Potrebna pomoc Klice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.05.2023
0
0
1
44
Ja dobio seme od prosle god naziv koliko mi receno šogun tako nesto po naški 4 semenke drzao 7 dana u maramici pa ludak bez strpljenja prebacim u mini saksiju sve cetri na dubini od oko 0.5 do 1cm. Deseti je dan danas odrzavam samo vlagu u saksiju sobna temp je od 25° do 30° kad stigne otvaram vrata sobe da se malo smanji temp. Cekacu do kraja maja ako nista recicu prijatelju u holandi da posalje novo pismo ne znam gde sam pogresio jer pre 7god setnja sumom i ubacim 3 semenke iz zezanja u zemlju samo pljuvacka mi bila umesto vode i slucajno pisle mesec dana naletim a ona vec bila 1.5cm izbila iz zemlje i to dve od tri ubacene. NEMAM STRPLJENJA ZA OVE SAD... HAOS
'Zemlja kupljena, booster- zalosna vrba' i stvarno ne znam sto ne krene
 

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
585
3.172
203
poz,. 7 dana drzis u maramici a strpljenja nemas.,ako nisu pustile klicu do sada niti nece :) , kreni ti sa novim sjemenkama direkt u zemlju zabodi,kroz max 5 dana imat ces nesto., sretno, javljaj stanje povremeno...
 
15.05.2023
0
0
1
44
poz,. 7 dana drzis u maramici a strpljenja nemas.,ako nisu pustile klicu do sada niti nece :) , kreni ti sa novim sjemenkama direkt u zemlju zabodi,kroz max 5 dana imat ces nesto., sretno, javljaj stanje povremeno...
Vec sam javio da mi se posalje novo pismo ☺️
Pre cim sam ubacivao od nekoliko neka uspe a sad bas bukvalno nijedna.
Hvala javljaću