Posledice konzumiranja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.03.2014
6
0
0
"Zadnjih par dana se cudno osecam. Marihuanu konzumiram vise od godinu dana, ne nesto preterano, ali ono.. ajde.. I pre 5-6 dana smo naisli na neku travu, tako sam se overio da nisam znao gde sam, ali bukvalno. U roku od 30 sekundi, cas mi je dobro, cas mi je lose, sto se ono kaze, duboko sam prodro u mozak. Nakon toga, posle par sati me je pustilo, ali od tada mi je pakao. Preslisavam se da li sam "odlepio" ili sam se previse uplasio, jer sam pun nekih bezveznih misli, cudno se ponasam.
Svi pokreti i sve sto radim, sve je na mestu, samo se povremeno gubim, zamislim i tako to. Razmisljam da li sam poludeo istovremeno nadajuci se, da kako prolaze dani, da ce mi biti bolje. Kome treba da se obratim? Psihijatru?
smile.png
Potrebno mi je da se malo razbistrim, jer se nadam da je to prirodna reakcija koja ce proci.
Mislim, da sam najvecim delom sve umislio, i trazim savet od nekoga ko ima slicno iskustvo ili je cuo nesto slicno. Hvala unapred! Trava, nikad vise!!! - Marko iz Subotice"
by frank

Pronasao sam temu nekog lika koji je imao ovaj problem, jer se i meni bukvalno isto to desava. Savet?
 
31.03.2014
6
0
0
Veliko hvala na podrsci!
Samo mi nije jasno kako to da posle tog dana kad sam overio sve mi je bilo ok i onda evo sada nakon nedelju dana neki trip i to tokom celog dana,a nisam uzimao nista :S
 

ljoVe

Aktivan Član
02.09.2009
119
94
28
40
Hahaha, i ja isto tražim iskustva drugih ljudi, vječno postojanje, sve je ništa, ništa je sve; ti si bog ,ti si svemir ,svemir je u tebi.... a ti se napušio :) svaka cast super stvar svakako...ja sam jucer svoju degustirao, nije se skjurala do kraja pa je bila mikrovalaka al sam se isto rastavio na 3 sata....ne namjeravam prestat pušit XD Nije to do trave, i sam si rekao da te malo oprao strah, strah je tu kumovao jer strah izaziva neželjene efekte pri izmjenjenim stanjima svijesti, bilo da se radilo o necem laganom poput kanabisa...eto dešava se...
 

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Informacije lete a mozak nije istreniran da se izbori sa time . To ti je kao da te bacim u vodu a da ne znas da plivas :D (banalni primer) Mlataraces rukama i od straha pokusaces sam sebe da udavis . Umesto da se opustis i shvatis da telo samo pluta .

Ako malo pusis nemoj tad kad pusis da pravis do kraja drustvo onima koji su mozda "iskusni". Moj savet je povuci 5-6-10 dima i iskuliraj .

" i onda evo sada nakon nedelju dana neki trip i to tokom celog dana,a nisam uzimao nista :S" Kakav trip ?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Kao prvo,ne može ti biti loše od konzumiranja marihuane par dana poslije ... možeš se samo sjećati kako ti je bilo. Probaj ponoviti,sam sebi smotaj joint,nađi neku mjeru koliko ti je dovoljno (meni je npr dovoljno 1 gram za 5-6 jointa) a konzumiram marihuanu u zadnjih 25,šest godina ,povremeno,stalno,kako kada.

Ako ti i tada bude loše,muka,zlo,gadan osjećaj dan poslije ...nemoj više duvati.
To sam ja napravio davnih dana sa alkoholom.Nije mi dobro kad se napijem,nije mi dobro ni sutra :D i ne pijem alkohol,tj rijetko kada jedno pivo.
Samo opušteno i mani se grupnog gruvanja sa abnormalnim količinama u jointu neprovjerene marihuane :D
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Sry Power i svi koji se osjecaju uvrijedeno mojom izjavom danas, naravno da ne mislim takve stvari, nego se tako kaže tu kod nas i jbg pobjeglo mi

:(
 
31.03.2014
6
0
0
mlst je napisao(la):
Informacije lete a mozak nije istreniran da se izbori sa time . To ti je kao da te bacim u vodu a da ne znas da plivas :D (banalni primer) Mlataraces rukama i od straha pokusaces sam sebe da udavis . Umesto da se opustis i shvatis da telo samo pluta .

