POSTAVIMO KONKRETNE CILJEVE

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
nebi se složio da je offline najvaznije...
zapravo bit ce najvaznije, ali za sada jos nismo u stanju offline napraviti nista konkretno...
treba prvo skupiti sto vise èlanova, istomišljenika koji èe onda svojim velikim brojem nešto moæi i napraviti offline...
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Mislim da si shvatio zasto jos uvek nema ovakve komunikacije na www.legalizacija.org ....

Lako je druze moj doci na gotovih 2,000 clanova...ajde ti ako imas energije tamo dovedi 50-100 ljudi pa da vidis kako ce biti komunikacije...

Ne kazem da ne pises to ovde i da se ne trudis ali mislim da bi bilo bolje i adekvatnije raditi to na legalizaciji.org...

Ima jos ovde istomisljenika koji su se pitali zasto jos nije profunkcionisala legalizacija.org...mogli bi da se nadjete ovde malo izdogovarate oko price i krenete na legalizaciju,garantujem da ce vam administratori legalizacije.org izaci u susret oko organizacje i tekstova...samo treba da se aktivirate...

pozdrav
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Durze moj ono je domen sa ORG registracijom i nije Srpska,Hrvatska ili Rumunska ona je namenjena svima kojije razumeju ...i ja idem na neke Engleske domene i ucestvujem u prici.
Ovaj domen je isto ORG ciji je on... Bugarski,Mkedonski,Italijanski ?

Kazem ti porazgovaraj sa adminima legalizacija.org i vidite sta se moze uraditi oko preprave sajta...
A to znaci delovanje odmah..sada i odma idi tamo i pisi im mail i reci sta zelis i da imas nameru da se malo ozbiljnije pozabavis legalizacijom ...odma sada,odma
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Citat je napisao(la):
|{ 1 T @ je napisao(la):
e moze jedna konstruktivna ideja u vezi bloga... da se stavi mogucnost svima da postaju razne tekstove prema kategorijama, nes u stilu wikipedije... privuklo bi veci interes, i naravno uputilo ljude u HQ vutra.org :idea:

To je i poenta :--)

http://legalizacija.org/wp-login.php

neke od vas sam postavio kao authore kojima sam prepoznao nick ovdje sa foruma. Takodje predlozite nove kategorije za sajt i ideje.

Ukoliko jos neko zeli da ga dodam kao authora neka se javi ovdje da znam da bezveze ne dajem autorska prava.

Sada odmah deluj i kontaktiraj ljude na www.legalizacija.org
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Stvarno ne vidim gde je problem...hoces opsirnu pricu o legalizaciji na sajtu za gajenje :shock: pa gde je tu logika ?

Nisi organizovao sajt u svojoj zemlji a vec si zamislio globalno...e divota.

Stvarno te ne razumem ali radi kako hoces..ista ekipa drzi i vutru i legalizaciju.... :idea:

VUTRAGENJO - AVRAME ... moze pojasnjenje oko ovoga ?