Poslali mi loŠe sjemenke !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.03.2011
39
5
0
40
Naručio sam 10 sjemenki preko Aliena od Flying Dutchmana "The Pure"(Skunk 1). Čekao sam 2 tjedna i ništa.Tek kada sam im poslao mail u kojem sam ih pitao kada misle poslati- konačno su došle. E sad pazite ovo: U pošiljci su bile SITNE,BIJELE sjemenke!?! Znači ništa ne valjaju,podvalili su mi.Ne mogu vjerovati!Sitne,sićušne,blijede sjemenke koje ili su nezrele još ili ništa ne valjaju,-pa to valjda zna i ptica na grani! Poslao sam im mail u kojem sam im rekao što sam dobio. Odgovora neema.... Ima li tko slična iskustva? Katastrofa drugovi..
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
jesi stavi na klijanje?inace sjemenke se ne ocjenjuju ni po velicini ni boji...
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
[FONT=&amp]Boja sjemenki može biti siva, tamno smeđa ili crna, ponekad su sjemenke jednobojne a ponekad su tigrasto prošarane

[/FONT]
 
22.03.2012
41
0
0
35
I meni je stiglo pismo od aliena i hvali mi jedna semenka i kao gratis paket koji sam dobio a.m.s.Seme je nekako nepravilnog oblika ali posle dva dana klijanja cekam samo jos jednu da pukne.Sve u svemu sam zadovoljan.
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
KALIBAR je napisao(la):
I meni je stiglo pismo od aliena i hvali mi jedna semenka i kao gratis paket koji sam dobio a.m.s.Seme je nekako nepravilnog oblika ali posle dva dana klijanja cekam samo jos jednu da pukne.Sve u svemu sam zadovoljan.

ma kakvog nepravilnog oblika,jel kocka,trokut ili kvadrat???:eek:hno:

nemaju oni ništa s tim da nekog zajebu i navucu na sebe negativnu reklamu,samo ako je zelena reklamiraj
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
moje sjemenke od super lemon haze su bile ne bjele nego prozirne i manje od makovog zrna pa su pukle sve i biljka je izdrzala bear grils uvjete i bila je predobra.tako da su to gluposti.odjelo ne cini covjeka..
 
05.03.2011
39
5
0
40
hazeboy je napisao(la):
moje sjemenke od super lemon haze su bile ne bjele nego prozirne i manje od makovog zrna pa su pukle sve i biljka je izdrzala bear grils uvjete i bila je predobra.tako da su to gluposti.odjelo ne cini covjeka..

Hazeboy -e takve iste sam i ja dobio.Ful,Full sitne,i blijede-prozirne.Svatko ko se i malo kuži bi rekao da to ništa ne valja. Ali eto,sad kad si ovo napisao vidim da i takvo što postoji..Pa svud u literaturi piše da sjemenke moraju biti smeđe,braun,prošarane,maskirne,itd..,uglavnom tamnije od ovoga. Stavio sam ih u zemlju prije 3 dana pa ćemo vidjeti..

---------- Post added at 10:19 ---------- Previous post was at 09:37 ----------

2 dana su bile u mokroj vatici,3.dan su u zemlji i-sad sam ih išao vidjeti- niti jedna nema klicu. Ovi iz Aliena ne odgovaraju. To mi je prvi i zadnji put da sam naručio od njih(samo neznam dali je to do Aliena ili do Flying Dutchmana?)! Nije stvar u lovi(još sam im poslao 30E a 27 koštaju,i rekao da je ok,keep the change),nego u PRINCIPU! To je po meni varanje!Kao ono.. Nemamo mi pojma kakve trebaju izgledati sjemenke. E pa imamo pojma! Pušim travu skoro 20 godina i znam točno da su te sjemenke SRANJE!!!
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
ja ću ti samo reć da sam dobio iz greenhousea jack herera i kad sam vidio sjemenke...super 5 velikih 5 toliko male da ih jedva vidiš....uzeo sam za mame 4 najveće i jednu sitnu da vidim kakve su sitne....da bi sad nakon 24 dana ova kae bila najmanja sjemenka od početka bila i najjača i najljepša i najjgracioznija....a ove ogromne tak - tak....dosta zaostaju u gustoći i svemu...te idu na cvjetanje a najmanja sjemenka za mamu :) .....
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
taurusamstaff je napisao(la):


2 dana su bile u mokroj vatici,3.dan su u zemlji i-sad sam ih išao vidjeti- niti jedna nema klicu.

Kako to misliš "3 dan su u zemlji i-sad sam ih išao vidjeti" - jesi čeprkao po zemlji? Znaš da to baš nije baš kul raditi? Uostalom 5 dana je puno premalo za neke definitivne zaključke, meni su tek danas 2 isklijale, a niti se ne sjećam kad sam ih piknuo (7-10 dana sigurno ) tako da... Ovisi to o dosta faktora, ne samo kvaliteti sjemenki. Neka budu na toplom, neka zemlja bude vlažna, nemoj prčkati po njima i ako ne izađu u idućih 7 dana onda se ljuti, ovo je čista nestrpljivost jedna od najvećih mana u growanju. Ništa osobno, i ja sam nestrpljiv ali trudim se biti što manje i što rjeđe, sretno u svakom slučaju ...
 
05.03.2011
39
5
0
40
Ekipa bog! Dobio sam odgovor od Aliena u kojem stoji da ne moraju biti sjemenke uvjek tamne i krupne.. I stvarno - napokon su jučer klice izbile van (5 od 10 !) :icon_lol::icon_lol::icon_lol: Ali ljudi moji, Zašto onda SVUDA u literaturi piše da su dobre sjemenke braun/smeđe/tamne/maskirne/prošarane ,a sitne i svjetle sjemenke ne valjaju!?! Ok, barem sam nešto novo naučio...
 
13.09.2005
58
2
0
Ja nedavno prebirao sjemenke i one bjele i zelene odvojim od tamnih i tigrastih, al hajd reko da ih potopim sta znam bas da vidim od 20 sjemenki deset proklijalo pa ti vidi sad :)