Potpisivanje prijedloga za pokretanje postupka za ocjenu suglasnosti s ustavom ..:rh:

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Potpisivanje prijedloga

  • Da, potpisao sam / potpisat ću sigurno

    Votes: 21 60,0%
  • Ne, nisam potpisao / niti ću potpisati

    Votes: 13 37,1%
  • Nisam još siguran

    Votes: 1 2,9%

  • Total voters
    35

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
DEDE je napisao(la):
Sad matori nebih bio siguran u to sto kazes. Ako dodju po tebe nacice i ovo
https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/9245-caramelicious-pod-150-ticom.html?highlight=#post178140
A to znaci robija. Nedaj boze ali ti si stavio paragraf na nesto sto nije njima po volji i ako krenu da vas nedaj boze kupe evo nevolje a samo ce se radovati jer su nasli DOKAZE.
A čuj svatko ima svoje mišljenje, nemam vremena ulaziti sad u neke dubokuumne rasprave.
Uostalom ovo ide Ustavnom sudu a ne policiji ili uskoku, nije baš ista stvar zar ne
Ako žele naći dnevnik i mene s biljkama naći će i bez tog papira. Ako im je cilj mene strpati u buksu koji nikad ali baš nikad nisam došao u sukob sa zakonom zato što uzgajam 2-3 biljke, neka ih. Odgulit ću te 2-3 godine i nema me više u hrvatskoj niti igdje u blizini, ionako me sve manje veže ovdje, to će biti samo kap koji će preliti čašu.
Uvijek sam živio tako da živim i pustim druge da žive, zato i nakon 15 godina pušačkog staža nisam nikad imao problema s zakonom. Jasno mi je da se većina boji, ili da su bar skeptični.Treba biti oprezan - da nisam oprezan nebih ovih 15 godina preživio bez mrlje u dosjeu, no svatko stoji iza sebe i svojih djela.
Oprez je jedno, paranoja drugo, a realnost nešto treće. Koliko je realno da Ustavni sud tih naših 10, 100, ili 1000 potpisa proslijedi državnom odvjetništvu, policiji ili uskoku? Zar se to ne kosi sa samim Ustavom? Zar nije Ustavni sud najviše tijelo u državi koji baš postoji iz tog razloga da se štite prava čovjeka i pojedinca ( volio bih da neki pravnik ovdje uskoči, jer ja sam laik u ovom području)? Ako oni useru stvar onda ionako više ništa nije bitno jer će se sve pretvoriti u anarhiju u kojoj vladaju korupcija, lobiji i bogate korporacije i raznorazne lopine, marijana će onda biti najmanji problem.
Tko hoće nek potpiše, tko zaključi da je prerizično slobodna mu volja, isto kao pisanje na ovom forumu. znaš kako se kaže 100 ljudi - 100 ćudi.

Možda jesam glup ili naivan što se ne brigam oko tih stvari, ali tako sam preživio dosadašnjih 36 godina i planiram još toliko, ako bude zdravlja.

Nemam vremena više, nadovežem se još za par dana ....
 

cbk

22.09.2009
15
0
0
37
Postoji jedan mnogo bitan razlog zashto to na nashem podruchju ne moze da uspe...ceo balkan je jedna velika koshnica povezanih narko dilera chiji se krajevi naravno zavrshavaju u politichkim krugovima...a to znachi vishe kinte za njih sa crnog trzishta...a takav novac je najlakshe oprati(u stvari opran je u startu)...
zamislite da svako ko voli dzidzu gaji za sebe...pa shta bi onda drzava dobila od silnih dilova i kanala gde se tone marihuane "ilegalnim" putem prenosi od drzave do drzave...
koliko li toga samo tone dodje iz azije preko kosova ili chega vec...
nazalost danas se sve vrti oko kinte i zbog toga se danas gube glave...ili te celog pojede mrak...od glave do pete...hehe
Voleo bih...stvarno bih voleo da je drugacije...ali nije...moze da bude...jedino kad malo sazremo kao drushtvo...(kad postanemo neko i neshto i onda sami utichemo na sva ta sranja...)
njima je sad bitnije da shire mrznju i da dele ljude na svim mogucim nivoima...lakshe je manipulisati ljudima tako...nazalost ovo je jedan od tih nivoa...

ali "keep the fire burnin' "...ako se ugasi i mi se gasimo...vazno je decu vaspitavati na pravi nachin, a vremenom ce to vaspitanje da preovlada...
bitna stvar u zivotu...uvek kreni od sebe...

volim vas ljudi...i volim ovaj forum...chuvajte se!

OTVORENO PISMO MARKA JOVANOVICA MIROSLAVU MISKOVICU.wmv - YouTube
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Ajde ljudi ko hoče da potpiše nek potpiše!
Ko neče netreba!
Pa nije ovdje otvorena tema da se debatira dal je dobro ili dal nije i dali če uspjet akcija ili neče!
Ova tema je otvorena da ljudi prime na znanje da je krenula akcija i da se ovdje dokumentira kolko je ko prjedloga poslao.
A najmanje je otvorena da ljudi koji niti ne žive u RH spuštaju moral drugima.Več ako i imamo neko zajedništvo_Onda bi postovi u ovoj temi trebali bit motivirajuči a ne obrnuto.Šta imate ljudi od toga šta želite ubit motivaciju ljudi koji žele bolje sutra za sebe i ostale generacije koje dolaze.Vi koji niste iz RH umjesto da pišete kako to nije pametno kako treba pazit...trebali bi pisat bravo bračo držim vam palčeve i dao bog da uspjete.Možda če prije i kod nas da dođe bolja klima pod tom pitanju.Ajde ljudi malo optimizma u živote unesite!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zbrdazdola

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Jedno pitanje vezano za ovaj prijedlog. Dali bi je ili netko drugi recimo mogo napravit neki mali stand i spucat ga na Trg Bana. J. te dijelit ove prijedloge i informacije vezane za vutru i da ne na***** od murje??

Vidim pisete prijedlog poslan i to..pa da se i ja prokjurcim, ja ga potpiso, stari potpiso i buraz potpiso jos prije 5-6 dana..yep, we all smoke weed and we all fight for our freeeeeeeeeeeedom!! :D
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Potpisano, polizana koverta evo stoji tu pokraj mene...Danas sam imao laksu prometnu sa motorom pa me omela kirurgija i kojekakve babe tamo da stignem do poste na vrijeme...sutra ide u sanduče :)
 
03.11.2011
3
0
0
32
pa ako nista od potpisa iz komsiluka(sto je i realno gledajuci iz pravne perspektive) mozemo samo drzat fige da prodje i da se fino moze cesto navracat u komsiluk...
 
10.07.2012
49
4
8
32
Svaka vam dala na pokusaju... drago mi je da ima aktivnih clanova koji zele omoguciti bolje sutra za marijanu ..jer puno ima onih koji pricaju o tome ali nista ne rade a vi ipak radite .. sad bi zamolio da mi netko napise neki savjet kako isto to da ja pokrene m samo u bosni..jer nisam mbas upucen u te zakonodavne vlasti i ta njasra jer me neinteresuje..lijep pozdrav :D
 
03.11.2016
20
31
3
31
Posto je kanabis legalizovan u Hrvatskoj, da li je moguce da se otvore prodavnice (eng. dispensary) gde bi se prodavao kanabis u medicinske svrhe? Znam da je to uobicajeno vec u Americi i Kanadi. Ima li nekih novih informacija? :)
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Kanabis u Hrvatskoj nije legaliziran.Pomak koji se desio je to povijerenstvo koje je odobrilo uporabu kanabisa kao lijeka za odredene bolesti ali to je jos samo na papiru..nema prakse kao vani.Tako da Colorado,Amerika je ispred nas nekih 1000 godina.Ali imam osjecaj da ide na bolje i da bi moglo doci do promjena na bolje.Do tada...vlastiti uzgoj;)