Ako malo pusis nemoj tad kad pusis da pravis do kraja drustvo onima koji su mozda "iskusni". Moj savet je povuci 5-6-10 dima i iskuliraj .

" i onda evo sada nakon nedelju dana neki trip i to tokom celog dana,a nisam uzimao nista :S" Kakav trip ?
Izgleda da je to taj trip, sto Sativa kaze, Flashback.

Sativa Diva je napisao(la):
Flashback! Jbte prije san ih stalno imala..

U zadnje dvi god aktivnog konzumiranja, nema toga vise.. sta je i logicno.. lol..

Da.. Mlst ti je sve reka.. :)
Mozes malo vise da mi kazes o tome? Prvi put mi se desava tako nesto pa me zabrinjava, kako je to kod tebe tacno izgledalo i koliko je trajalo?
 
17.12.2013
7
4
3
Desava se svima, licno moje misljenje je da je to do psihe. Nikako samo ne treba tripovati da umires i tako neke stvari, jer opet kazem sve je to psiha.
 
15.12.2014
8
7
3
37
i ja sam imao slican problem, pusim 5 mjeseci, samo mi je koliko toliko lose bilo prvi put kad nisam znao u cije igram i skako od straha i trcao po stanu(zapalio sam i experimentisao) , posle toga sve bolje do boljeg, ,,letio,, sam ako treba naduvan cak, nije mi trebalo drustvo nikad, napusen sjednem na terasu uz kaficu ili gledam tv, pricam sa nenapusenim komsilukom-to su mi bili omiljeni tripovi ....
ali prije nekih 25 dana posto imam problem sa disanjem (roknem terapiju pronison-seretide-aminofilin) zaboravim i posle 2 sata zovne drugar da duvamo, pokupimo neko sranje s ulice(najvjerovatnije prskano) .... prenapusavamo se - dohvatimo se raznih teorija zavjere i eto ga ko iz vedra neba poce nesto da mi przi mozak, kad sam dosao kuci jos gore,naredna dva dana kao da nisam u svom tijelu, totalno pogubljen, cas me glava boli, cas drma strah i anksioznost, pa pamcenje i razmisljanje kao da nemam, pa vidim fale mi neke psihicke funkcije, pa pritisak u glavi nenormalan, pa u uvu pa u oku pa u hipofizi, pa narednih 5 noci nisam mogao da zaspem jer su me sibali glasovi u glavi , sve te senzacije i pojacan strah su mi sjebale nervni sistem, znaci PAKAO ... i naravno zavrsim kod psihijatra dobije tablete za smirenje i uput za snimanje glave, koji mi ladno kaze pa to je normalno od marihuane, kaze ima takvih koliko hoces - ja sav iznenadjen .... evo skoro mjesec dana, jos me nije proslo, hvala Bogu prolazi polako i nadam se da ce proci skroz ... i dalje imam siptome - depresije, anksioznosti, nemira, poremecaj koordinacije, apstraktnog misljenja, pad imuniteta, libida kao da nema - sve to manje dosta nego u pocetku ali opet jos nije proslo .... sta da vam kazem - bilo mi je fino dok sam duvao, zavrsio sam sa travom za sva vremena - zelim se vratit sportu i zdravom nacinu zivota, mozda sam i ja kriv, nisam sadio svoju, nisam imao granice ali ovo sto sam dozivio ne zelim nikom , zato oprez mnogima koji ulaze u ovo i misle da je bezazleno ... pozzz
 
Poslednja izmena:

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
i ja sam prije desetak godina molio boga da me pusti i da necu vise nikad i nebi nikad ni zapalio da nisam morao pocet uzgajat pa vec kad uzgojis red je i da probas i sta da ti kazem sad je neka druga prica al i ja nisam vise onaj balavac sad znam sta i kako da povucem da mi izmami ovaj blazeni osmijeh na lice :D okreni se sportu sredi si zivot a pljuga moze a i nemora bitno je da stojis cvrsto nogama na zemlji