Posledice po biljku posle prskanja paukova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.01.2016
3
0
1
cao svima....nova sam ovde a vec imam pitanjce :) zanima me koje su posledice posle prskanja paukova? koje sve mogu da budu? hvalaaa
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Pa znam, ali neznam ti konkretno odgovoriti kad ti ne pišeš kvalitetno, odnosno sumnjam da itko ovdje razumije.
Evo da ti skrenem pažnju na točku pravilnika;

4. Pišite kvalitetno i ozbiljno
Ne pišite poruke nepovezano, tek da i Vi nešto kažete! Ako tražite pomoć, budite precizni. Izložite tačno šta očekujete da se dogodi, šta se u stvari desilo i iznesite sve relevantne detalje.


Niti navodiš sa čim si tretirala biljku protiv spidera, kako onda očekuješ odgovor?
Niti znamo u kojoj je fazi biljka, šta da ti kažemo?
Znači daj KONKRETAN problem i način s kojim riješavaš problem pa ćemo znati pomoć, u protivnom sumnjam da imamo kojeg vidovnjaka na forumu da ti gata iz kugle.
I još jedna stvar; nisu "Posljedice same biljke" nego "Posljedice po samu biljku". Ovo prvo nema smisla, al eto ja sam pomalo vidovit pa znam da si to mislila.
Ajde sad ti pomozi nama da mi tebi znamo pomoć. Slika po mogućnosti, starost biljke, i najbitnije sredstvo s kojim si tretirala biljku?

Usput obrati pažnju na pravilnik i gdje otvaraš pitanja, ovo ne liči na dnevnik uzgoja.
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
ako moras , moras ....posljedice ti pisu na uputstvu za upotrebu preparata koji koristis....obavezno se pridrzavati karenece i bude sve ok .
 

Maksimilijan2

Aktivan Član
10.02.2015
253
412
63
i ja imam problem sa onim malim paukovima, evo harikiri mi napraviše, prskao sam plantelinim eko proizvodima i neopetroidom i slabo, došlo mi da donesem brener i popalim ih sve zajedno sa biljkma
:udarac:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BuddhaGrower