Potrebna mi je pomoc ! Unutrasnji uzgoj...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
21.03.2012
0
0
0
35
E ovako drugovi.
Treba mi neko ko ce mi pomoc i objasnit kako i sta mi treba, ali ne previse komplikovano. Nemam vremena gledat one snimke 'how to grow indoor weed'.
Ovako... Imam mjesto za uzgoj pod krovom. Znaci pripremio sam zemlju, posadio sjeme i danas kad sam pogledo vec su proklijale i izbile su na povrsinu..
Svjetla nemam, ne mogu provest kablo do krova zbog ukucana :D . Na krovu ima par providnih (staklenih) crepki koje preko dana znaci od jutra pa dok sune ne zadje ima svjetla dosta.. znaci minimalno 6 sati imaju svjetlosti.. preko ljeta bude jos vise kad se sunce digne na pola neba...
Temperatura je dobra ,nije hladno nikad (normalno jer je pod krovom) . Sad me zanima hocel stetit biljkama to sto je nekad malo vise toplo? STVARNO NE ZNAM STA DA NAPISEM SAMO MI OBJASNITE STA MI TREBA SVE OSIM DA SIJALICE SPAJAM I TAKO TA SRANJA... Jer mislim da mogu opstat ispod krova i bez sijalica. Znaci imat ce svoj mir, zaljevat cu ih i hranit . Samo trebam strucno misljenje o tome.. HVALA UNAPRIJED... POZDRAV
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
misliš da mogu opstati ISPOD KROVA BEZ SIJALICA????

KRIVO MISLIŠ!!!

DESIT CE TI SE MALI MILIJON SRANJA A U NAJBOLJEM SLUCAJU SA OGROMNOM SRECOM IMATI CEŠ NA KRAJU ZA SMOTAT DVA JOINTA:bong7bp:

Imaš na forumu sve,idi na unutrašnje uzgajanje i čitaj sve od UVODA ukojem ti je sve objašnjeno onako u grubo pa do pod stavki zasebno za vrste,svjetlo,ventilaciju,zemlju,gnjojenje......
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
tebi je najbolje da zemeš soma dvjesto tristo i odeš kupit na ulici u uživaj u tome...kad nemaš vremena ni čitat ni ništa....to je isto ko da nas pitaš jel možeš na anartiku uzgojit suncokret outdoor.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.