POTcast by Cannabis Museum Zagreb

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tvrle

Aktivan Član
16.07.2019
71
610
83
www.hemps.garden
Pozdrav ekipa,

proljetos sam krenuo snimati POTcast u sklopu našeg Cannabis Museum Zagreb, a veže se na predavanja i radionice koje imamo za koje također postoje snimke. Pilot projekt, za sada imamo nekoliko epizoda koje ćemo tek lansirati, a prvu, premijernu, s Ratkom Martinovićem možete pogledati niže. POTcast se bavi temom ove divne nam biljke u širem i užem području te drugih enteogena. Od idućih epizoda šibam jednu poprilično zanimljivu s mr. krim, DEA, FBI Dubravkom Klarićem, zatim doktoricom Tanjom Bagar gdje pričamo o kanabinoidima i biljci općenito, te jednim mladim dečkom Domagojem Šmidtom na temu psihodelika te njegovog diplomskog na temu Amanite Muscarije i alkaloida muskarina. Otvoren sam za sve teme i ako netko želi stati pred kamere neka se javi :)))

P.S. ovo je premijera ekskluzivno za forum, link koji je ovdje nije još na public. Pišite komentare, kritike i prijedloge

 

Tvrle

Aktivan Član
16.07.2019
71
610
83
www.hemps.garden
Fin ali malkice pretrpan. Možda ovisno o broju gostiju napraviti vise mjesta. Ne izgledate mi komplet udobno sad kad gledam ponovo. Ratko možda malo i skoro komplet ukoso mora gledati u tebe. Smeta zid od iza da još odmakneš kameru? :rasta:
Istina, puno je stvari. Žuti stolić je tabure, imamo veliki smeđi na kojem je kaos jer je dio instalacije u muzeju i predstavlja dva studenta koji su odlučili preskočiti semestar :D to su ova dva krumpira, Couch Potatoes. Budemo se poigrali malo u daljnjim snimanjima.

@Arhaic Blues - dobro si primjetio :) Nema dima, kao muzej, iako naravno pričamo o enteogenoj upotrebi ove biljke u velikom dijelu, trudimo se pokazati i ostale segmente mimo samog pušenja.