Postavljanje video zapisa na forum

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Eto mene zanima da li je to ikako moguće.... imam jednu neotvorenu kameru pa šteta da stoji. Jel se može voditi video dnevnik...da li je itko probao....?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rKj420

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
pa snimi video u prihvatljivom formatu mp4,av i ostali formati, s tom kamerom potom prebaci na komp i upload pa share ovdje ili negdje drugdje,Videobam.com
share-aj dobiveni liink u dnevniku....di je zapelo ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smak420

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Vidim da odavno niko nije postovao u ovoj temi.Mene zanima imali neki jednostavniji nacin da se postavi video iz kucne rezije na forumu.
A da nije preko ovog sajta,jer ne snalazim se bas najbolje i ne mogu da skontam sta i kako mi trazi e sad ne znam moram li ja da otvorim nalog na ovam sajtu pa da bi tek onda dobio odredjenje opcije da odradim klip odnosno da dobijem svoj link iliti share,uopste nista ne kapiram:zvezda::.Ja video imam spremljen odradio sam ga u filmori koji je u mp4 formatu,obicno kad uploadujem na jutube nema bede,e sad sta dalje kako ako neko zna i moze da mi objasni a ima zivce nek se javi,Ja nemam blage veze sve sam zivo ispretura i nejde,gledao sam na jutub kako to sve ide ali taj sajt sto navodite nece da mi da odredjenje opcije i kako onda da odradim taj share kad nemogu da se maknem vec uru vremena sa mesta,samo se nerviram.Hteo sam neki video da ubacim u dnevnik ali kad ne umem.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Vidi fakat, sad htjedoh da te demantujem ali govori mi da nemam dopustenu ekstenziju, a ovaj klip sam ubacivo nekad prije ove verzije foruma... (probah sad i mp4, i 3gp i nece)
Dakle klip sa mog racunara koji sam vec ubacivao davno na forumu...
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Pa da Sale,nece i nece.Sad aj ga znaj kako i sta ja nisam bas nesto vest oko toga snasao bi se za tolko,ali eto vidis i sam kazes.Totalno dibidus nista ne razumem,zato pitam dal ima neki drugi naci.Ne dami se nesto da uploadujem preko jutuba pa da sharuje to je bio video licno za forum i nas ovde.Moracu maloda zagrejem stolicu i pronjuskam po googlu da vidim sta i kako,nego ja reko aj da pitam ovde prvo znam da imamo dosta strucnjaka po tom pitanju,jbg niko se nije naucen rodio.
 

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
druže radije preko vimea učitaj, tamo imaš solidne privacy control postavke, tko može gledati video, na kojim stranicama itd... kod onog servisa nisam siguran koje podatke automatski prikupljaju, ako ideš preko private browsinga i vpn to je donekle ok, bez toga osobno ne bi. A i sa time samo na vlastitu odgovornost. Sam video bude čist kad mu obrišeš metapodatke ali što oni kao servis prikupe dok upload traje to ne mogu viditi.
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Slazem se upotpunosti,ali kako prolazi vreme sve sam skepticniji i prema vimeu,da me ne boli glava posle ovako cu najverovatnije i odustati od uploadinga videa.