Potkrovlje da ili ne?

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Usted Kief

Aktivan Član
28.11.2018
156
412
63
I to je istina, ali ako će se već upuštati u to i rashlađivati taj krematorij za biljke, bolje mu je rashlađivati 40-50-60°C nego 40-50-60°C plus koliko već HPS doda na temperaturu boksa.

OP
OP
vojka
17.11.2015
101
39
28
38
jasno jasno, bice da ce biti donja prostorija i led, to bi ubilo obe muve, i temperaturu i potrosnju (ne kupovanje klime i ostalo), jer sam vec uspevao da se izvucem sa 33-34 u boksu :) samo je malo hebenica ovo sa ledom, ima dosta toga za nabaviti, kapiram i preko neta da ce morati, a i morace da padne neka obuka oko lemljenja

Brt imaš par tema na forumu gdje su ljudi za nikakve pare napravili predobre LED panele.
daj na pm, da ne smaram ove stare kajle, posto vidimda s ei ti cimas oko tih panela, a nije mi bas sve najjasnie :)

Bosonogi1943

Banned
Banovan
06.03.2018
5
0
1
37
Imam potkrovlje bez prozora znaci ima vazduha(struji dovoljno),leti je prava temperatura. Jel probao neko staklene ili plasticne crepove da koristi tako svetlost?
Da li bi bilo efikasno?

ilz

Banned
Banovan
04.09.2017
129
356
63
To se zove staklenik sto ti hoces i dobar smjer je za zavrsit u zatvoru

• Like
Reactions: Sreleone

Usted Kief

Aktivan Član
28.11.2018
156
412
63
Ne razumijem, možeš za parsto eura kupiti profesionalnu rasvjetu za uzgoj, a ti bi mijenjao krov?

Bosonogi1943

Banned
Banovan
06.03.2018
5
0
1
37
Ne razumijem, možeš za parsto eura kupiti profesionalnu rasvjetu za uzgoj, a ti bi mijenjao krov?
Lose sam se izrazio!
ja bi par na pr. 10ak crepova zamenio da ima svetla za jednu eventulno dve devojke.
u zatvor ne mogu jer je na visini pptkrovlje a i u p... mat....od ljudi.
zanima me samo jel neko probao tako nesto? i da li bi mogli ti plasticni ili providni da emituju dovoljno sunca za curu?

Usted Kief

Aktivan Član
28.11.2018
156
412
63
I to zvuči kao potpuno nesuvisao plan, LED panel je deset puta jeftiniji i sto puta manja zajebancija. Dalje, kao što ti je čovjek objasnio, tavan je ljeti pekara, kako ćeš to hladiti?

Lose sam se izrazio!
ja bi par na pr. 10ak crepova zamenio da ima svetla za jednu eventulno dve devojke.
u zatvor ne mogu jer je na visini pptkrovlje a i u p... mat....od ljudi.
zanima me samo jel neko probao tako nesto? i da li bi mogli ti plasticni ili providni da emituju dovoljno sunca za curu?

Palac Zeleni

a.k.a Velika Glista
Poznanik Foruma
03.08.2015
817
4.935
163
Kombinujem led I hps, ali ovo gore sto sam rekao da je bili 25 stepeni nisam mislio u boxu vec na samom tavanu. Dosao sam do zakljucka da bi sve ovo na tavanu moglo da funkciinise sve dok je nocna temperatura malo niza odnosno sve dok crep moze u toku noci da se posteno ohladi. Kada noci budu malo toplije gore se bukvano pravi pećnica.

OP
OP
vojka
17.11.2015
101
39
28
38
to da, bitno je da s u toku noci ohladi, znaci za potkrovlje preko leta, jedino neki planinski krajevi prolaze sigurno :D

• Like
Reactions: jopezg
02.10.2018
61
75
18
34
ja sam par puta probo growat na tavanu ( i cini mi se da cu opet) i to je hard core mucenje...
Gore je sigurno 50c, znaci cim se popnes booom curi znoj iz svake pore tijela na tebi..Temp su woo hoo hoo 34c++
Na klimu mos zaboravit
Jedini savjet koji to mogu dat je.. Mephisto sour crack, koji bi vec trebo bit sproutan,tako da je grow gotov prije sredine 6mj..Sve poslje toga je..Bolje trazi outdoor mjesto... I da sve je to islo pod cob ledicama na tavanu..

• Like
Reactions: Netkotamo
OP
OP
vojka
17.11.2015
101
39
28
38
kazu da ce do pocetka maja biti hladnjikavo, cak je i grejna sezona produzena do 3. maja.. tako da, dobre vesti za potkrovljase.. nego sam hteo da pitam za misljenje, sve vas ovako generalno, posto podktovlje nije zatvoreno odozgo ni sa cim sem crepom, muve itd ce moci da ulecu u taj prostor.. mislio sam da ovim istretiram unutrasnjost potkrovlja, mozda cak i spoljasnjost boksa, zanima me sta mislite, da li ce stetiti biljozama s obzirom da vazduh vucem sa samog potkrovlja?
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

naravno, zatvoricu boks sasvim dok budem tretirao, i jedno par sati nakon ce ostati zatvoreno, dok se sve ne osusi..