Postacu Roditelj (tata:)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Postaæu tata :)
kak se vama to èini?!
meni je to skroz ok,
zaptravo potpuno novi osjeæaji; špicam se i brinem se...i sve je to super
jel ima tu još nekih koji su u toj koži???
evo preporuèujem vam jedan sajt
www.mama-mami.com

ha ha ha ha ha ah ha ha ha ha haa ha ah ha ah ah ha ha ha ah ha ah aha ha ha ah ha hah ah ahah ha ha ha ha h ah ha ha ha ha ha ha
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
I ja...
Moja verenica je 7. mesec.
Mnogo je tripozno, sada bas sredjujem krevetac za dete (hoblovanje, lakiranje).
Kupili smo orman u kome ce da stoje bebine stvari i uskoro cemo i decju sobu da sredjujemo.
Jbg zivot zove...
linkovi: www.mojabeba.com www.trudnoca.co.yu

HAHAHA... smesno je ali nekako imam osecaj da idem napred u zivotu...
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Pridružujem se čestitkama. Sve najbolje!

clap.gif
 

neurotransmiter

Aktivan Član
03.12.2006
66
1
0
P srecno ti ocinstvo !

:eek:k:

A jel moze sada jedno pitanje koje me je uvek interesovalo?

Sutradan,kad ti dete bude poraslo,tako 12-13-14 godina,otprilike prvi susreti sa drogama,da li ces pusiti marihuanu pred njim,eventualno mu davati pare za to,ili cak i pushiti zajedno sa njim?
nista ne provociram,jednostavno me interesuje stav ljudi u ovom slucaju,ljudi koji je godinama koriste i smatraju je bezopasnom.
izvini ako se osetis prozvanim,to mi nije bila namera.
 

UserName

Aktivan Član
28.10.2006
104
1
0
39
Sada je pred tobom najveca zivotna zadaca... odgoj djeteta. Pazi sta s njime radis :cmok:
:srtze:
Sretno! :respekt:
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
43
@neurotransmiter - godinama je koristim(bolje reèeno suraðujemo Ona i Ja) i ne smatram ništa bezopasnim, od mlijeka pa na dalje, sve od zavisnosti mjesta,naèina i svrhe upotrebe...

za ganju, a i za sve ostale tvari koje direktno utjeèu na naše 'neurotransmiterstvo', od iznimne je važnosti napomenuti da ih se ne bi smjelo i ne smije koristiti u svrhe bježanja od stvarnosti(da,da svi mi to znamo :roll: ) - vrlo opasno po naš mentalni i opæi razvoj...


naravno da svojim curama neæemo davati pare za marihuanu, jerbo æe svaka, ako bog da, zalijevati svoju :wink:

trudim(o) se sa svojim æerkicama (tri i po godine & sedam meseca), ostvariti odnos nenametanja i Suradnje, i svest svoju ulogu više-manje na Usmjerivaèa i Omoguæivaèa.

naravno, postoje pravila u svrhu zaštite,do kojih nastojimo doæi tako da ih Dijete samo shvati i osjeti - ne da ne dira utiènicu zbog toga što æemo je mi kazniti,veæ da je ne dira zbog toga što zna i razumije da postoji moguænost da æe joj ta utiènica, odnosno ono u njoj naškoditi...

kroz takav odnos dolazi do potpunijeg razumijevanja djetetovih potreba i moguænosti, i nadam se da æe takvim pristupom i te marihuana stvari u buduænosti prirodno sjesti na svoje mjesto...

ove godine što si ih Ti spomenula, više zamišljam kao lagani 'objašnjivaèki' uvod u ganju, jerbo smatram da tada dijete nije na onoj razini psihofizièkog razvoja u kojem mu tijelo i um mogu bez (negativnih) posljedica prihvatiti i svariti thc...(èast izuzecima :p )

više kao 16-17-18 :wink:

meni, osobno, bi bila velika èast da mi Kæer osjeti želju da zapali jedan sa svojim starim :D
naravno sve u svoje vrime :D

gritingz

momcovi, još jednom èestitam, pojubite hanumice i njima èestitajte :lol:
èuvajte se, pazite

luv
 

vec

01.12.2006
49
0
0
kanehbosem, cestitam!
svi znamo da volis vutru, al nemoj bas dijete tome od malih nogu ucit :D
i uci ga da se kloni kemije!