Potrebna dijagnoza

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Isplati se sigurno da se isplati...ja sam spreman svasta napraviti da bi sacuvao biljku..Nametnici se pojavljuju ako im odgovaraju uvjeti,znaci visoka temperatura sto njima odgovara a nama i biljci ne ali je to uobicajen problem kod growanja u ovo doba godine a i niska vlaga koju nametnici obozavaj a i ona zna biti problem ako nemamo nekakvo adekvatno rjesenje.
Znaci svi problemi krecu manje-vise nasom krivicom. najbolja alternativa su dobri uvjeti u boxu a kada se vec dogodi invazija bestija e onda mislim da bez kemije nema rjesenja...nazalost;)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Opa ja neznam kak se tebi isplati ak je dnevna doza 13 eura za jednu biljku što znači za dvije bi mu trebalo 26 eura, preračunato u kune to je 180 kuna, što je moja dnevnica, a treba pored toga i nečim sebe prehraniti.
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
nigdje ne pise da mora svaki dan prskati neem-om to je on napisao.. i ko kaze da mora bit neem nek nabavi neki insekticid i to je to, i nek pocne citat forum sve mu pise....
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Ulje kosta 59kn 50ml i takve dvije bocice su dosta za cijeli grow...neznam od kuda vam da je dnevna doza 13e pa nesprica se sa cistim uljem ipak se to malo razrijedi sa vodom ...zar ne?!


nesprica se svaki dan nisam to nigdje napisao :read: ...jednom tjedno je sasvim dovoljno ali evo ponavljam...ulje je efikasno kao preventiva i eventualno za tripse ali za kojekave zute,crne...nista bez kemije.pozdrav :pilot
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
pise na google da mozes postati vlasnik jahte i kuce ...samo jednim klikom haha

Tu smo da podjelimo iskustva..netko je brutalniji u koristenju Neem ulja vjerovatno iz razloga jer zeli to rjesiti bez puno natezanja ali nazalost na taj nacin se nista nerjesava osim ulja iz bocice.

Ja vidis stavljam 3ml ulja na litru vode i listovi budu masni totalno a to je poanta spricanja neem uljem
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
"Na jednu litru vode stavite 10 do 30 ml nim ulja" nemoras odma najvecu dozu stavit,, hahah eto opa cupa ti je rekao,,, i jos bih samo dodao da ti sigurno ne trebas radit otopinu s litrom vode na te 2 male biljke.. :thankyou:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
e bas to...malo sam u dimu pa nisam o tome razmisljao...stvarno koji ce ti krc dvije litre za dvije biljke---tarzane :thumb:
 
Pistils ili zenski pol biljke,sta ce biti,mozda se nerazumijem u grow toliko,jer sam prepustao majci prirodi to,vjeruj mi da si jos malen za neke stvari koje su mi prolazile kroz ruke inace sam iz SARAJEVA tacnije ILIDZA,al sad zivim daleko od tih sranja!!! Svi smo mi ovdje da pomazemo jedni drugima jer imamo jednu zajednicku stvar a to je VUVA,ovo mi je drugi unutrasnji grow,a novi sam na sajtu,i citam koliko stignem,niko nije naucen rodjen pozdrav..Hvala na razumjevanju
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Volim kad sam HIGHHHH je napisao(la):
... vjeruj mi da si jos malen za neke stvari koje su mi prolazile kroz ruke ...
25r30wi.gif
ajd, iznenadi me
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
jel ima ko ideju kakve živine grickaju one male listove koji idu iz vrhova......?list je pregrižen i visi sa vrha
to je pocelo u zadnjih par dana
nisam primjetio ništa pregledom lišča i vrhova
grickaju iskljucivo vrhove
 
Imam jedno pitanje za tebe "PowerSeed"! Bilka ima odprilike 2 ili 2 i po mjeseca,a pokazala je spol,na tri,cetri mjesta ili odozgo cetri grane,a mislim da se nije dovoljno razvila,vidi sliku i imas li kakav PRIJEDLOG,za ovaj slucaj???a sjemenku sam uzeo iz nekog nenormalnog cicka koji mi se svidio!!! mislim da je neki skank?! evo slike

[sharedmedia=gallery:images:612]
[sharedmedia=gallery:images:611]
[sharedmedia=gallery:images:610]
[sharedmedia=gallery:images:609]
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ta biljka na prvi pogled odaje da se razvijala sa premalo sunca, tj. svjetlosti. Zato i je takva zakržljala i mršava, al bez obzira na to ak veliš da je pokazala spol onda bude počela cvijetati i ti joj nemožeš nikako pomoći više da se bolje razvije. Sve što ti je činiti je po tvojoj prosudbi po potrebi početi davati gnojivo za cvat i to je to. Jedino na čemu gubiš zbog nedovoljne razvijenosti biljke u vegetaciji je količina koju ćeš ubrati, tako da se nemoraš brinuti jer ćeš sigurno imati nešt za zapaliti od nje.
Bude ti power još objasnio, ipak je on pro bro :thumb: