POTREBAN SAVET

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kurt_cobain

Aktivan Član
05.07.2005
71
0
0
Znam da sam verovatno vec smorio vecinu vutra.org clanova svojim pozivima u pomoc, ali sta cu kad sam stalno u nekom sranju...Imam prijavu u supu (i to od mojih, kako mi se bar do pre neki dan cinilo, najboljih prijatelja) da sam rasturao vutru (znas, kao preprodavao...) E, sad...nemaju nikakvih dokaza, ali me zanima sta vi mislite da bih trebao da radim?
Nadam se da nije niko, ali ako neko vec jeste bio u slicnoj situaciji, neka mi da neki savet.
Unapred hvala
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
Ag nemaju nikakvih dokaza nema te cega bit strah. Samo nemoj konzumirati vutru neko vreme dok se ne slegnu slojevi.. A sto se tice drugova.. jebiga.. sta da ti kazem... lose.. stvarno lose
 

kurt_cobain

Aktivan Član
05.07.2005
71
0
0
hvala ti...malo sam se istripovao i puk'o na ceo svet, ali bice sve ok...nadam se...mislim, nemaju nista, a i ja sam cist, tako da...ostace valjda samo na tome
 
26.01.2006
12
2
0
neznam kaj da ti kazem...ako su te frendovi drukali onda se bolje makni od njih,nadi si neku malu ekipu s kojom ces duvat i da u nju imas povjerenja.
ja duvam samo sa par frendova kojima vjerujem :talas:
 
12.01.2006
39
1
0
www.psyshop.com
Skloni sve iz kuce poshto ce ti je pretresati do detalja kao shto sam i ja imao sluchaj,a shto se tiche pushenja to nema veze...keep smoking....znachi ako imash i jednu rizlu mogu da te njakaju zbog nje,..ako ti kuci nenadju nishta onda nemash problema....samo pazi da ti tvoji miljeni drugovi nepodemetnu neshto :banana_trance: :banana_trance: :banana_trance: samo opushteno :!: :!: :!:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
A koliko si ti siguran u to sve?Meni nesto deluje da si se malo vise istripovao.Da su tebe drugari druknuli,capila bi te murija pre nego sto saznas za drukanje.Druga stvar ako nisi prodavao nema cega da se plasis.A da te drka za rizlu i slicno,to moze samo ako im dozvolis,ili ako imaju povod tj. konkretan dokaz.Rizle nisu zabranjene i mogu se naci u slobodnoj prodaji,mogu ih kupiti cak i maloletnici.Tako da se ti malo lepo opustis,udarilo ti malo na paranoju izgleda.I jos jedna jako bitna stvar,odakle ti ideja da su te drukali?O kakvoj se to prijavi radi?I jel' si ti prodavao ili nisi?
 

kurt_cobain

Aktivan Član
05.07.2005
71
0
0
nisam prodavao, ja sam njima nabavljao (znas, molili su me i sve to, a ja glup, kao super drugovi pa cu da im nabavim)...znam, zato sto mi je rekao stric, a on radi u supu
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Pre ce biti da to tebe stric malo plasi,da ne kazem zajebava.Misleci da ce tako uticati na tebe da se manes corava posla.Da imaju nesto,odavno bi oni tebe zaskocili.
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
Da, moguce da je to. Ali svejedno pazi kako i sta pises na mobitel ag ga imas, i sta pricas preko telefona i okolo..
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
tako je meni mama saznala.... ona radi u policiji, a policija je saznala po ovom jednom tipu koji je bio jednom s nama kad se pusilo...
i sad mi mama sere da se ne zezam, jer bi nam mogla koji put doletit policija i tako to... sranja!!!!!!!
 
12.01.2006
10
0
0
Ej kad sam vec tu a i boodha me podseti. Kakvi su to fazoni sa drotovima i mobilnim i fix fonom? Sve mislim u sebi "Gde ce kerovi da prisluskuju nas obicne vutrase?". Moze malo objasnjenje?
 
