Potrebna pomoc !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Needforweed77

Banned
Banovan
12.10.2016
3
0
1
26
Pozdrav svima novi sam na forumu.. Imam problem i zelio bih podjelit sa vama pa ako je neko imao slican problem molim ga da odgovori kako je ''prebolio'' .. E pa ovako poceo sam pusiti travu ovog ljeta i sve je bilo uredu hvatali su me tripovi paranoja panicni napadi itd... ali sam se opustio i prosle je brzo nista strasno ... ali ne duvam vec mjesec dana i kao da imam ''flashbackove'' vracaju mi se tripovi i ako ne pusim vec duze... kao da sam u tripu hvata me paranoja panicni napadi i ostalo... i to mi se desava vec oko par sedmica.. pitao sam drugove koji vec duze puse i oni su mi rekli da je moguce da imas slabu psihu i mozak ti je ostecen al ne znaju kad ce proci to .. jel se nekome desilo ista slicno ? ako jeste molio bih ga da napise u odgovore HVALA unaprijed !
 

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Trava izvlači osjećaje na površinu,ako si sjeb*n iznutra, pun straha,samokritiziranja i neznam šta onda će ti to izvlačiti van :(... Kad se u glavi poslože kockice i riješe stvari sam sa sobom onda se može uživati u travi kako treba :razvaljen::.
To je moje osobno iskustvo,kad sam imao 16,17 godina i bio emocionalno nezreo,pušenje marihuane mi je radilo horor u glavi :eek:...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
idealne predispozicije da postaneš vuk samotnjak ;)
čega te je najviše strah ?
ljudi ?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pričekaj još malo i za rasparvi i za sve, brzo če.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.