Posljedice kod maloljetnika?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Ne moze se reci tacno......Kao sto ljudi rekose gore,nekome skodi,nekome ne..... Moras sam to da skontas.... Recimo,meni najvise odgovara da palim,i da uzivam kuci uz muziku,film,ili jednostavno da legnem-sjedem i razmisljam o nekim stvarima (da li to bilo o skoli,zivotu uopste,porodici).... Ne znam da li je to problem,ali meni se cesto desava da dok sam navaren,smetaju mi ljudi (ne svi),jednostavno nesto osjetim negativno..... Da li je to trip ili sta,ne znam,jos nisam uspio da provalim,ali pokusavam da to provalim.....Kad to provalim,prelazim na shvatanje gljiva :) Iskreno,zna da naleti period kad ne mogu uzet knjigu u ruke (bio navaren ili ne),period kad ne mogu ni sa kim da pricam,jednostavno sve me nervira.....Ali ima i perioda kad uzmem pa pusim,pa ucim i sve to dobro naucim i shvatim (pricam o skoli),takodje period kad sam kreativan,period kad sam komunikativan.....Mislim da se ne moze trava krivit za neuspjeh neki,jer neuspjeh zavisi od nas samih.....Jednostavno,moras sam da skontas da li ti skodi ,ili ne skodi.....Sve je individualno.......Ali, NEMOJ PUSIT AKO MISLIS DA CES TAKO BITI FRAJER....Ako hoces biti frajer,uradi nesto (pozitivno) da ti se svi dive,a travu pusi za sebe,i zbog svog gusta....Eto,toliko od mene....Ziv bio

Peace