa koji k? Jeli se vi zezate? Ja sam u indooru imo 100g po biljci, rodjak kilo samo na jednoj vanka! Koji k?
Kilu suhoga po biljci vanka? Di to?
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
kandidat 2019
Super je godina krenula,ali sam ja zatajio. Kasna sadnja je uticala da se izbori za svoje mesto. Nadam se da ce ipak nesto biti za berbu.
Srecno svima ;D

Pogledajte prilog 284292Pogledajte prilog 284293

Setih se da izbacim krajnje stanje. Poranio sam sa secom. Produzila se sezona cvetanja,a i odlozila sezona lova a zbog lovaca sam je i skinuo. Procerdao sam mesec dana. Mogla je da stoji do polovine jedanaestog meseca opusteno. Skinuta 12.10.
ALi bila dobra u makcu pikcu...rad,miris ukus,stvarno mi nedostaje :)
 

Prilozi

  • IMG_1232.JPG
    IMG_1232.JPG
    699,6 KB · Pregleda: 224
  • IMG_1234.JPG
    IMG_1234.JPG
    552,2 KB · Pregleda: 223
  • IMG_1236.JPG
    IMG_1236.JPG
    344,3 KB · Pregleda: 221
  • IMG_1238.JPG
    IMG_1238.JPG
    256,3 KB · Pregleda: 215

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Dakle kako sam u travnju ove godine imao neke vutre, bacio menke u vatu itd, baš prva prva koja je ispala van je bila na prozoru u kući dok nije izrasla 6-7 cm i to samo stabiljka zbog manjka svjetlosti. E onda sam počeo sa boxovima, učiti, ovo ono, i tu biljku stavio na balkon, pa van, pa u jedan box pa u drugi. Na kraju kad je bila vani - vjetar ju je presavinuo. U boxu se pak jadna sva objesila.

Reko idem ja nju baciti nekamo u šikaru. I stvarno šikara ali rub prema jugu - ušao 2m unutra, očistio trnje, i presadio sa zemljom direktno u zemlju. Još prije mjesec dana, malo više. Dođem neki dan bezveze nešto raditi, i idem provjeriti - reko sigurno je nestala, cepiknula.

Kad ono koka je živa, izrasla je nekih 15cm, donji list jedan pojeđen, drugi načet, sva čudna jer direkt sunca je bilo možda 5-6h, a i to preko šikare. Doslovce sam ju rukama otkopao, odnio doma, ubacio u 10l pot i kupovnu kvalitetnu zemlju - i ostavio u jednoj visokoj travi odmah kod kuće. Ne vidi se, trava ju skriva.

I evo 10 dana je tamo, full se oporavila, izrasla, deblja se. Nemreš vjerovat kako te random menke mogu biti izdržljive.

Idući tjedan ide na jedan sajt, i također ću ju samo presaditi i doći u osmom mjesecu da vidim jel cura, muško ili je nema. :D Nema smisla voditi brigu jer s obzirom što je preživjela, morat će da bude jajan hahaha.
 

nisam

Aktivan Član
05.07.2007
89
449
53
41
Da ne otvaram temu bzvz,pa evo random pitanje..ova biljka je stavljena u zemlju oko 1.Maja,iskopao sam rupu i u nju pomjesao pola obicne zemlje iz vrta sa ovcijim drekom i pola kupovne zemlje,sve skupa mozda oko 5-6 litara.Biljka za sad po meni dobro napreduje,posto mi je ajmo reci blizu redovito je zaljevam ako nema kise. E sad posto okolo ima puno tih ovaca i njihovog dreka,da li treba jos to gnojiti i kako,ili jednostavno u vodu mjesati kemijuštinu(gnojivo) i nastaviti zaljevati. U biti moje pitanje je da li i kada bi je trebalo gnojiti posto je u zemlji u startu vec bilo gnojiva?
 

Prilozi

  • 20200611_204353.jpg
    20200611_204353.jpg
    631,3 KB · Pregleda: 81

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Kupi vrecu dobre zemlje...iskopaj novu rupu i presadi :)
To znaci da neces morati hraniti do cvjetanja ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
Pala je vrhunska kisa ,moja uzdanica : )
Cini mi se da je najkriticniji period prevazidjen. Najavljuju prošarano vreme,tako da još ima vremena da nabija kondiciju za finalni okrsaj sa sušom!
Lepo sam se iznenadio pri obilasku nakon mesec dana:thumb:
top,nema pogovora,...a ugao slikanja je uskratio pregled čak 30% i širine i visine.

IMG_4436.JPG
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
uh sto dobra kisa pada trenutno! Mozda je zafalila samo jedna kisa za prethodnih 15ak dana. Ali ova ce da povadi stvar:thumb:
Verovatno je biljka bila i zedna i gladna,pocela da se sparusava i žute fan listovi,ali sad kad grune vodurina i pocne da upija hranljive materije iz sumskog tla,ima samo da bukne !

I idemo ! two thousand grow rule :rolleyes:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: trevor and Infinity
01.06.2020
31
145
33
Posadene od polovice 4mj i prepustene same sebi, nisam ocekivam nista isao probati metodu i u obilaska jucer naidem na 4 stabljike od ukupno njih 5, jedna je muska bila isupa sam je i bacio ali 3 su cure jedna je od cura je oprasene te ima sjema po sebi dosta, zanima me moze li ta oprasene cura oprasit druge dvije cure da znam ocu li je odstraniti. Prva slika je oprasene cure IMG_20200814_201959.jpg IMG_20200814_201945.jpg IMG_20200814_201952.jpg