Postotak THCa Lisce:Vrhovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Da li postoji podatak neki negdje ili da li zna netko otprilike neku informaciju usko povezanu sa ovom temom jer me urnebesno zanima koliko bi 30g lisca bilo grama vrhova a da imaju gotovo pa jednak ucinak....
I da trazio sam u googleu pa nisam nasao a stvarno me zanima i olaksalo bi mi zivot na neki nacin pogotovo kod kuhanja sa travom...
Hvala mnogo unaprijed..
 
28.01.2009
45
6
0
41
Red Weed je napisao(la):
Da li postoji podatak neki negdje ili da li zna netko otprilike neku informaciju usko povezanu sa ovom temom jer me urnebesno zanima koliko bi 30g lisca bilo grama vrhova a da imaju gotovo pa jednak ucinak....
I da trazio sam u googleu pa nisam nasao a stvarno me zanima i olaksalo bi mi zivot na neki nacin pogotovo kod kuhanja sa travom...
Hvala mnogo unaprijed..
Ako sam najbolje skontao pitas odnos THC, lisce-budovi.....ne znam bas....ja nikada ne bacam lisce,vec pravim ili buble hush,ili ulje, ili mixove listova svih biljaka,,,to mi je nekako omiljeno....a bongash ti je odgovorio procente za ulje....ako imas 30g.lisca a ne znas sta sa njima, izgdrobi i napravi neku smesu za pusenje ili da umesto duvana stavljas u joks,jer je previse malo 30g.da pravis bilo sta....osim mozda putera.....:sun2:
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
A *****u rasta skontao si skoro... Fora je u tome sto ja neam ni lisca ni vrhova ali me naprosto zanima mislim full me zanima ono kak se veli i te spike u biti bitno mi je to sad cu se pojasniti ako stavim npr 30 g lisca u puter koliko bi trebao staviti grama vrhova u istu kolicinu putera da dobijem jednaku THC vrijednost u puteru...

OT: koliko sam skuzio preko googla a vjerovatno je krivo kad pise da ima 20% thca to znaci da je vrh 20% THCom a opet sam naiso da lisce sadrzi do 3 % thca sto bi otprilike znacilo vrh:lisce 1:10 sto bi znacilo da mi 3 grama vrhova imaju jednaku vrijednost ko 30g lisca
hmmm mislim da je krivo i da ovo je ipak on topic....

Ma ono skuzit cete valjda sta trazim...
ALi nema mi drazeg kad netko napise vejiki LOL mislim hahahaha.... ihaaaaaaaaaaaa
P.S. i kad mi balcan a.k.a. moj guru da strucno misljenje ihaaa
 
28.01.2009
45
6
0
41
Red Weed je napisao(la):
A *****u rasta skontao si skoro... Fora je u tome sto ja neam ni lisca ni vrhova ali me naprosto zanima mislim full me zanima ono kak se veli i te spike u biti bitno mi je to sad cu se pojasniti ako stavim npr 30 g lisca u puter koliko bi trebao staviti grama vrhova u istu kolicinu putera da dobijem jednaku THC vrijednost u puteru...

OT: koliko sam skuzio preko googla a vjerovatno je krivo kad pise da ima 20% thca to znaci da je vrh 20% THCom a opet sam naiso da lisce sadrzi do 3 % thca sto bi otprilike znacilo vrh:lisce 1:10 sto bi znacilo da mi 3 grama vrhova imaju jednaku vrijednost ko 30g lisca
hmmm mislim da je krivo i da ovo je ipak on topic....

Ma ono skuzit cete valjda sta trazim...
ALi nema mi drazeg kad netko napise vejiki LOL mislim hahahaha.... ihaaaaaaaaaaaa
P.S. i kad mi balcan a.k.a. moj guru da strucno misljenje ihaaa
Ma sta se uvatio 30g.ako nemas:icon_lol: mislim koja je to merna jedinica......
Konta rasta sada.....:lock:to sto si procitao je glupost po meni,jer taj razmer bi znacio da lisce jedva i da pipa.....opet iz licnog iskustva(sto mislim da je najbolje na forumu izlagati licna iskustva pre citata...)no iskustvo kaze da je lisce u proseku 50% slabije u radu..o tome mogu pricati,jer ja nemam spravu za merenje tacnog procenta THC-a,tako da lisce narocito izmixovano sa vise biljaka,koristim kao dodatak pusenju,umesto duvana ili u spravljanu nekih drugih mixova,to mi je specijalnost,mixovi....mixam svake godine vrhove svih biljaka-MIX MOCI:sick: