POTREBAN SAVET

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Mièi sve iz kuæe što ima veze sa travom ukljuèujuæi i svjetla,box,i bilo što..makni èak i gnojiva i sve slièno!

Baci karticu od mobitel u 3 pm i kupi novu karticu....
povuci se 1 mjesec da neznaš ni sam gdje si,nemoj ništa ni pokušati konzumirati.,...

eto..

imo isto sranje..
napravio ovo gore navedeno..mogli su mi pušiti ladno!
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
...brzo uzmi kartu za prvi avion i bježi u vijetnam i sakri se u stari bunker i tamo budi jedno 20 godina dok se situacija ne smiri... :D

Moj bivši majstor/profesor ima neki radio slièan policijskom woki-tokiju, ali može regulirati frekvencijski opseg primanja signala u krugu 100m, pa nam je demonstiral i stvarno je uhvatil par mobitela u školi i jasno se èul razgovor. Veli da bi platil veliku kaznu da se sazna da to ima.

Finta kako napraviti takav radio:
Kupite woki-toki, on je tvornièki podešen na odreðenu frekvenciju, sve što treba napraviti je maknuti fiksni kondenzator koji je namješten na tu odreðenu frekvenciju i ugraditi varijabilni kondezatorski potenciometar s kojim možete namještati frekvenciju koju hoæete i tako možete primati razlièite radijske veze... ali naravno trebate se malo razumijeti u elektroniku...

...a ništa, moramo se poèeti razgovarati asocijacijama :D
 
27.08.2006
0
15
0
45
Ne razumem poentu te priche Weedrane... :roll:
Dechko je hteo da zna da li ga prislushkuju a nije pitao za savet "Kako napraviti toki-voki da bih prislushkivao ljude po kraju"... :?: :p
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ja sam naveo naèin na koji policija i bilo tko drugi može prisluškivati bilo koga, a onaj opis je za one koje zanima...