Postimage.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Zamolio bi sve clanove koji koriste postimage da zamjene servis jer je stvarno brutalan sa reklamama. Neki dan sam naletio na zoosex a danas isto na neku brutalu jos mi se mama vrtila tu oko kompa.

Ima dosta drugih opcija i ne znam ko je pokrenuo to ludilo sa postimage sajtom. Ja mislim da cemo zabraniti klikovanje ka tom sajtu. Slike ce ostati ali nece se moci kliknuti na njih. Kao alternativu mozete koristiti i nas image upload ali mora da odete na vise opcija odgovora (ukoliko ste na fast reply) ili recimo preko sajta

http://imgur.com

ili mnogih drugih koji nude servis. Takodje mozete instalirati i dropbox i ubacivati sve slike u public (ako niste paranoicni).
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Ako pogledas https://www.vutra.org/topic/3354-foto-album-galerija-sa-komentarima/page-47#entry226486 moje i powerove zadnje slike skontat ces da nijedna nema reklamu na neprikladnim sadrzajem i kao takva slika ne krisi nikakvo pravilo te nevidim razloga da ga zabranis ....

Imamo dvije opcije 1. smanjit sliku kao ja da vam rezolucija bude oko 600 ili manja i onda kopirate hot link...moju sliku nemozes uvecati i ako probas dovest ce te na pocetnu stranicu postimage bez reklama
2.Powerovu sliku mozes uvecati ali nema neprikladnih reklama .
Zasto kod Powera nema toga????

Odgovor se nalazi kod slanja slika na postimage...kad zelimo poslati sliku moramo birati izmedu dvije opcije 1 .samo za odrasle
2. za sve uzraste

Objasnjenje ....Power je birao ZA SVE UZRASTE i kao tako obiljezena slika nesmije imati i nema neprikladne reklame.


Nazalost vecina nas refleksno bira opciju za odrasle i onda se dese ovakne neugodne situacije.

Treba obratiti pozornost i upozoriti clanove na to ako koriste postimage...a koji se nepridrzavaju pravila bontona sankcioniraj ih.

http://postimage.org/image/phfal5win/ evo i direktan link iste slike da vidis da nema reklama na ovaj nacin :)

zasto postimige???
jednostavan je ,brz i jako puuuno slika mozes pohraniti na njemu ...bila je to ljubav na prvi pogled :D
 

Tommy Chong

Aktivan Član
13.07.2012
489
3.195
143
30
Jamaica
Ja sam jedan od onih koji je grijesio dal da ubudeće koristim ovako kako je creative objasnio sa opcijom za sve uzraste ili da mijenjam.....peace
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Imgur je dobar, brz, jednostavan, tamo ima i 2 različite veličine thumbnaila i još nekih korisnih opcija. I da ko što veli Power, bez AdBlocka nigdje, primjetno špara živce.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.565
188
@ vutragenjo...hvala na ovoj temi..tj. da se netko sjetio skrenuti pazhnju na to...stvarno je krajnje neugodno ..pogotovo ako su djeca/roditelji u blizini + ima zaista degutantnih prizora na postimageu..

( nisam chistunka...ali ovo na postimageu je stvarno ispod svake razine )
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
.. neukus, on a really high lvl.. :unsure:

sićan se da 3p2peru nikad nije stavlja family safe, pa mi se uvik gadilo otvarat.. hahahhah, a sad tu kao nešto lajka post od C-a. :p :* :D
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Kako kod vas izbacuje xxx sadrzaj u reklamama, a kod mene strukturalne promjene gradivnih materijala u uslovima povecane temperature i pritiska?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
03.07.2009
1.740
2.317
188
Sativa Diva je napisao(la):
.. neukus, on a really high lvl.. :unsure:

sićan se da 3p2peru nikad nije stavlja family safe, pa mi se uvik gadilo otvarat.. hahahhah, a sad tu kao nešto lajka post od C-a. :p :* :D

lajkam jer ne vidim razlog zbog kojeg i dalje nebi koristija PI...otkrili smo nesto sta smo svi znali ali zbog brzine i ljenosti nismo na takvo sta obracali pozornost...Jednostavan, brz...i uz ovu opciju bez xxx sadržaja biti ce melem na bebinu guzu...

Nisam za zabranu niti sam za centralizaciju!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Vutragenjo je napisao(la):
A sto fali nasem uploadu?
Misliš na vutra storage odnosno atakamente? Ima li neograničenog prometa i kapaciteta za to?
Prije 6-12 mjeseci kad su se masovno stavljale slike na vutra servis bili smo potrošili cijeli mjesečni promet i mogli smo samo gledati koji dan bez da pišemo.
Inače, ja bi radi slike stavljao direkt na vutru jer sa paranoičan u vezi bilo kojeg servisa. Masu slika sam izbrisao u naletima kaosa u glavi hehe
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Greenpower1 je napisao(la):
Misliš na vutra storage odnosno atakamente? Ima li neograničenog prometa i kapaciteta za to?
Prije 6-12 mjeseci kad su se masovno stavljale slike na vutra servis bili smo potrošili cijeli mjesečni promet i mogli smo samo gledati koji dan bez da pišemo.
Inače, ja bi radi slike stavljao direkt na vutru jer sa paranoičan u vezi bilo kojeg servisa. Masu slika sam izbrisao u naletima kaosa u glavi hehe

Snacemo za kolicinu sliku. Namjeravam neke reklame pokrenut da se pokriju svi troskovi foruma.