Posjet iz Elektre

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
nebi da se zamjeram kolegici, al ili ona brije ili nešto tu fali u priči.
u svakom slučaju, idem ja sređivat mali box, eno mi proklijalo blue chesse
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
U kojem gradu su provjeravali? Ako ti je bed napisati grad, daj napisi drzavu. Mene je slicne stvari strah jer mi 4 Hansa rade iskljucivo nocu, plus preko dana odvlazivac (deklariran na 400 W), a prvi mi je grow i ocekujem vece racune.

P.S.
Jel ti brojilo u stanu ili vani na hodniku u zgradi?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mijo man

Greenland

. . . majstor svih zanata . . .
11.01.2016
339
1.517
143
Greenland-a
Ajde da ne spamujemo bez razloga.

Ako je to što pričas istina, oni su obavili svoj deo posla. Rekli da je ok, onda je ok.
Nastavi da radiš to što radiš i kraj.
 
16.02.2016
9
7
3
30
Mislili su da kradem struju u smislu da sam promijenila na brojilu dan za noc (da ustedim jel) jer ispada puno veca potrosnja u nocnoj tarifi. A nema me po danu bas doma jer radim tako da mi je dnevna potrosnja full mala.
Ne smatram se paranoikom, ali jebe me to sto su ovi dosli sa nekom sumnjom da radim bilo sto. Pa posto nisu nasli nista na brojilu, bojim se da ih nece kasnije jos zanimati kako je to moguce
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Pa brate mili nije elektra murija!Dosli ljudi obaviti svoj posao(sigurno i drugim stanarima)i to je to.Nema potrebe dalje stvarati paranoju.Samo opusteno!
 

Greenland

. . . majstor svih zanata . . .
11.01.2016
339
1.517
143
Greenland-a
Evo da ti olakšam, oni su dobili nalog od ševa da obave proveru. Proveru su obavili, dostavili izveštaj šefu. Znači normalna procedura.

To ti je isto kao i kad ideš u prodavnicu da kupiš nešto u vezi growa i imaš paranoju da prodavac ne pomisli da growaš.

Boli njih uvo dok plaćaš sve na vreme.
 
16.02.2016
9
7
3
30
U Zagrebu sam.
I brojilo je u stanu.
Nema razloga zasto bi nesto izostavljala, ako mi je svrha bila pitati.
Planiram i onako odrzati grow do kraja najebala ili ne, ali me zanima samo ta.situacija i ide li dalje ili ne.
Pa i ja brijem da dok im redovito placas, da nema potrebe da te jebu.
U svakom slucaju, zahvaljujem se na brzim odgovorima i pomoci.
Deraxor brijem da nisam zabrijala, ali i ti bi ih cudno gledao u 9 ujutro kad te jebu da ti njih jebes, a u sobi imas nesto zbog cega te stvarno mogu jebati u cuzi. :D
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
kolegice @anny22 ja se ne bojim toga,meni svaki dan dolazi neko, murja mi pored kuće.noću šetaju pod prozorom po ulici, nekad ih i čujem. ali ne tripujem pa to im je posao, bili su mi i kući zbog nekih remećenja javnog reda i mira ako ćeš zadnje otkad je box u kući. murja mora imati osnovanu sumnju, a sa čim da je dobiju od suca? za po kilowata? noćne struje?
Ti si ta koja nema iskustva uostalom zato si i pitala. nemoj se ljutiti samo te umirujem, ne želim da se bediraš džabe.
trebala si im reći da ti noću radi vibrator,,novi pa malo više poteže struje, ili bi se nasmijali i zezali ili bi pobjegli misleći da si neka ludača. :thumb:
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Meni se jedne godine dogodilo da mi na brojilu nije sklopka prebacivala na jeftiniju struju. Kada mi je dosao onaj kvartalni obracun skuzio sam da mi je dnevna struja dosta visa, a da nocne potrosnja skoro i nema. Provjerim brojilo i skuzim da mi ne prebacuje na jeftiniju struju.

Naravno da mi ekipa iz Elektre nije dosla jer im je vjerojatno odgovaralo da trosim skuplju struju, pa sam ih ja zvao da dodju vidjeti sta se dogadja. Na kraju dobio novo brojilo.

Kod tebe je obrnuti slucaj pa su dosli provjetriti jel prebacuje na skuplju struju, tako da mislim da nemas razloga za brigu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
HEP - Hrvatska elektroprivreda - ekipa iz HEP-a ili Elektre, ista stvar. Mozda sam "Elektra" trebao napisati malim slovima.:D

Mislim svejedno odakle je ekipa ako napises "iz elektre" - mogu biti iz bilo koje drzave.:rasta:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri
17.06.2015
142
137
43
I brojilo je u stanu.
Eto ti odgovor zašto su ti došli,predpostavljam da je u pitanju neka stara gradnja gdje se nalazi stan,jer sve novogradnje imaju strujomjere vani, a bila im je sumnjivo povećanje jeftinije noćne tarife a kako je strujomjer u stanu nisu imali druge nego da ti dođu. samo zeznuta je elektra u velikim gradovima imaju popriličnu zastarjelu infrastrukturu na kojoj nastaju veliki gubici električne energije pa to moraju kompenzirati pojačanim nadzorom i kontrolama ,
 
Poslednja izmena: