Potrebna pomoc, pokusaj kopije PC micro grow "Dzagi Official"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.08.2021
23
65
13
26
Nordhein Westfalen Germany
trazio sam ali nikako da nadjem temu gde neko detaljno objasnjava ovaj postupak u izradi mi je box 60x120 ovo sam cisto hteo u sobi da drzim trazicu jos mozda naidjem na dobar tutorijal, ovo je random semenka iz domacice neke pa da se zanimam malo
 
22.01.2014
47
36
18
Pozdrav, po mom misljenju, nije dobro stavljati vise sjemenki u jednu saksiju. Pomješa ti se korijenski sustav. Na tako malom prostoru ja bi stavio jednu biljku. Pogledaj omjer saksije i prostora. Saksija ti uzme pola (bar po fotki). Stavi jednu pliću ali dužu i širu posudu za saksiju. Pogledaj koliko su se biljoze izdužile, idu prema svijetlu. Pokusaj ih drugi put malo više odići prema svijetlu da se ne izduže bezveze (na malom prostoru je svaki cm bitan). A što si pitao, biljke mozes privezati dolje (procitaj LST trening i topping na forumu).
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.280
358
Nemaš što čitat??
Ili
https://www.vutra.org/threads/uzgoj-za-amatere-koji-ne-znaju-kako-i-šta.19327/
Pa još jedan micro grow. Samo da si ukucao"micro grow "u tražilicu, izbaci i tvoju temu, a onda dolje, dobiješ par sličnih tema⬇️
 
09.08.2021
23
65
13
26
Nordhein Westfalen Germany
Nemaš što čitat??
Ili
https://www.vutra.org/threads/uzgoj-za-amatere-koji-ne-znaju-kako-i-šta.19327/
Pa još jedan micro grow. Samo da si ukucao"micro grow "u tražilicu, izbaci i tvoju temu, a onda dolje, dobiješ par sličnih tema⬇️
hvala drug ocigledno sam lose koristio pretragu hah

Jos nije kasno za njih,uhvati se citanja i gledanja slika na foruma pa ces skuziti neke stvari ;)
krecem od danas po upustvima dace Bog da bude dobro :D mora nesto svoje da se sastavi da se cilira zimi ubise nas ovde po sumadiji kriza zesca muka mi vise od albanca :D
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Uuu obozavam micro pc growove. Ako ti bude trebala kakva pomoc slobodno se javi.

Za sad slabo svjetlo zato se izduzuju ili ih priblizi svjetlu ili pojacaj svjetlo.

Te lampe mislim da mozes skinut tu plastiku bit ce jace i manje prostora zauzima.ako imas mogucnost cob lampica ko mojprosli grow zauzima milimetar ako si u mogucnosti sa vanjske strane stavit hladnjak.lampa limeno kuciste boksa pa hladnjak izmedu malo cpu paste i radi bez problema

U saksiju samo jednu biljku jer kad su dvi korijen se umota pa se pocnu dusit uspori dosta rast

Ja bi u pc box jednu biljku i napravio saksiju da pokrije citav pod ako je moguce


Zakopajte sad do vrata pazi da ih neslomis i malo nauci o LST jer u tako malom prostoru moras svaki dan savijat grane
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Dzanki
09.08.2021
23
65
13
26
Nordhein Westfalen Germany
svetlo mi najmanji problem elektricar sam imam i dosta kucista sad cu sve prepakovati u dell-ovo i odraditi bolje napravio sam i saksiju stavljam slike kasnije

Ovako je sad, dodacu jos jedan kuler, sijalice su 4700K 810lm ali najverovatnije cu uzeti CFL
zemlja 6.5ph.


IMG_0450.JPG
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Infinity
09.08.2021
23
65
13
26
Nordhein Westfalen Germany
haha tu je macak ne smem :D

dbr tek skorije sam skontao kako funkcionise forum lakse je sad i pretraga i sve.

valjda nam je dzeja Bogom dana? :)

NE CITIRAJ AKO ODGOVARAS NA POST IZNAD, CITAJ NOTIFIKACIJE !!!
PROCITAJ PRAVILNIK.

 
Poslednja izmena od urednika:

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.753
10.023
358
Da, pričvrsti dno stabljike za desnu stranu, pa savijaj cijelu na tom mjestu na lijevu stranu. Pažljivo savijaj da ne pukne, malo po malo. To je prvi zadatak. Kad ove 4 grane, s prvih spratova, narastu u vis malo, savijaš ih u desnu stranu, a vrh tjeraš na lijevu stranu. Razvit će se tu finih grana:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.kajt