Poslušati ili ne poslušati?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.06.2011
20
0
0
32
Ljudi pomagajte...zbunjen sam ko vol u dizalu...ovako,imam 4 biljčice,vani,visine oko 30 cm visine,posadjene prije oko mjesec dana(mozda je prekasno ali neka...).Bio sam sretan njihovim nepredovanjem i naletim na lika koji je pogorio vise vutre u zivotu od pol ljudi na vutri zajedno,dakle ima iskustva s tim a i sa sadjenjem...e sad kaze on meni da to nema nikakvog smisla sada jer nece narast,pustit hedove,smolu itd:icon_eek:...na to je jos nadodao da ako zelim svejedno nastaviti da maknem velike listove s biljki kako bi hedovi mogli narasti ako ista bude...e sad ja pitam vas cjenjene forumaše šta mislite o te dvije stvari...hvala:icon_sad:
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
gledaj ovako, kad njima dodje faza cvjetanja, u 9,10 mjesecu, dolazit ce kifovi, pusti ih ti samo neka idu, i je prekasno, mozda ni nebudes imao nesto puno ali biti ce sigurno za nekog topa... drzim fige, sretno :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Gotovo da ti je dobro rekao. Kasno je. Dok hedova nema nemoj ni čupati listove jer ne zaklanjaju još nepostoječe hedove. Da ne nabrajamo bez veze, stavi sliku koju ukolo želiš da tema opstane.
naletim na lika koji je pogorio vise vutre u zivotu od pol ljudi na vutri zajedno
Stavljaš ruku u vatru za ovu tvrdnju?:icon_lol:
 
27.06.2011
20
0
0
32
DJSoFasT je napisao(la):
gledaj ovako, kad njima dodje faza cvjetanja, u 9,10 mjesecu, dolazit ce kifovi, pusti ih ti samo neka idu, i je prekasno, mozda ni nebudes imao nesto puno ali biti ce sigurno za nekog topa... drzim fige, sretno :)
e,hvala na utjesi,ali me interesira jos ova brija sa trganjem listova kako bi hedovi rasli....jel znas ista o tome?

Greenpower1 je napisao(la):
Gotovo da ti je dobro rekao. Kasno je. Dok hedova nema nemoj ni čupati listove jer ne zaklanjaju još nepostoječe hedove. Da ne nabrajamo bez veze, stavi sliku koju ukolo želiš da opstane.
Stavljaš ruku u vatru za ovu tvrdnju?:icon_lol:
mozda malo karikiram ali ono nije daleko od toga
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ako ti naraste jos biljka do 50-80cm, ljepo ces napravit lst bez da slomis ista i formirat ce ti se kifici i na doljnim granama a poslje kad se bude nesto formiralo, i vidis da listovi zaklanjaju, ces ih maknut, kao sto je reko --> :)


Greenpower1 je napisao(la):
Dok hedova nema nemoj ni čupati listove jer ne zaklanjaju još nepostoječe hedove.
 
27.06.2011
20
0
0
32
DJSoFasT je napisao(la):
gledaj ovako, kad njima dodje faza cvjetanja, u 9,10 mjesecu, dolazit ce kifovi, pusti ih ti samo neka idu, i je prekasno, mozda ni nebudes imao nesto puno ali biti ce sigurno za nekog topa... drzim fige, sretno :)

sad znam da vec pilim,ali sta mogu...koliki bi urod mogao biti,ne ocekujem nerealno,ali me zanima otprilike da znam sta ocekivati?
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Urod bi "mogao" biti sasvim ok,naravno ne OK za vanjski uzgoj,ali eto, bit će za koju pljugicu. Stavi koju slikicu pa ćemo vidjeti kako to izgleda i eventualno savjetovati,a ima ih ovdje daleko kompetentnijih za outdoor,vjerojatno i od tvojeg kolege, ali sad nećemo karikirati :)
Listove nemoj kidati,kao što su ti dečki savjetovali već,jer ako nema hedova, nema ni smisla kidanje. Listovi su biljci potrebni (nemo'š vjerovat xD ) !

Pozz :)
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
Pusti lišče, biljka putem nečega mora uzimati energiju.... a to je list...

Neće ona još 2m rasti da bi zaklanjala glave, tako da nije potrebno..
sretno u grow-u...

P.S - Zašto tako kasno?
 
27.06.2011
20
0
0
32
Socrat je napisao(la):
Pusti lišče, biljka putem nečega mora uzimati energiju.... a to je list...

Neće ona još 2m rasti da bi zaklanjala glave, tako da nije potrebno..
sretno u grow-u...

P.S - Zašto tako kasno?

Ah poklopilo se,posao,put(bijah u Amsterdamu tjedan i pol al nije da se hvalim) i tako,i kad se sve primirilo krenuo sam s tim

zlo&naopako je napisao(la):
Urod bi "mogao" biti sasvim ok,naravno ne OK za vanjski uzgoj,ali eto, bit će za koju pljugicu. Stavi koju slikicu pa ćemo vidjeti kako to izgleda i eventualno savjetovati,a ima ih ovdje daleko kompetentnijih za outdoor,vjerojatno i od tvojeg kolege, ali sad nećemo karikirati :)
Listove nemoj kidati,kao što su ti dečki savjetovali već,jer ako nema hedova, nema ni smisla kidanje. Listovi su biljci potrebni (nemo'š vjerovat xD ) !

Pozz :)

slike cu stavit cim pronadjem USB,i hvala na savjetima...