03.10.2005
41
3
0
pa bre i meni to nikako nije jasno ...
valjda imaju neke, nazovi senzore koji beleze reci: vutra, dzidza, itd. i onda kao preko toga provale u kojim razgovorima su te reci bile, a posle kao preslusavaju razgovore, ali mi to nekako nije bas logicno ... koliko se puta marijuana spomene tek onako, usput ... neobavezno skroz ... :roll:
 
01.08.2006
0
0
0
prisluškuju-DA :!: kako je meni jedan lik rek'o-"preko nas sitnih država zaraðuje"....lakše je prisluškivat mobitele, nego fixne mreže :!: X mi je rekao da mu je murjak rekao kako oni ne prisluškuju ovdje kod nas, veæ samo u veæim gradovima. NE vjerujem!
-pitala sam i naèin na koji prisluškuju; kako bi mogli cijeli dan..sve nas...sve te pozive...sms-ove? tako što im se sve to usnimava na komp...kad imaju vremena preslušaju! (piše na netu da u minuti ne znam ni ja koliko milijuna smsova proðe kontrolu...to je sve tehnologija. slièno kao na netu kada na GOOGLE upišeš neku rijeè, pa ti izlista sve str. sa tim nazivom...)
-i sad; kome vjerovat? murjaku? sigurno ne!
baš me zanima iz kojeg se razloga samo zna toèno sve u detalje-tko s kime?..
imamo samo jednu ružnu babu koju rijetko vidim :)
-PO NOVOM ZAKONU ÆE SLATI murjake na terene van grada, privodit sumnjive, i navodno testirat. ko je pozitivan, morat æe platit test! to mi malo blesavo zvuèi kada bi sve testirali?! pa kod nas bi bilo 90% mladih koji izlaze bilo pozitivno.... :idea:
Mijenjano zbog sigurnosnih razloga. Hvala na razumjevanju.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Pa to sa testiranjem mozda i nije lose,ako je uopste moguce sprovesti.Ne kapiram na osnovu cega moze sad da kaze taj i taj ide na stestiranje.Samo zato sto je kao sumnjiv?Totalno ludilo.U startu ce biti smor u svakom slucaju.Ali kasnije moze da bude i dobro.Kao sto kazes veliki procenat ce biti pozitivan,i veliki ce broj ljudi biti smoren.To bi mogao biti znak i jednima i drugima da je vreme da se nesto u zakonu i uopste u pristupu problemu menja.Ko zna?!
 
01.08.2006
0
0
0
hm..ti si za to testiranje? trebali bi navodno dobit veæe ovlasti, u tome je finta..A ko bi to sve treb'o financirat :?: ponovno ponavljam da se u našem gradiæu toèno zna -tko-gdje-s kime...- ne znam ni ja na koju fintu? jedino što preostaje; da imamo 'dobre' cinkaroše (za svoje dupe) :evil:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
kurt_cobain je napisao(la):
Znam da sam verovatno vec smorio vecinu vutra.org clanova svojim pozivima u pomoc, ali sta cu kad sam stalno u nekom sranju...Imam prijavu u supu (i to od mojih, kako mi se bar do pre neki dan cinilo, najboljih prijatelja) da sam rasturao vutru (znas, kao preprodavao...) E, sad...nemaju nikakvih dokaza, ali me zanima sta vi mislite da bih trebao da radim?
Nadam se da nije niko, ali ako neko vec jeste bio u slicnoj situaciji, neka mi da neki savet.
Unapred hvala

Bez dokaza nema postupka .
Bez svedoka nema dokaza,opet nema postupka...ako ima svedoka dobar advokat ce oboriti njegov moral na sudu jer ni on nije cist cim je svedok ili umesan u takvu radnju,,jer sto bi verovali nekom ko pusi a ne bi nekom ko prodaje..
Prisluskivanje preko mob telefona se ne vrsi na licne brojeve..to je stardandna procedura koju zemlje koje ulaze u EU moraju postovati radi bezbednosti od terorizma,prodaje oruzja,droge...
Tako da se automat aktivira na rec vutra.cannabis,trava,puska,igla...ako izbegavas ovakve reci i imas svoj sleng nemas cega da se plasis jer za licno prisluskivanje treba nalog i treba da si mnogo veliko mudo u poslu da bi bas tebe prisluskivali... "paranoja bre"

Sve u svemu ako nisi radio to zasta te terete mozes slobodno da se opustis...