Postoje li vanzemaljci (mali zeleni)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ne postoje! Sami smo u svemiru.. znanstvenici su davno dokazali da tamo nema nis za jest ni pit.. a jos se ni Lajka nije javila tako da.. :))
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
drito pala sa marsa...

meni je nekako logicno da je svemir prepun nekih bića, to sto nitko sa nama ne komunicira je samo dokaz koliko smo jadni na nekoj ljestvici :)))

vidi samo star trek...kada ce taj vorp da nam dodu Vulkanci? ovo je vise nepodnosljivo. a Holodek? Bim mi ap skotij? aloo ljudi....gdje mi zivimo :)
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
ja sma o tome razmisljo jednom napusen.. i imao film u glavi da postoji planet kao nas, samo kopno mu je drugacijeg oblika i drzave imaju druge nazive, ljudi poput nas, tehnologija poput u nas, isti zakoni svasta nesto da je isto kao u nas... :S
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Postoje gmazovi iz druge dimenzije ehhhhe:dog_walk2:

A mali zeleni postoje naravno,i oni su travu ovdje donijeli a gore ih imaju kolko oćeš pogotovo oni imaju svemirske brodove i onda odu do planeta koji je dosta blizu suncu pa tamo ima više lumena a biljke rastu ko lude tamo posiju i vraate za par se godina a ono vidiš stablo trave od 50 metara u visinu po 10 kila skineš s jedne
a ko zna šta sve ima u svemiru,samo dragi bog:crash:
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
A ja upravo gledam jednog aliena...samo nikako da mi posalje pljugu....

Mislim da cu mu srusiti letjelicu uskoro ....brrrrrrrrrrmmmmmmm

mmmmmmmmm....pljugaaaaaa
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
bas jucer bio jedan kod mene na pivi uf al smo se napricali kazu da kod njih raste neka posebna vrsta trave cak i do 10metara u vis ide pa ih kose trimerima...reko sam mu da mi donese koje seme da nebude skrt pa cu vam slikat kad narastu... to je jedini nacin da saznamo jel bio pravi vanzemaljac il nije :hotpants:
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
bravo marva to se trazi spejs nigrutin haha..a evo da vam ispricam svoju pricu mozete vjerovat ali i ne trebate kako god nisam bio pod utjecajem nicega.. imao sam i video morat cu da ga pronadjem..bila je to jedna obicna noc moj frend ija smo kisli nekakvu online igricu i igrali i slusali muziku i on se spremao za lec (spavanje) i ja sam pomalo gasio komp i spremao se kad pogledam kroz staklena vrata i vidim neka 2 jaca svjetla poput zvijezde samo jaca koja stoje u mjestu ..prvo sam mislio da reflektira nekakav auto ili sto pa da mi je takav odsjaj ,ali otvorio sam vrata i vidio ta svjetla na nebu kako stoje..potom iza jednog manjeg otoka izlaze jos dva svjetla ali jedno za drugim nisu istodobno krenuli i velikom brzinom su dosli do ostala dva svjetla i kad su stali poceli su se vrtit u krug a smjestili su se u oblik nekakvog romboida i nista..trcim po mob da snimim i tesko 2.0 kamera a oni su malo dalje bili pa i nije nesto bilo jasno ali se vidi svjetlo..prekidam i zovem frenda da se digne dok se on digo razbudio 2 svjetla koja su dosla iza otoka su posla opet nazad a ova dva svjetla koja su bila su se lagano gasila steta frend nije uspio uhvatit to svjetlo pa sam ja vjerojatno jedini vidio steta ali eto nevjerojatno kako brzo su isli i kako su se ovii ugasili i na kraju krajeva vjerujem u njih ako ne u nesto svakako vjerujem...eto toliko o mojoj sceni koja mi se dogodila.....
 
22.10.2007
0
1
0
37
ja sam isto jedan od onih koji vjeruje da mali zeleni postoje..... tesko mi je povjerovati da u beskrajnom svemiru i miljunima zvjezda i planeta smo samo mi..... sigurno ima na nekoji planeti miljunima i miljunima svjetlosnih godina od zemlje bar neki zivuci mikroorganizam....
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
Panawa_King_Bong je napisao(la):
bravo marva to se trazi spejs nigrutin haha..a evo da vam ispricam svoju pricu mozete vjerovat ali i ne trebate kako god nisam bio pod utjecajem nicega.. imao sam i video morat cu da ga pronadjem..bila je to jedna obicna noc moj frend ija smo kisli nekakvu online igricu i igrali i slusali muziku i on se spremao za lec (spavanje) i ja sam pomalo gasio komp i spremao se kad pogledam kroz staklena vrata i vidim neka 2 jaca svjetla poput zvijezde samo jaca koja stoje u mjestu ..prvo sam mislio da reflektira nekakav auto ili sto pa da mi je takav odsjaj ,ali otvorio sam vrata i vidio ta svjetla na nebu kako stoje..potom iza jednog manjeg otoka izlaze jos dva svjetla ali jedno za drugim nisu istodobno krenuli i velikom brzinom su dosli do ostala dva svjetla i kad su stali poceli su se vrtit u krug a smjestili su se u oblik nekakvog romboida i nista..trcim po mob da snimim i tesko 2.0 kamera a oni su malo dalje bili pa i nije nesto bilo jasno ali se vidi svjetlo..prekidam i zovem frenda da se digne dok se on digo razbudio 2 svjetla koja su dosla iza otoka su posla opet nazad a ova dva svjetla koja su bila su se lagano gasila steta frend nije uspio uhvatit to svjetlo pa sam ja vjerojatno jedini vidio steta ali eto nevjerojatno kako brzo su isli i kako su se ovii ugasili i na kraju krajeva vjerujem u njih ako ne u nesto svakako vjerujem...eto toliko o mojoj sceni koja mi se dogodila.....
ja sam nes slicno vidio.. nije bilo jaka svijetlost.. nego kao zvijezde.. bilo je vedro nebo, i noc negdje oko 23 ja mislim, i ugl sjeli ja i jos par frendova na krov kuce i upusili se, i prvo su batr meni dvije zviezde privukle paznju kako padaju... tu sma se zagledo u nebo i vidio kao 3 tockice, dvije su se vrtile u krug kao da se love, a treca je bila do, onda je i ta treca pocela letit negdje i ugl su se te tri tocke vrtile u krug cijelo vrijeme i lovile po svemiru.. kako god glupo zvucalo bilo je ludo. :S
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Postoje

al kak veli mulder
nisu zeleni neg sivi :D

btw ja i jos 3 frenda smo isto vidli slicno sto i ti
bila su 2 svjetla
i kretala su se ful cudnom putanjom
prvo prema nama al jako polako
onda su onako skoro pa stala
pa brzinom munje nestala u nekom smjeru
to je trajalo sve mozda minutu dve
snimali ih al nikaj se ne vidi jer mob s kojim je ovaj snimo je bio 1.3 mpixa brijem
iduca 2 sata smo svi gledali u nebo kao da nije mozda bio avion
al avioni svi imaju blinkava svjetla i krecu se pravocrtno
a ovaj imo dva ne blinkava i kreto se elipticno
+kaj je sam nesto onak
nije bio avion da ga jebesh