Pot incense

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
15.09.2010
0
0
0
33
daj sinko moj da nije ispitano,ne bi pustili u prodaju da ljudi mogu kupavat i sl. a sta mi tu pametujes nesto,ako nes pusit,nemoj! a nemoj mi tu filozofirat nesto ekstremno! pozz
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
https://forums.vutra.org/content/220-Pravilnik-Vutra-Organizacije#12
12. Stop hemijskim drogama
Vutra.Org propagira obrazovanje ljudi u vezi Marihuane kao i legalizaciju iste. Iako na našem sajtu možete naći par tekstova o hemijskim drogama, strogo je zabranjeno (pogotovo na forumu) bilo kakvo diskutovanje u vezi hemijskih droga jer to može loše uticati na reputaciju našeg sajta, a mi to ne želimo. Kršenje ovog člana pravilnika povlači moderaciju vaših poruka pa čak i trajno banovanje sa foruma.
oni koji nisu to probali,neki prvo probaju pa pisu o tome!
Kod nas stari ljudi kažu:"I pas prob'o,pa crko"...
Ponavljam,tko voli nek izvoli,ali ovdje,kao što i u pravilniku stoji,nema mjesta raspravi o sintetičkim drogama.
Da se mene pita,a ne pita me nitko,ama baš sve droge bi bile legalne,pa se ti brate mili i bodi ako hoćeš,ali nemoj meni govoriti da probam.Nema se tu šta probati...
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
onaj decko koji je reko da je iz osijeka i da ima par deckiju koji rade dostavu nazalost ih znam i nemogu reci nista lijepo o njima i samo se zivciram citajuci kako ljudi pisu kako puca, i rade te partije a legalnom travom, pa daj molite to je ko da ja organiziram parti i kupim 30 bocica metaprena i kazem dodite se legalno izuti, ja bih molio da se ovo locka, jer ovcito nitko nezna tocno sta je to a ocito je da je kemija, sto je kao sto je netko naveo
12. Stop hemijskim drogama
Vutra.Org propagira obrazovanje ljudi u vezi Marihuane kao i legalizaciju iste. Iako na našem sajtu možete naći par tekstova o hemijskim drogama, strogo je zabranjeno (pogotovo na forumu) bilo kakvo diskutovanje u vezi hemijskih droga jer to može loše uticati na reputaciju našeg sajta, a mi to ne želimo. Kršenje ovog člana pravilnika povlači moderaciju vaših poruka pa čak i trajno banovanje sa foruma.
tako da zbog mogucnosti sirenja dezinformacija i rusenja ugleda foruma bi se ovaj topic trebo lockati i sto prije biti zaboravljen jer ovdje mu mjesto nije
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Ajmo ajmo ljudi smirimo strasti
tko hoće neka istražuje pod dizajnerske droge
http://en.wikipedia.org/wiki/Synthetic_cannabis

No official studies have been conducted on its effects on humans.[21] Though its effects are not well documented, extremely large doses may cause negative effects that are generally not noted in marijuana users, such as increased agitation and vomiting.[22] Professor John W. Huffman who first synthesised many of the cannabinoids used in synthetic cannabis is quoted as saying, "People who use it are idiots"[21] and that "It's like playing Russian roulette. You don't know what it's going to do to you."[23] A three gram package of Spice is said by one study, to have the same health effects on the lungs as a packet of cigarettes, although no conclusive evidence of this exists outside of the study.[4] A user who consumed 3 g of Spice Gold every day for several months showed withdrawal symptoms, similar to those associated with withdrawing from the use of narcotics. Doctors treating the user also noted that his use of the product showed signs associated with addiction.[24] One case has been reported where a user, who had previously suffered from cannabis induced recurrent psychotic episodes, suffered reactivation of their symptoms after using Spice. Psychiatrists treating him have suggested that the lack of an antipsychotic chemical, similar to cannabidiol found in natural cannabis, may make synthetic cannabis more likely to induce psychosis than natural cannabis.[

Ono prvo nije istraženo na ljudima je jako veliki problem i priznajte ipak vlada pohlepa pa ljude i ne brine sigurnost koji to i prodaju

Drug testing

Spice does not cause a positive drug test for cannabis or other illegal drugs using GC-MS-screening with library search, multi-target screening by LC-MS/MS, or immunological screening procedures.[15][24] A study has been conducted into the detection of metabolites of JWH-018 in urine, the metabolites are mainly conjugates with glucuronic acid and can be reliably detected by GC–MS/MS and LC–MS/MS.[26]

Neki kažu da je to budućnost i da će polako biljka ići u zaborav jer je 500-800 puta potetnije (opet taj high nije high uobičajeni već samo afinitet vezivanja za receptore (tako je s kemijom pokušava se sve iskomercijalizirat , dobro kod nekih stvari poput inzulina ipak je korisno i ljekova) ali istina je ipak ovo su sintetički k. ne identični i kanbis sadrži orgromnu kompleksnost nestetičkih , to bi zapravo bilo kao idemo iz matičnih stanica uzogijti ljudsko biće, sf za sada

gdje je granica morala i etika a gdje komercijalizacije

I am sticking with natural THC :mad: za sad i u buduće
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Rekoh vec da tu i nije primarni problem sinteticki THC, veci je problem izgaranje tih raznih biljki ciji sastav dima nije ispitan uopce.
Ali i sinteticki THC je zajeban kao i sto je rekao Prof. Huffman koji ga je sintetizirao, jer za razliku od prirodnog THC-a koji je *parcijalni agonist
sinteticki THC je full agonist. I zato je s sintetickim THC-om moguc overdose !

*Agonist, Partial Agonist
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
znam što je recoptorski agonist i antagonost no ljudi koji su naručili čisti kanabioid imali su iskustva s halucinacijama vizualnim distorzijama similarno s meskalinom bez užitka u hrani, okusu, filovima i muzici što definitivno mi ne zvući prijatno negdje su objavili i članak o endokanabiodima gdje su ih izolirali iz svinjskih mozgova /ekstrakcijom i separacijom , pokazali su sasvim niski utjecaj na čovjeka farmaceutski-i-rekrativno savim nesplativo bljak
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.